تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه شیراز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه

تبریک به دوستانی که افتخارآفرینی کردند و خدا قوت به دوستانی که سال دیگه افتخار می افرینندBig Grin

کسی راجع به وضعیت علمی، میزان امکانات (آزمایشگاه و ...)، اساتید و کلا همه چیز گرایش معماری در دانشگاه شیراز اطلاعاتی داره؟Undecided
بچه ها اگه کسی درباره شبکه صنعتی شیرازم چیزی میدونه بگه لطططططفاااااا
من خودم شیراز خوندم اصلا راضی نبودم (البته نرم افزار خوندم )
معماری امسال گرفته نمی دونم چجوریه
(28 اردیبهشت 1393 11:43 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]استادای معماری یکیشون دکتر ثامنی فوق و دکتری شریف و یک دکتری دیگه هم از فرانسه دارن فوق العاده استاد با معرفتی هستن، دیگری دکتر خونجوش هستن که ایشونم یه زمانی رتبه ۱ کنکور ارشد شدن، دکتری هم از دانشگاه ویکتوریا کانادا فوق العاده استاد با اخلاقی هستن، یه استاد برقی هم مثه این که هست نمیشناسم، وضعیت آزمایشکاه و این چیزا هم فک کنم خوب باشه یه مرکز پردازش سیگنال هست که یه عده اونجا مشغولن و ... کلا خوبه از این نظر که استاداش خوبن حد اقل این دوتا
سلام شما اطلاعاتی از معماری صنعتی شیراز ندارید؟
(28 اردیبهشت 1393 11:55 ب.ظ)javad_2020 نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 اردیبهشت 1393 11:43 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]استادای معماری یکیشون دکتر ثامنی فوق و دکتری شریف و یک دکتری دیگه هم از فرانسه دارن فوق العاده استاد با معرفتی هستن، دیگری دکتر خونجوش هستن که ایشونم یه زمانی رتبه ۱ کنکور ارشد شدن، دکتری هم از دانشگاه ویکتوریا کانادا فوق العاده استاد با اخلاقی هستن، یه استاد برقی هم مثه این که هست نمیشناسم، وضعیت آزمایشکاه و این چیزا هم فک کنم خوب باشه یه مرکز پردازش سیگنال هست که یه عده اونجا مشغولن و ... کلا خوبه از این نظر که استاداش خوبن حد اقل این دوتا
سلام شما اطلاعاتی از معماری صنعتی شیراز ندارید؟
البته فقط همین 2 استاد رو داره در معماری بقیه شون مصیبت هستن مصیبت
یکی از دلایلی که دوست ندارم برگردم شیراز همین استاد برقی هست
البته یه استاد دیگه هست که سوادش بسیار بسیار بالایی در معماری و شبکه داره ولی به علت کهولت سن توانایی درس دادن نداره
(29 اردیبهشت 1393 12:06 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]البته فقط همین ۲ استاد رو داره در معماری بقیه شون مصیبت هستن مصیبت
البته یه استاد دیگه هست که سوادش بسیار بسیار بالایی در معماری و شبکه داره ولی به علت کهولت سن توانایی درس دادن نداره
مبرهن منظورته ؟
دکتر تاجری پور و بوستانی هم هستند
(29 اردیبهشت 1393 12:10 ق.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 اردیبهشت 1393 12:06 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]البته فقط همین ۲ استاد رو داره در معماری بقیه شون مصیبت هستن مصیبت
مبرهن منظورته ؟
دکتر تاجری پور و بوستانی هم هستند

نه اسمش رو نمی آرم
تاجری همون برقی هست
بوستانی فکر کنم مهندسی پزشکی ارشداشو میگیره
بچه ها دانشگاه صنعتی شیراز رو بگید. رشته شبکه
وضعیت علمی-اساتید-امکانات-جو دانشگاه-خوابگاه... هرچی
(29 اردیبهشت 1393 12:16 ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها دانشگاه صنعتی شیراز رو بگید. رشته شبکه
وضعیت علمی-اساتید-امکانات-جو دانشگاه-خوابگاه... هرچی

صنعتی شیراز اگر دنبال معدل بالا هستی خوبه بقیه اش رو نمی دونم
لینک مرجع