تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تابستان خود را چگونه می گذرانید!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
الان بعضی از بچه های مانشت منتظر اعلام نتایجشون هستند و احتمالا دارن کارهای متفرقه می کنند
و یه عده از بچه‌ها هم هستند که دارن درس میخونن و از الان شروع کردن واسه کنکور سال آینده .
بچه هایی که منتظر نتایجن بیان بگن دقیقا مشغول چه کاریند؟ و چه جوری تابستونشونو پر کردن .

و اونایی هم که درسو شروع کردن بیان برنامه ریزی درسی تابستونشونو بگن تا به بقیه ایده برنامه ریزی بدن .
اینجوری به هم دیگه ایده میدیم که چه کارهایی میتونیم انجام بدیم .
من هم منتظر نتایجم هم باید درس بخونم برای ارشد. امسال روزانه و شبانه رو قبول نمی شم و می خوام دوباره برای سال آینده بخونم. البته هر چی قبول می شم میرم. چند تا برنامه داشتم برای تابستون. می خواستم نقاشی یاد بگیرم و یه سایت خوب طراحی کنم و ... . اما از اونجا که من یه آدم کاملا تک بعدی‌ام مجبورم فعلا کارای دیگه رو بزارم کنار و فقط درس بخونم. البته کلاس زبان (مکالمه) هم میرم. همین...
من هم منتظر اعلام نتایج هستم.
من دارم دو تا کتاب طراحی الگوریتم CLRS و حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس رو می خونم(صرفا جهت علاقه ای که دارم)
در کنار کتاب خوندن‌، دارم دبیان گنو لینوکس رو به طور حرفه ای‌تر یاد می گیرم.تا قبل از این با سر و کله زدن با قسمت های مختلف لینوکس یه چیزایی رو یاد می گرفتم اما الان دارم ویدیو های آموزشی لینوکس رو می بینم
من هم منتظر نتایجم و دارم یک کلاس CIW (متخصص طراحی وب) می رم و بقیه ساعات رو هم بیکارم(میام مانشت!!Smile)
(14 تير 1390 12:31 ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط: [ -> ]من هم منتظر اعلام نتایج هستم.
من دارم دو تا کتاب طراحی الگوریتم CLRS و حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس رو می خونم(صرفا جهت علاقه ای که دارم)...

خیلی برام جالبه که همینطوری دارید می خونید،خوش به حالتون‌، همیشه به آدم هایی که اینقدر اهل مطالعه هستن حسرت می خورم(اون هم یک کتاب تخصصی)
خوش به حال کنکوری های سال اول
چه با شوق و ذوق خوندیم اولین سال

منم یه کلاس دارم روزای فرد توی دارلقران با بچه های راهنمایی که خیلی با حاله و قران اولویت اول تابستونمه
قصد دارم روی C# کار کنم که به گفته بعضی از دوستان از نون شب واجب تره و من چیز زیادی ازش نمیدونم
کمی دارم زبان کار میکنم که میخوام وقتش رو افزایش بدم
برنامه های جنبی‌: اینترنت (در راس اون مانشت) - استخر دانشگاه - حرم امام رضا - سینما

از ابتدای مرداد یا شهریور هم احتمالا کتابای کنکوری باز میشن مجدد
منم دارم به سر و روی مانشت می‌رسم توی این روزها (یک هفته اخیر) و برنامه‌های دیگه‌ای که دارم نوشتن یه الگوریتم HFT، تحویل گرفتن تمرین و پروژه‌های درس‌های معماری نرم‌افزار، تحلیل طراحی، مهندسی نرم‌افزار و گرافیک هست و تصحیح برگه ۴ ۵ تا درس!!!
(14 تير 1390 04:09 ب.ظ)alime نوشته شده توسط: [ -> ]من هم منتظر نتایجم و دارم یک کلاس CIW (متخصص طراحی وب) می رم و بقیه ساعات رو هم بیکارم(میام مانشت!!Smile)
(14 تير 1390 12:31 ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط: [ -> ]من هم منتظر اعلام نتایج هستم.
من دارم دو تا کتاب طراحی الگوریتم CLRS و حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس رو می خونم(صرفا جهت علاقه ای که دارم)...

خیلی برام جالبه که همینطوری دارید می خونید،خوش به حالتون‌، همیشه به آدم هایی که اینقدر اهل مطالعه هستن حسرت می خورم(اون هم یک کتاب تخصصی)

پیشنهاد میکنم حسرت نخورین‌، چونکه ممکنه یه روزی خدای نخواسته( مثل ما )از هر چی مطالعه و درس و کتاب و جزوه هست زده بشین ‌، هر کسی به فراخور موقعیت و روحیات شخصیش برنامه ریزی متفاوتی رو می طلبه‌، این دوستمون شاید با ریاضی خوندن کیف میکنه و اوقات فراغتش رو سر میکنه‌، شما شاید نه‌، سعی کنین کمتر شرایط خودتون رو با دیگران مقایسه کنین‌، شاید شما هم محاسنی داشته باشین که دیگران بهتون حسرت بخورن

منم تابستونم قراره این طوری سپری بشه اگه خدا بخواد‌ :

ورزش - موسیقی - هنر -

در کنارش خرده کارهای فنی هم تا حدی که بتونم انجام میدم
(14 تير 1390 04:09 ب.ظ)alime نوشته شده توسط: [ -> ]من هم منتظر نتایجم و دارم یک کلاس CIW (متخصص طراحی وب) می رم و بقیه ساعات رو هم بیکارم(میام مانشت!!Smile)

سلام دوستان منم کتاب clrsرامیخوام لطفا راهنماییم کنییییییید
ما هم مثل هر تابستون دیگه مشغول پروژه های تابستانی اساتید گرامی هستیم. Sad
در عین حال دارم کلاس های مجتمع فنی (C#) میرم. Smile
ایشالله کم کم هم میچسبم به ارشد. Tongue
البته خیلی برنامه های دیگه هم دارم، اگه این استادای انحصارطلب بذارن. همه‌ی وقتمونو متعلق به خودشون میدونن! Angry
کلاس زبان و احتمالا ثبت نام واسه ورزش.
تمرین زبان برای TOEFL، کلاس موسیقی و
من‌وتو1، اینترنت، دانلود، موسیقی، فیلم
Big Grin
واقعا" خوش بحالتون.Undecided خیلی حسودیم شد وقتی خوندم.
SadSadAngel
(15 تير 1390 10:46 ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا" خوش بحالتون.Undecided خیلی حسودیم شد وقتی خوندم.
SadSadAngel

چرا ؟؟؟؟
تابستان من کلا" پرشده از کار و مطالعه مطالب مرتبط با دو پروژه خاص.خیلی بخوام برای خودم آزادی در نظر بگیرم فراغتش آمادگی واسه آزمون GRE هست (اگه برسم). سفر هم هست ولی همه اش کاریه.
دلم واسه یک کلاس موسیقی یا یک کنسرت یا تماشای یک فیلم خوب که وسطش سه چهار بار موبایل زنگ نزنه و یا یک گردش یک هفته ای در طبیعت حسابی تنگ شده. بهر حال قدر روزهای خوبتون رو داشته باشید .Sad
جای من رو هم خالی کنید. Heart
(15 تير 1390 09:48 ق.ظ)polarisia نوشته شده توسط: [ -> ]تمرین زبان برای TOEFL، کلاس موسیقی و
من‌وتو1، اینترنت، دانلود، موسیقی، فیلم
Big Grin
یه چیزی‌ام یادم رفت:

کتاب و کتاب‌خوانی

البته منم پروژه پایانیم مونده، که اونم کاری نداره یه هفته می‌بندمش!

Big Grin

تابستون خوبی رو برای همه آرزومندم.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع