زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

banou
(داره مانشتی ها رو بالا می بره)
داره مانشتی ها رو بالا می بره

میزان هدیه: ۱۰۰۰۰ تومان
تاریخ ثبت نام: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۱۹ March 2024 , 06:30 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۰۷/۶+
۵۸۱
۷۲

اطلاعات انجمن banou
آخرین بازدید: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۴۹۷ (۰/۱ ارسال در روز | ۰/۱۳ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۳ روز, ۱۶ ساعت, ۳۸ دقیقه, ۴۸ ثانیه
اعتبار: ۵ [جزییات]

اطلاعات تماسِ banou
وب‌ سایت:
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به banou.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی banou
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: دانشجوی کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت:

امضای banou
اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.

نظرهای کاربران
 diligent (14 تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۳ ب.ظ)
سلام دوست قدیمی... خیلی وقته اینجا نیستین.. امشب شب قدره گفتم یادی ازتون بکنم Smile
 artink65 (27 خرداد ۱۳۹۲ در ۰۴:۳۹ ق.ظ)
sharmande ye soal daram, man emsal azad sherkat kardam hanoz sare kar naraftam vali in chand roz ayande gharare sherkat khososi estekhdam besham , be nazaret age arshad natije biad va shahre dige ghabol shode basham va hamzaman sare kar basham mitonam estefa bedam ? moshkel nemikhoram , akhe nemishe alaf bod ta natije biad , be nazaret chikar konam,sharmande to forum matrah konam in fardad hey delete mikone age mishe javabo to PEIGHAM KHOSOSI behem begid mamnon misham jobran mikonam
 Bache Mosbat (24 تیر ۱۳۹۱ در ۰۱:۳۶ ق.ظ)
قبول حق. انشالا قسمت شما Smile
 m_rezapour (20 تیر ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۵ ب.ظ)
بچه های مانشت که حررررف ندارن.
دارم روشون کار میکنم.
خیلی خیلی ممنون.
 m_rezapour (20 تیر ۱۳۹۱ در ۰۶:۲۹ ب.ظ)
سلام.
ببخشید مزاحمتون شدم.
راستش من دانشجوری ترم ۶ نرم افزار هستم و برای درس مهندسی نرم افزار یه پروژه ای بردم که تایید نشد و تو فرصت مجدد یه مشکل حادی برام پیش اومد که نتونستم کاری کنم.
تا ساعت ۱۲ امشب وقت دارم یه پروژه برای این درس بدم هر موضوعی شد مهم نیست فقط باید با rational rose کشیده شده باشه و همه نمودارها رو هم داشته باشه
هرچی هم این موضوع کوچیکتر یعنی در حد یه فروشگاه و مغازه و شرکت کوچیک باشه کار من راحتر هست
پروژه ای که خودم بردم راجب انبارداری فروشگاه رفاه بود که تایید نشد
واقعا ازتون ممنون میشم اگه کمکم کنید چون بدجوری به این درس و نمره اش احتیاج دارم و ندادن پروژه به منزله افتادنم هست.

m_rezapour90@yahoo.com
 diligent (28 اردیبهشت ۱۳۹۱ در ۱۲:۲۱ ب.ظ)
ارسالتون در بخش انرژی مثبت عالی بود. احتیاج به روحیه داشتم Smile ممنون .
 حسین (۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ در ۰۴:۲۴ ب.ظ)
سلام دوست عزیز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون
 حسین (۲۰ دى ۱۳۹۰ در ۰۴:۰۲ ب.ظ)
سلام

ممنون

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close