تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شما جای من بودین چجوری انتخاب رشته می کردین؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
اولا سازمان سنجش چرا هنوز انتخاب رشته رو نبسته؟ کسی چیزی میدونه؟
دوما من رتبه شبکه ام 41 و آی تی 46 شده
خودم انتخاب رشته زدم علوم و فنون نوین دانشگاه تهران ولی میبینم بچه ها میگن با رتبه 3رقمی هم میشه رفت علوم و فنون
پس من کجا رو باید میزدم؟
اتخاب رشتت رو بزاری بهتر میشه قضاوت کرد.
پیوست...
گرایش سامانه شبکه تهران میدونی درساش چیه؟
(03 خرداد 1393 04:25 ب.ظ)it866 نوشته شده توسط: [ -> ]گرایش سامانه شبکه تهران میدونی درساش چیه؟

از خود سایت علوم و فنون دروس رو دانلود کردم آره تقریبا میدونم چی به چیه
اگه با علاقه گرایشات و دانشگاهها انتخاب کردی مشکلی نداره.یعنی مهم نیست با چه رتبه ای بری چه دانشگاهی.مهم اینه که با اگاهی اون رو انتخاب کرده باشی.هر چند گرایش سامانه شبکه ای معمولا با رتبه های 100 و این حدودا میرن!
پارسال تکمیل ظرفیت بود اینجوری شد وگرنه امسال شاید با رتبه های 80 و این حدودا برن
ای بابا!!! HuhHuhHuh
پس به نظرتون برم امنیت شبانه امیرکبیر رتبه م میرسه؟
یا امنیت تربیت مدرس؟
آخه میگن کسی که امنیت میخونه نمیتونه بره خارج پذیرش نمیدن بهش!
شاید واسه شما که دخترید این رشته بهتر باشه.
معمولا دخترا امنیت نمیخونن مثلا ورودی ما اصلا دختر نداشت. 7 پسر بودیم. یا ورودی جدیدمون ی دختر داره!
(03 خرداد 1393 04:53 ب.ظ)it866 نوشته شده توسط: [ -> ]شاید واسه شما که دخترید این رشته بهتر باشه.
معمولا دخترا امنیت نمیخونن مثلا ورودی ما اصلا دختر نداشت. ۷ پسر بودیم. یا ورودی جدیدمون ی دختر داره!

من خودم کنکور دادم که بیام امنیت ولی بقیه انقدر از این رشته بد گفتن که نظرم عوض شد
مثلا میگن کسی که امنیت میخونه نمیتونه بره خارج اصلا. یعنی ممنوع الخروج میشه
منم مجبوری اینجوری زدم
اره معمولا برای پذیرش امنیت ی جورایی بدبین هستند. چون به ایرانیا اعتماد ندارن!!!!!!
دوستان.به ۲۰۷ نرم کجارو میتونم بیارم؟
اصفهان،صنعتی اصفهان،شیراز,کاشان
به این ترتیب زدم.
خواهشا نظر بدبد
لینک مرجع