تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشاوره در مورد انتخاب کلاس و استاد لطفا نظرتون رو بفرمایید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
من دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه ازاد شهرستانم
تصمیم دارم کنکور ایتی گرایش ۱ و۴ رو شرکت کنم
سطح علمی دانشگاه ما خیلی پایینه و استادا در حد مقدمه درس ها رو میگن
فکر میکنم برا موفقیت در کنکور باید حتما برم کلاس کنکور و خودم با خوندن کتاب بعضی از مطالب رو نمیفهمم به خاطر همین تصمیم دارم این تابستون کلاسا رو شرکت بکنم
چند هفته پیش امدم تهران موسسه نصیر و مهستان سر زدم با دکتر خلیلی فر صحبت کردم
به نظر شما کدام درس ها در اولیت هستن یعنی با خوندن منابعی که افراد برتر معرفی کردن نمیشه فهمیدشون و نیاز به کلاس رفتن داره و همین طور کدوم اساتید مطلب رو از پایه توضیح میدن
لطفا منو در مورد انتخاب کلاس و استاد راهنمایی کنید
[quote='yamahdi' pid='282419' dateline='1403160388']
همچنان منتظر نظرات شما هستم
سلام دوست عزیز...
در این مورد تو یک ماه گذشته خیلی بحث شده، شما بگردید تاپیک هایی که در این مورد هستند رو پیدا کنید...
سلام
این تاپیک رو ببینیدhttp://manesht.ir/forum/thread-23453.html
و من تا جایی که یادمه خانمی کلاسای تهران میرفتن اینم آدرس پروفایلشون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید
تاپیک ها رو مطالعه کردم اما نتونستم نتیجه گیری کنم منتظر نظراتتون هستمBlush
سلام دوست عزیز.

ورودتونو به مانشت تبریک می گم.

اگر مصاحبه های رتبه های برتر دو سال گذشته را بخونید هم منابع براتون مشخص می شه و هم لزوم رفتن یا نرفتن کلاس براتون روشن می شه. مصاحبه ها طوری تنظیم شده اند که با خوندش می تونید متوجه بشید آیا شرایط مصاحبه شونده شبیه شما هست یا
نه و اطمینان داشته باشید حتما حداقل شرایط یکی از آن ها شبیه شماست و رتبه خوبی بدست آورده.
به شما اطمینان می دم اگر مصاحبه ها رو بخونید به کلی دیدتون نسبت به کنکور عوض می شه.

موفق و پیروز باشید.
لینک مرجع