تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبولی های مجازی شهید بهشتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اینجا که چیزی راجع به شهریه ثابت و متغیر ننوشته شما چه مبلغی واریز میکنین؟و جریان این پردیس خودگردان دیگه چیه؟؟
سلام دوستان عزیز
شماها ثبت نام کردید؟ شهریه چجوریا بود؟شرایط دیگه؟
من که گذاشتم واسه سال آینده
سلام دوستان
منم با اجازتون معماری مجازی شهید بهشتی قبول شدم.اما موندم ثبت نام کنم یا واستم واسه تکمیل ظرفیت.
نظرتون در مورد دانشگاهش و دوره اش و ارزش مدرکش چیه؟
(12 شهریور 1393 03:01 ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط: [ -> ]اینجا که چیزی راجع به شهریه ثابت و متغیر ننوشته شما چه مبلغی واریز میکنین؟و جریان این پردیس خودگردان دیگه چیه؟؟

من تماسی که با مسول رشته گرفتم تو آموزش گفتن معمولا 1 تومن واریز میکردن بچه ها و منم همین کارو کردم.اگر کسی مبلغ جانبی رو که زده بیست تومن رو بیشتر واریز کرده(چون اوایل ثبت نام زده بود 50)بستانکار میزنه تو گلستان و بعدا برا شهریه میتونه ازش استفاده کنه.
قضیه پردیس هم فقط اسم هست همه چیز عین سابق هست.پرس و جویی که دوستانم تو بهشتی بودن انجام دادن و اساتیدی که تو بهشتی جواب این سوال رو دادن و مسول آموزشی که سوال کردم ازشون همین رو گفتن.
شاید بهانه ای هست تا شهریه رو کم کم بالا ببرن برا سال های بعد

این لینک رو هم ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه پیشنهاد هم داشتم.دوستانی که ثبت نام می کنن و قصد اومدن دارن به مجازی موقع ثبت نام حضوری شماره تلفن هاشون رو تو یه برگه ای بنویسن و بسپرن به مسول ثبت نام رشته ما که اونجا هست تا برسه به روز چهارشنبه که آخرین روز ثبت نامه.بعد بتونیم یه گروهی رو تو وایبر یا هر اپلیکشنی که بیشتر دوستان حضور دارن ایجاد کنیم با اسم مشخص و باهم در ارتباط باشیم.
نظرتون چیه؟
(14 شهریور 1393 12:11 ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط: [ -> ]یه پیشنهاد هم داشتم.دوستانی که ثبت نام می کنن و قصد اومدن دارن به مجازی موقع ثبت نام حضوری شماره تلفن هاشون رو تو یه برگه ای بنویسن و بسپرن به مسول ثبت نام رشته ما که اونجا هست تا برسه به روز چهارشنبه که آخرین روز ثبت نامه.بعد بتونیم یه گروهی رو تو وایبر یا هر اپلیکشنی که بیشتر دوستان حضور دارن ایجاد کنیم با اسم مشخص و باهم در ارتباط باشیم.
نظرتون چیه؟

+++
سلام
من جز قبولی های روزانه این دانشگاه هستم
دوستانی که قصد ثبتنام مجازی دارند اگه نیاز به کمکی در طی دو سال دانشگاه دارند و دوست دارند در ارتباط باشیم پ.خ بدهند(خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد).
(از طریق سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم میتونید بهم برسید)
شما چقد واریز کردین؟ اینجا زده مبلغ قابل پرداخت زده 2370000تومن و یه 20تومن!این دومیلیون و خورده ای کل شهریس؟ زده پیش پرداخت آخه!!
(16 شهریور 1393 07:23 ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط: [ -> ]شما چقد واریز کردین؟ اینجا زده مبلغ قابل پرداخت زده 2370000تومن و یه 20تومن!این دومیلیون و خورده ای کل شهریس؟ زده پیش پرداخت آخه!!
این کل شهریه هست:یعنی شهریه ثابت + 9 واحد.20هم هزینه هایی مثل تشکیل پرونده و این چیزاست.
آموزش بهم گفت شهریه ثابت 1تومن و هر واحد 135تومن اما با این مبلغ نمیخونه.بهشون هم گفتم جوابشون این بود که شاید تغییر کرده و به ما اعلام نشده که همین طور هست.افزایش شهریه داشته امسال
(16 شهریور 1393 08:34 ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1393 07:23 ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط: [ -> ]شما چقد واریز کردین؟ اینجا زده مبلغ قابل پرداخت زده ۲۳۷۰۰۰۰تومن و یه ۲۰تومن!این دومیلیون و خورده ای کل شهریس؟ زده پیش پرداخت آخه!!
این کل شهریه هست:یعنی شهریه ثابت + ۹ واحد.۲۰هم هزینه هایی مثل تشکیل پرونده و این چیزاست.
آموزش بهم گفت شهریه ثابت ۱تومن و هر واحد ۱۳۵تومن اما با این مبلغ نمیخونه.بهشون هم گفتم جوابشون این بود که شاید تغییر کرده و به ما اعلام نشده که همین طور هست.افزایش شهریه داشته امسال

ببخشید از کجا میدونید 9* واحده؟
تو گلستان زده؟
(16 شهریور 1393 09:35 ب.ظ)mey_sam نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1393 07:23 ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط: [ -> ]شما چقد واریز کردین؟ اینجا زده مبلغ قابل پرداخت زده ۲۳۷۰۰۰۰تومن و یه ۲۰تومن!این دومیلیون و خورده ای کل شهریس؟ زده پیش پرداخت آخه!!
این کل شهریه هست:یعنی شهریه ثابت + ۹ واحد.۲۰هم هزینه هایی مثل تشکیل پرونده و این چیزاست.
آموزش بهم گفت شهریه ثابت ۱تومن و هر واحد ۱۳۵تومن اما با این مبلغ نمیخونه.بهشون هم گفتم جوابشون این بود که شاید تغییر کرده و به ما اعلام نشده که همین طور هست.افزایش شهریه داشته امسال

ببخشید از کجا میدونید 9* واحده؟
تو گلستان زده؟
با خانم مرادی مسول آموزش رشته کامپیوتر دوره مجازی تماس گرفتم.شماره تلفن تو سایت هست،مگه تماس نمیگیرید نمی پرسید سوالاتتون رو؟
سلام دوستان
یه مطلب خوندم که اگر دانشگاهی که الان قبول شدیم ثبت نام نکنیم دیگه نمیتونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم.آیا حقیقت داره؟
(16 شهریور 1393 11:42 ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط: [ -> ]

ببخشید از کجا میدونید ۹* واحده؟
تو گلستان زده؟
با خانم مرادی مسول آموزش رشته کامپیوتر دوره مجازی تماس گرفتم.شماره تلفن تو سایت هست،مگه تماس نمیگیرید نمی پرسید سوالاتتون رو؟
میشه لطفا شمارشونو بدید؟من پیدا نمیکنم کجای سایته!
(17 شهریور 1393 11:23 ق.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1393 11:42 ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط: [ -> ]

ببخشید از کجا میدونید ۹* واحده؟
تو گلستان زده؟
میشه لطفا شمارشونو بدید؟من پیدا نمیکنم کجای سایته!
این شماره مسول آموزش رشته کامپیوتر
02129903222
این هم شماره مسول سیستم گلستان
02129903219
ممنون.شماها هم مثل من 2400 واریز کردین؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع