تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبولی ارشد بدون کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من هم دانشگاه شیراز بدون کنکور و با سهمیه استعداد درخشان و معدلم گرایش شبکه قبول شدم
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم
سلام.تبریک میگم بهتون.میشه بگید سهمیه استعداد های درخشان شامل چه افرادی میشه و کلا اینجور قبولی شرایطش چیه?ممنون
تبریک میگم
(23 شهریور 1393 07:46 ب.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.تبریک میگم بهتون.میشه بگید سهمیه استعداد های درخشان شامل چه افرادی میشه و کلا اینجور قبولی شرایطش چیه?ممنون

با سلام
ممنونم
استعداد درخشان شامل 10درصد افراد ورودی اون رشته میشه ، مثلا اگه ور.دی رشتتون تو یه سال 43 تا باشه 10درصدش میشه 4 نفر و این 4 نفر میشن استعداد درخشان و تو اردیبهشت و خرداد ماه دانشگاه ها تو سایتشون اطلاعیه پذیرش بدون کنکور رو میزنن و شرایطش رو هم خودشون ذکر میکنند و چن دانشگاهی که من واسشون مدارک و رزومه کاریمو فرستادم باهام تماس گرفتن واسه مصاحبه و رفتم اونجا واسه مصاحبه و از این چن تا دانشگاهی که فرستادم همشونو قبول شدم و درنهایت شیراز رو خودم تایید کردم و قبول شدم
بازم سوالی داشتین من در خدمتم
سلام خیلیییییییییییییییییییییییی تبریک میگم و یه سوال!!!
من معدلم 17.33 هس و ترم 6 هستم و شاگرد اول ورودی مون نیستم و استعداد درخشان نیستم رتبه 5 ورودیمو هستم....!
میخواستم بدونم یعنی این امکان وجود داره بدون کنکور برم ارشد دانشگاه خودمون؟؟؟؟؟؟؟
ماهم فک کنم 38 نفر ورودی داشتیم!!!
مطئنا دو نفر اول کلاسمون میرن یه دانشگاه دیگه!!!
ممنون اگه راهنمایی کنین خیلی مهمه برام Sad(
(30 شهریور 1393 11:40 ب.ظ)paria it نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خیلیییییییییییییییییییییییی تبریک میگم و یه سوال!!!
من معدلم ۱۷/۳۳ هس و ترم ۶ هستم و شاگرد اول ورودی مون نیستم و استعداد درخشان نیستم رتبه ۵ ورودیمو هستم....!
میخواستم بدونم یعنی این امکان وجود داره بدون کنکور برم ارشد دانشگاه خودمون؟؟؟؟؟؟؟
ماهم فک کنم ۳۸ نفر ورودی داشتیم!!!
مطئنا دو نفر اول کلاسمون میرن یه دانشگاه دیگه!!!
ممنون اگه راهنمایی کنین خیلی مهمه برام Sad(

با سلام
چون استعداد درخشان نیستین نمیتونین استفاده کنین
حتی اگه اون نفرات برتر هم استفاده نکنن شامل حال شما نمیشه چون دانشگاه ها خیلی حساس هستن و حتی اگه در این رابطه شکی دارین و میخوایین مطمئن بشین باز هم از مسئول استعداد درخشان دانشگاتون سئوال کنین
موفق باشین
لینک مرجع