تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
نمی دونم، با این تعداد کم نمی شه کاری کرد. رفتنمون فقط اتلاف وقت و هزینه ست. اونم با سابقه ای که از جواب دادن سنجش به اعتراض های حضوری شنیدم. تعجب من اینه که از بچه های تهران هیچ کس با درصدهاش مشکلی نداشته که پاشه بره سنجش؟ همه تهرانی ها درصدهاشون درست بود ما شهرستانی ها این جوری شدیم؟
متاسفانه همینطور
نه واسه این مورد
کلا ایرانیا عادت کردن هر اتفاق و حادثه ای رو بپذیرن
بدون هیچ اعتراضی و دفاع از خودشون
منم دفترچه d بودم، سوالی که مطمعن بودم در ست زدم، زده اشتباه! قشنگ همین مشکلا با همون دفترچه و سوالا دوستای دیگه هم گفتند اشتباه شده ....
بیشتر معترضا دفترچهdef بودند! جالب نیست؟؟
بخدا دلم میخواد این مشکل تو کشور دیگه ای بود....
متاسفانه عادت کردیم به توسری خوردن
نه تهرانی هم هست که مشکل داشته باشه
یکی از دوستای من اون سوال ساختمان رو زده بود log* الان واسش زده یه گزینه دیگه
و من مطمئنم زده بوده log* چون بعد کنکورش یه ضرب اومد پیش من رفتیم پیتزا خوردیم و این سوال رو برام تعریف کرد که log* زده
خب، بعد رفتن سنجش؟ جوابی دادن بهش؟
(20 خرداد 1394 04:32 ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط: [ -> ]خب، بعد رفتن سنجش؟ جوابی دادن بهش؟
نه متاسفانه
ایشون هم متاهل هستند هم شاغل وقت نمی کنن
نمیشه به سایت سنجش، یه ارسال درخواست عمومی زد، و مشکلا توضیح بدیم؟؟؟
من همون موقع، چون دیدم سیستم به اعتراض بچه ها پاسخ درستی نمیده و همه را بدون بررسی رد میکنند، وقتی هم دیدم تاریخ اعتراض تا ٢٣خرداده، گفتم بذار یکم سرشون خلوت بشه بعد اعتراض بزنم? هفته بیش که رفتم، دیدم سیستم اعتراض بسته شده، یه درخواست عمومی دادم،گفت اکه اعتراضی هست از همین سیستم بده حتما بررسی میشه
ماهم یه نامه نوشتیم، بخونه اشکش در بیاد، هنوزم که هست داره توسط کارشنسان بررسی میشه!!! احتمالا دارند دوره همی اشک میریزن و میخوننش?
من از هر دو راه اعتراض دادم، هم عمومی هم از بخش مربوط به خودش هر دوبار هم جواب دادن " بررسی شد و رتبه قبلی تایید شد" من که فکر نکنم این طوری فایده داشته باشه.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع