زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

sepehr . kh
(قله مانشت رو فتح کرده)
قله مانشت رو فتح کرده

تاریخ ثبت نام: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ تولد: مخفی (۳۴ ساله)
زمان محلی: ۲۶ April 2024 , 04:02 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۶۸/۱+
۶۸
۵

اطلاعات انجمن sepehr . kh
آخرین بازدید: ۱۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۱۴۱ (۰/۰۴ ارسال در روز | ۰/۰۴ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ روز, ۱۰ ساعت, ۱۰ دقیقه, ۴۳ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ sepehr . kh
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به sepehr . kh.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به sepehr . kh.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی sepehr . kh
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: دانشجوی کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد: تبریز
دانشگاه دکتری:
گرایش: هوش مصنوعی
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 mojan (28 تیر ۱۳۹۶ در ۰۹:۰۶ ب.ظ)
سلام کسی اینجا هست که دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز رشته کامپیوتر درس خونده باشد در مورد یکی از اساتید سوال داشتم لیسانس یا فوق.
 maryam.raz (18 شهریور ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۰ ق.ظ)
ممنون شما هم موفق باشید
 sepehr . kh (29 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۳:۰۹ ب.ظ)
بقیه بچه ها که معترضند، چه دفترچه ای دارند؟؟ دفترچه d کسی هست به غیر از ما ۲تا؟؟
شما تخصصی هوشم شرکت کردید؟
 maryam.raz (29 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۲:۵۱ ب.ظ)
چه پیشنهادی ؟من اعتراض زدم به کلید D . ولی اگه دفترچش پیدا میشد خیلی خوب بود
 sepehr . kh (29 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۱:۲۱ ب.ظ)
جدی؟؟؟
بقیه بچه ها که اعتراض دارند چه کلیدی داشتند؟؟
نه ننوشتم، اما یادم بود، بعد اینکه دفترچه اومد نوشتمشون، به خودمم اطمینان دارم
طراحی الگوریتم هوش را همه را درست زدم، الان ۲تا سوالی که مطمعن بودم درست زدم، زده اشتباه!
بعیدم اصلا ازشون نیست، باید یه طوری مطمعن شیم، بعد پی گیر بشیم
چه کسایی مشکل ما را دارند؟؟
من یه پیشنهادی دارم
 maryam.raz (29 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۷ ب.ظ)
من میگم احتمالا کلید D مشکل داره. پاسخنامه من تغییر نکرده چون من گزینه هایی که زده بودم پشت برچسب صندلی نوشتم اوردمش. گزینه هام همونه ولی بنظرم کلید اشتباهه
شما گزینه هایی که زدین رو ننوشتین جایی؟
 sepehr . kh (29 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۷ ب.ظ)
سوال ۴۷، سوال خیلی ساده و راحتیه
واضحه که ۳ تا میشه، منم گزینه ۱ را زدم. اما الان میگه تو ۴ زدی! البته طبق دفترچه خودم که d هست! اصلا این تفاوت دفترچه و پاسخنامه مون، حسابی گیجمون کرده...
شما چیکار کردید؟؟ اعتراض زدید؟ با اینکه احتمالا اشتباه را از جانب سنجش میبینم، اما امیدیم به اعتراض ندارم
کاشکی ما چنتا که اعتراض داریم کاری میکردیم
 maryam.raz (28 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۲:۵۰ ب.ظ)
سلام من هم ۴۷ واسم غلط شده همینطور سوال ۵۹
شما کدوم گزینه رو واسه ۴۷ زده بودید طبق پاسخنامه تون؟
 maryam.raz (27 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۸:۳۰ ب.ظ)
سلام شما کدوم دفترچه بودید؟
 sepehr . kh (01 اسفند ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۰ ب.ظ)
سلام
خواهش، وظیفه بود
بیخیال حرف های بقیه! خیلیا تویه جو گروه خالی میبندند Smile ؛ خیلیا فقط میخونند بدون یادگرفتن عمق مطالب و مهم تر از همه طرز فکر کامپیوتری، بعضی دیگه هم نابقه اند که میشند رتبه های تک رقمی و اختلاف درصد زیادی حتی با رتبه های زیر صد دارند که همه این نابقه ها عضو فعال این سایتم هستند
من پارسال خوب خوندم؛ کتابامم خوب بودند، بنابراین در حد خودم عالی شده بود، ااما خوب ارشدم خوب نشد! خیلی خودما مثل الان شما با چراهای پوچ ذهنما پرکردم(جسارتما ببخشید)
اما مساحبه رتبه تک رفمی (فکر کنم ۴ هوش) را خوندم، اونم مثل خیلیا سوادش خوب بود با پایه قوی اما ارشد سال اولش رتبش۵۰۰ شده بود! بقول ایشون روی ارشد رشته ما و طراح های سوالش هیچ اطمینانی نیست
الان که به چراها و خود خوری های تابستان و بهارم فکر میکنم، میگم چقد این افکار ابتدایی بودند! اگه کسی میخواد تو زندگیش موفق بشه، باید اینقد زمین بخوره و بلند بشه تا قوی بشه!! حرف بزرگی خیلی به دلم نشست "اینقد که از شکست آموختم؛ از پیروزی نیاموختم!" ما تازه وارد مراحل زندگی جدیمون شدیم، با هر شکستی میتونیم کلی تجربه بیاموزیم! کسی موفق تر میشه که به جای چرااایی شکست، تجربه شکست شا به ذهن بسپاره، چون "زندگی همش رویه قانون های ساخته شده ذهن ما نمیچرخه، که دنبال دلیلش باشیم!"
اگر جسارتی کردم ببخشید، امیدواااارم همیشه شادترین باشید، در تمام مراحل موفق باشید و زندگیتون لایقتون باشه
 پوونه (۲۷ بهمن ۱۳۹۳ در ۰۲:۳۸ ب.ظ)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ق.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  عمومی ها را بیشتر نمیخوندم، اما مسلط
شما ناراحت نباشید، این حسا من پارسال تجربه کردم! به جایه ناراحتی برای سال دیگتون برنامه بریزید، مطمعنم جایه عالی قبول میشید. زبانتون قویه، یه امتیاز عالی میشه! منابعم بچها تجربشونا از کتابا که خوندند نوشتند

نخواستم تو تاپیک جوابتون رو بدم
ممنون از پستتون.

بله حق با شماست. ناراحتی سودی نداره
ولی حیف.. کاش کتاب خوبی میگرفتم. شاید نتیجه خوبی هم میگرفتم
من فقط سه ماه خوندم اون هم با پایه منفی .. خودم به عینه میبینم پیشرفت عجیبی داشتم (چون فکر نمیکردم اصلا بتونم درسی رو منفی نزنم. ) ولی حیف و صد حیف که کتابام خوب نبود و در حد بقیه هم نتونستم خوب بخونم. حقم هم نبود با سه ماه خوندن رتبه خوبی بیارم درحالیکه همه از چن ماه قبلش شروع کرده بودن به خوندن
ولی چه کار میشه کرد.. در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم.
من که از همین امروز دوباره شروع کردم به خوندن.. تا آخر تابستون مرجع میخونم و تا آخر تابستون به تدریج کتاب هام رو میگیرم و از مهر کتاب کنکوری میخونم... توکل به خدا... امیدوارم سال بعد این موقع دلم نشکنه باز.
ایشالا شما موفق باشید و دانشگاه های خووووب .. دانشگاه های خیلییی خووووب قبول بشید.

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close