تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه ۵۳۲ گرایش علوم کامپیوتر و۱۳۵ گرایش مهندسی دانش وسهمیه شاگرد اولی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام-لطفا راهنمایی کنید:با رتبه ۵۳۲ گرایش علوم کامپیوتر و۱۳۵ گرایش مهندسی دانش وسهمیه شاگرد اولی احتمال قبولی در دوره روزانه دانشگاه های تهران هست؟هیچی نخوندم-بنظرتون انتخاب رشته کنم؟خواهشا راهنمایی کنید.Confused
سلام-این دیگه جه وضعیه؟یعنی کسی نمیتونه مارو راهنمایی کنه؟پس بجه های علوم کجا باید مشاوره برند؟
(26 اردیبهشت 1394 02:21 ق.ظ)8922360021 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام-این دیگه جه وضعیه؟یعنی کسی نمیتونه مارو راهنمایی کنه؟پس بجه های علوم کجا باید مشاوره برند؟
سلام

شرایط شاگرد اولیو سنجش توضیح داده که چه حد نصابی باید بیاری. شرایطو دارید؟
سلام،فقط در مورد ظرفیت های که برای بچه های شاگرد اول هست صحبت کرده،با حد نصاب 90 درصد از لحاظ علمی.حد نصاب 90 درصد منظورش چیه؟با جند نفر از گرایش های دیگه که از سهمیه شاگرد اولی استفاده کردند صحبت کردم راضی بودند ودانشگاه های تهران قبول شدن،ولی در مورد رشته خودم اطلاعاتی نداشتند ومشاوره ای هم پیدا نمیشه که کمک کنه،ومن الان نمیدونم که چیکار کنم از سهمیه ام استفاده کنم یا نه؟
(26 اردیبهشت 1394 05:27 ب.ظ)8922360021 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،فقط در مورد ظرفیت های که برای بچه های شاگرد اول هست صحبت کرده،با حد نصاب ۹۰ درصد از لحاظ علمی.حد نصاب ۹۰ درصد منظورش چیه؟با جند نفر از گرایش های دیگه که از سهمیه شاگرد اولی استفاده کردند صحبت کردم راضی بودند ودانشگاه های تهران قبول شدن،ولی در مورد رشته خودم اطلاعاتی نداشتند ومشاوره ای هم پیدا نمیشه که کمک کنه،ومن الان نمیدونم که چیکار کنم از سهمیه ام استفاده کنم یا نه؟

با گرایش اول میخواید وارد شید یا دوم؟
فرقی نمیکنه،فقط میخوام دانشگاه های تهران قبول شم.میخوام بدونم اگر امکانش نیست بذارم برای سال بعد،چون امسال نخوندم.
بنظرتون قبول نمیشم؟بذارم برای سال بعد؟
(27 اردیبهشت 1394 01:14 ق.ظ)8922360021 نوشته شده توسط: [ -> ]فرقی نمیکنه،فقط میخوام دانشگاه های تهران قبول شم.میخوام بدونم اگر امکانش نیست بذارم برای سال بعد،چون امسال نخوندم.
به نظر من برید با دانشگاهی که تمایل دارید صحبت کنید و ببینید که شرایطشون چیه. مشاوره اونا دقیق تره. ایشالا که قبول بشید.
(27 اردیبهشت 1394 05:53 ب.ظ)8922360021 نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرتون قبول نمیشم؟بذارم برای سال بعد؟
سلام. من شنیدم سهمیه نفر اولی تقریبا رتبه رو تقسیم بر سه میکنه. اگه اینجوری باشه و یک سوم رتبه شما درنظر گرفته شه بازم رتبه خوبی واس تهران نیست بنظرم. پیشنهاد میکنم با اساتید دانشگاه خودتونم مشورت کنین. بهرحال اگه الان انتخاب رشته کنید واس همیشه سهمیه نفر اولیتون ازبین میره...
با اساتید صحبت کردم،اونها نمیدونستن میتونم قبول بشم یا نه،ولی با بچه های از گرایش های دیگه صحبت کردم تقریبا همه میگفتن قبول میشی .ولی اساتید پیشنهاد سال بعدو دادن.در دفترچه سازمان سنجش که مطالعه کردن با توجه به شرایط گفته شده 21 نفر شاگرد اول برمیداره برای علوم و 5نفر شاگرد اول برای مهندسی دانش بر میداره،حالا با این شرایط نمیدونم میتونم قبول شم یا نه؟
(27 اردیبهشت 1394 11:16 ب.ظ)8922360021 نوشته شده توسط: [ -> ]با اساتید صحبت کردم،اونها نمیدونستن میتونم قبول بشم یا نه،ولی با بچه های از گرایش های دیگه صحبت کردم تقریبا همه میگفتن قبول میشی .ولی اساتید پیشنهاد سال بعدو دادن.در دفترچه سازمان سنجش که مطالعه کردن با توجه به شرایط گفته شده ۲۱ نفر شاگرد اول برمیداره برای علوم و ۵نفر شاگرد اول برای مهندسی دانش بر میداره،حالا با این شرایط نمیدونم میتونم قبول شم یا نه؟

ریسکه دیگهUndecided
حداقل میزنی علوم رو بزن که 21 نفر برمیداره...
خداییش من جای تو بودم نمیزدم. الان میگی نخوندم واس امسال. اگه قبولم نشی توجیه داری واس خودت. ولی اگه سهمیت خراب شه خیلی غصه میخوریSad
اره ریسکه،ولی بنظرتون احتمالش هست ظرفیتو سال بعد کاهش بدن،یا قانون جدیدی بذارن؟به این چیزا فکر میکنم و به شک میرم که آیا انتخاب رشته کنم یا نه؟با استفاده از سهمیه.

حالا بخوام شروع کنم چی بخونم یا با چه استادی کلاس بردارم برای اینکه بتونم تهران یا شریف قبول بشم؟چند ساعت مطالعه باید داشته باشم؟
(27 اردیبهشت 1394 11:41 ب.ظ)8922360021 نوشته شده توسط: [ -> ]اره ریسکه،ولی بنظرتون احتمالش هست ظرفیتو سال بعد کاهش بدن،یا قانون جدیدی بذارن؟به این چیزا فکر میکنم و به شک میرم که آیا انتخاب رشته کنم یا نه؟با استفاده از سهمیه.

حالا بخوام شروع کنم چی بخونم یا با چه استادی کلاس بردارم برای اینکه بتونم تهران یا شریف قبول بشم؟چند ساعت مطالعه باید داشته باشم؟

ظرفیتا دیگه به اون شکل تغییر نمیکنه. یا اگه مثلا از ظرفیت دانشگاه تهران کم کنن به ظرفیت شریف و بهشتی اضافه میکنن. نگران ظرفیت ها نباش. بعدشم تو قراره خوب بخونی و سهمیه هم داری.
درباره ساعت درس خوندن هم هرکس یجوره. یکی با چار ساعت کافیشه یکی ده یکیم پونزده. بستگی بخودت داره.
من رشتم نرم افزاره. درباره مهندسی دانش میتونم حرف بزنم اما درباره علوم کامپیوتر و منابعش چیزی نمیدونم دقیقا. از رتبه برتر های علوم کامپیوتر بپرسWink
سلام .منم 500 علوم بودم..با رتبه سوم هم رفتم مصاحبه.میگن با رتبه اول بودن تقسیم به دو میشه.اینو خودم دیدم 3 سال پیش.ولی دوستان الانه گفتن که نع تقسیم به ظرفیتی که میخوان میشه.مثلا اگه 13 نفر بخوان .تقسیم به 13 درصد میشه...همچی چی من شنیدم.

راستی منم نخوندم......اگه قراره برا سال بعد بشینی بخونی بیا با هم برنامه بریزیم..برا علوم کامپیوتر
باشه بیا شروع کنیم.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع