تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه شهید مدنی تبریز(مراغه)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
کسی درمورد اساتید فناووری اطلاعات این دانشگاه چیزی میدونه؟؟مثلا در چ سطحی هستن یا در چ موضاعاتی کار میکنن؟؟

کسی میتونه اطلاعات کامل تری بده؟
سلام شمیم جان من هم چند روز پیش در مورد این دانشگاه یه سری مطالب بدست آوردم به آدرس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برو درباره اساتید و رزومه کاریشون میتونی ببینی.
فقط میتونم بگم آخرین انتخاب باشه اونم در صورتی که حتما بخوای امسال بری ارشد
نه جایه دانشگاه مناسبه نه استاد داره
کارشناسی اونجا بودم اطلاعاتم بیشتر از اساتیدش بود
تا چه رتبه ای میشه تبریز قبول شد؟؟؟
(26 اردیبهشت 1394 09:15 ب.ظ)oatashgah69 نوشته شده توسط: [ -> ]فقط میتونم بگم آخرین انتخاب باشه اونم در صورتی که حتما بخوای امسال بری ارشد

والا من بین غیرانتفاعی امام رضا و این شهید مدنی و دانشگاه رازی موندم کدومو اول بزنم!!میگن غیرانتفاعی امام رضا اساتیدش خیلی بهتر از این هاست!Sad
(26 اردیبهشت 1394 11:34 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 اردیبهشت 1394 09:15 ب.ظ)oatashgah69 نوشته شده توسط: [ -> ]فقط میتونم بگم آخرین انتخاب باشه اونم در صورتی که حتما بخوای امسال بری ارشد

والا من بین غیرانتفاعی امام رضا و این شهید مدنی و دانشگاه رازی موندم کدومو اول بزنم!!میگن غیرانتفاعی امام رضا اساتیدش خیلی بهتر از این هاست!Sad

فکر نکنم بدتر از اونجاها باشه
اما این دانشگاه 35 کیلومتر بیرون تبریز و تو بیابونه. اما از نظر خوابگاه و خوراک و این چیزا نسبت به خیلی از دانشگاه ها وضعیت بهتری داره
همه اینا رو در نظر بگیرید.
اساتیدشم تقریبا ضعیفا. یکیشون که اصلا دانش کامپیوتری نداره
اما به هرحال دولتی هست و هزینه خیلی کمی اونجا خواهید داشت
تا چه رتبه ای میشه شهید مدنی قبول شد
با 439 امیدی هست به شبانه شهید مدنی؟؟؟
دانشگاه شهید مدنی با مراغه 2ساعتی فاصله داره . شهید مدنی (آذرشهر) بنویسید بهتره!!!!!
(27 اردیبهشت 1394 11:50 ق.ظ)Mänu نوشته شده توسط: [ -> ]تا چه رتبه ای میشه شهید مدنی قبول شد
با 439 امیدی هست به شبانه شهید مدنی؟؟؟
بهرحال امسال ظرفیتا زیادتر شده.خیلیا هم شاید اونجا نزنن شما انتخاب کن چیزی از دست نمیدی

خودشوت توو سایت زدن مراغه!!!!!!
حالا شما اگ خوب میشناسی خب بیشتر اطلاعات بده!
واقعا؟ اما یکی از دوستای من کارشناسی شیراز بود، ارشد اونجاست خیلی تعریفش رو می کرد و می گفت خیلی از شیراز بهتره!!!
(27 اردیبهشت 1394 03:34 ب.ظ)elenaghasemi نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا؟ اما یکی از دوستای من کارشناسی شیراز بود، ارشد اونجاست خیلی تعریفش رو می کرد و می گفت خیلی از شیراز بهتره!!!

اصلا به یک نتیجه رسیدم بقول شاعر:
هرکسی از ظن خود شد یار من....

من فک میکنم هرکسی از دید خودش میگه ی دانشگاه خوبه یا بده
یکی از نظر استادها میگه
یکی از نظر امکانات رفاهی
یکی....
ارزش اینکه بخوای اونجا کارشناسی بخونیم نداره چه برسه به ارشد واقعا هم از نظر علمی هم رفاهی افتضاحه

این حرفی بود که یکی از دوستام بعد 4سال دوره کارشناسی بهم گفت
تو دفترچه زدن خوابگاهش شهید مدنی خودگردانه
واقعا خوابگاه دولتی نمیدن؟
کسی از هزینه خوابگاهش خبر داره؟
ترمی چقد میگیرن؟
دوستان اگه کسی از خوابگاه و سطح علمی اساتید آی تی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه
(31 اردیبهشت 1394 02:27 ب.ظ)مونا۷۰ نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان اگه کسی از خوابگاه و سطح علمی اساتید آی تی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه

کلا 4 تا استاد داره :
1- دکتر خودی زاده که بهترینه بیتشون
2-دکتر بویر که دکتراشو مالزی گرفته و قبلشم دانشگاه ازادی بوده
3-دکتر فرج زاده که دانشگاه ازادی بوده و دکتراشو چین گرفته
4- دکتر حیدریان که کلا علوم کامپیوترخونده دکتراشو از دانشگاه تبریز گرفته یعنی دیوونه میشی با اینننننننننن....
5- رییس دانشکدشم دکتر حسین زاده دکترای برق داره که ارشد ایتی هم تدریس میکنه و کلا در مورد لایه فیزیکی بارشه ....
6- مدعوش استاد ایزدخواه که بی خیال ......
کلا نرو که نه نمره میدن نه هیچی فقط عقده ایت میکنن .....
و اینکه بیرون شهرم هست 35 کیلومتر از تبریز فاصله داره و 5 تا از اذرشهررررر
دهاتتتتتتتتهههههه
اگه میخوای افسرده شی برووووو به شرفم قسم راس میگم.....تازه دانشگاش چون تو بیابونه گرگم داره
Big Grin
SmileSmileSmile Big Grin Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع