تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت 2 ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شودیا فقط روزانه قبول شدن و نرفتن باعث محرومیت می شود؟
فقط روزانه باعث محرومیت میشه
(28 اردیبهشت 1394 11:28 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]فقط روزانه باعث محرومیت میشه

مثل اینکه از پارسال یا امسال شبانه ها هم محروم میشن. بچه ها میگفتن توی دفترچه شماره یک نوشتهIdea
محرومیت دوساله نیست×
فکر کنم اگه انصراف بدی مشکلی نباشه فقط شبانه می تونی بری
این چه مسخره بازی هست دراوردن
(29 اردیبهشت 1394 02:42 ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط: [ -> ]محرومیت دوساله نیست×
فکر کنم اگه انصراف بدی مشکلی نباشه فقط شبانه می تونی بری
این چه مسخره بازی هست دراوردن

فکرنمیکنم منظورش انصراف باشه. انصراف ازتحصیل وقتیه که تو ثبت نام کرده باشی بعد انصراف بدی. وقتی که موقع ثبت نام دومیلیون پول به عنوان پیش پرداخت دادی رفته. تازه بیای انصراف. اووووووو کلی مکافات کشیدن.
بهرحال شبانه زدن ریسک شده
سلام
در کجای دفترچه 1 نوشته است؟
(29 اردیبهشت 1394 02:36 ق.ظ)nmoh3n نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 اردیبهشت 1394 11:28 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]فقط روزانه باعث محرومیت میشه

مثل اینکه از پارسال یا امسال شبانه ها هم محروم میشن. بچه ها میگفتن توی دفترچه شماره یک نوشتهIdea
مطمئنید؟؟؟ کجای دفترچه نوشته همچین چیزیو؟؟
:|
بعید میدونم شبانه نرفتن هم محرومیت داشته باشه
هرچند باعث میشد دوستان خودخواهی رو کنار بذارن و جای یه نفر دیگه رو الکی نگیرن
منم فکر میکنم انصراف یعنی کنارکشیدن بعد از ثبت نام تو دانشگاه و اینجور کارا
چون این مطلب برای کنکور لیسانس هم بود. خیلیا که سال اول قبول نشدن یعنی قبول شدن ولی نرفتن و پشت کنکوری شدن، سال بعدش کنکور دادن (مثل خودم!)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(29 اردیبهشت 1394 12:22 ب.ظ)omid93 نوشته شده توسط: [ -> ]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته این واسه کنکور 94 !!
لینک مرجع