تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: با 192 نرم افزار، کجا رو بزنم ؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
بین دانشگاه های تهران و فردوسی و اصفهان و شیراز، تو کدوماشون امکان قبولی و دارم؟ (شبانه فقط فردوسی و میخام)

لطفا دانشگاه ها رو به ترتیب معتبر بودن در نرم افزار بگید.

لطفا راهنمایی کنید.ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ممنونم
(29 اردیبهشت 1394 02:06 ق.ظ)comstu نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بین دانشگاه های تهران و فردوسی و اصفهان و شیراز، تو کدوماشون امکان قبولی و دارم؟ (شبانه فقط فردوسی و میخام)

لطفا دانشگاه ها رو به ترتیب معتبر بودن در نرم افزار بگید.

لطفا راهنمایی کنید.ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ممنونم

دانشگاه اصفهان پارسال تا 170 گرفته ، اگه خوش شانس باشه میارید، وگرنه شیراز و فردوسی احتمال زیاد قبولید.
روی ترتیب هم خود من شک دارم ولی چون اصفهانی ام اول اصفهان رو می زنم و بعد به خاطر مسافت شیراز و فردوسی.
فردوسی جدیدا میگن در کامپیوتر قوی شده، باید از بچه های خود فردوسی دقیق بپرسید که اگه می خواین فردوسی رو اول بزنید، ضرر نکنید.
سلام بنظرم ترتیب زیر خوبه : اصفهان، صنعتی اصفهان ،فردوسی و شیراز. شانس قبولی تهران خیلی کمه،اصفهان نسبتا کمه ولی بقیه به احتمال زیاد قبولید
(29 اردیبهشت 1394 11:45 ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بنظرم ترتیب زیر خوبه : اصفهان، صنعتی اصفهان ،فردوسی و شیراز. شانس قبولی تهران خیلی کمه،اصفهان نسبتا کمه ولی بقیه به احتمال زیاد قبولید

برای چه گرایشی؟
صنعتی در هوش و معماری از اصفهان قوی تره به نظرم.
(29 اردیبهشت 1394 01:18 ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 اردیبهشت 1394 11:45 ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بنظرم ترتیب زیر خوبه : اصفهان، صنعتی اصفهان ،فردوسی و شیراز. شانس قبولی تهران خیلی کمه،اصفهان نسبتا کمه ولی بقیه به احتمال زیاد قبولید

برای چه گرایشی؟
صنعتی در هوش و معماری از اصفهان قوی تره به نظرم.
گرایش نرم افزار،از بقیه گرایش ها اطلاعی ندارم
لینک مرجع