تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شبانه های تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان میخواستم بدونم من اگر شبانه های تهران رو بزنم از نظر هزینه و...چقدر میشه و کسی قیمت ها رو میدونه چنده؟ و صرف میکنه بزنم یا خیر.....خیلی مهمه خواهشا راهنماییم کنید
بنظرم صرف نمیکنه مگر شریف یا تهران
هزینه ترمی 2.5 فقط شهریه و خودت غذا خوراک مسکن و ... رو حساب کن
سلام
به عنوان کسی که مدرک ارشد دارد می خواهم راهنماییت کنم
اگر هدف اصلیت دکتری باشد مدرک ارشد اینکه از کجا گرفتی خیلی مهم است بخصوص در مصاحبه دکتری
مثلا دانشگاه تهران تا دانشجو ارشد خودش است از دانشگاه های دیگر به سختی دانشجو دکتری می گیرد مگر شرایط و رزومه ان دانشجو خیلی قوی باشد.
حالا اینکه دکتری شبانه تهران یه روزانه شبانه امیرکبیر یا روزانه یا شریف و... باشد مهم نیست
حتی دانشگاه های شهرستان کسی که ارشد تهران خوانده ( امیرکبیر شریف تهران ) خیلی خوب تحویلش می گیرند و مصاحبه بهتر قبولش می کنند.
این نظر و تجربه شخصی است شاید ی نفر دیگر تجربه دیگری داشته باشد.

در کل اگر پول دارید تهران هزینه کنید ضرر نمی کنید اگر پول ندارید شهرستان هم خوب است
البته کاش علوم کامپیوتر اصفهان و شیراز هم که دانشگاه تراز اول کشور هستند داشتند
[quote='aliabbasi' pid='360760' dateline='1432045815']
سلام دوستان میخواستم بدونم من اگر شبانه های تهران رو بزنم از نظر هزینه و...چقدر میشه و کسی قیمت ها رو میدونه چنده؟ و صرف میکنه بزنم یا خیر.....خیلی مهمه خواهشا راهنماییم کنید
نزدیک هشت تومن شهریت میشه. خونه توی تهرانم که خیلی گرونه یجورایی. باهزینه غذا و رفت و امدت باید هزینه زیادی متحمل بشی. کلا اول همه روزانه های شهر تهرانو بزن. بعد روزانه های شهرستانای خوب. بعد برس به شبانه. معمولا واس دکتری توی این گرایش به خارج کشور میرن و به رزومت نگاه میکنن تا دانشگات. مهم اینه توی هردانشگاهی که بودی چقد کار یاد گرفتی بنظرم
نظرتون در مورد کسی که تهرانی هست چیه که شبانه تهران و امیر کبیرو بزنه یا روزانه ی بهشتی؟؟ خیلی بین دانشگاها فرق هست؟
(29 اردیبهشت 1394 09:08 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]نظرتون در مورد کسی که تهرانی هست چیه که شبانه تهران و امیر کبیرو بزنه یا روزانه ی بهشتی؟؟ خیلی بین دانشگاها فرق هست؟

بین دانشگاه تهران و بهشتی توی گرایش علوم کامپیوتر خیلی فرق هست بنظرم. یکی از فامیلای دورمون دانشگاه تهران عضو هیئت علمیه. میگفت اونجوری که توی دانشگاه تهران داریم کار میکنیم هیچ جا کار نمیکنه توی زمینه بیوانفورماتیک.
اگه هزینش آزار دهنده نیست براتون شبانه تهران. بعد شبانه امیرکبیر. بعد روزانه بهشتی. البته ببخشید این نظر منهBig Grin
(29 اردیبهشت 1394 10:28 ب.ظ)nmoh3n نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 اردیبهشت 1394 09:08 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]نظرتون در مورد کسی که تهرانی هست چیه که شبانه تهران و امیر کبیرو بزنه یا روزانه ی بهشتی؟؟ خیلی بین دانشگاها فرق هست؟

بین دانشگاه تهران و بهشتی توی گرایش علوم کامپیوتر خیلی فرق هست بنظرم. یکی از فامیلای دورمون دانشگاه تهران عضو هیئت علمیه. میگفت اونجوری که توی دانشگاه تهران داریم کار میکنیم هیچ جا کار نمیکنه توی زمینه بیوانفورماتیک.
اگه هزینش آزار دهنده نیست براتون شبانه تهران. بعد شبانه امیرکبیر. بعد روزانه بهشتی. البته ببخشید این نظر منهBig Grin

ولی این قدر که من شنیدم شهید بهشتی حداقل توی حوزه بیوانفوماتیک خیلی مطرحه.
اون فامیلتون زیادی اغراق کرده البته که دانشگاه تهران بهتر هست ولی نه این قدر که بقیه دانشگاه ها هیچ کاری نمیکنن و بیکار نشستن.
سلام. به نظرتون اگر من شبانه علامه طباطبایی رو انتخاب کنم بهتره یا روزانه تبریز؟
لینک مرجع