تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 18 علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[attachment=18875]Big Grin
انتخابم هم شریف زدم نمی دونم قبول میشم یا نه !
(04 خرداد 1394 02:34 ب.ظ)samanjjj نوشته شده توسط: [ -> ]Big Grin
انتخابم هم شریف زدم نمی دونم قبول میشم یا نه !

تبریک میگم ایشالا قبولید.
مطمئنا قبول میشی ... پارسال 27 هم شریفو آورده بود Smile....تبریک آقا
تبریک میگم خدمتتون امیدوارم همیشه موفق باشید.
آقا دوست من ۱۹ بود پارسال الان شریف میخونه و میگه ۳۲ هم پارسال شبانه شریف میخونه! شک نکن شریف قبولی
شریف 11 تا ظرفیت داره. رتبه 5 و 9 رو میشناسم که اصلا علوم کامپیوتر رو انتخاب نکردن. رتبه 8 و 12 هم تو همین سایتن که اونا هم میگن انتخاب اولشون نیست پس 4 نفر از افرادی که کمتر از من شدن نیستن میمونه 3 نفر دیگه هم نزنن قبول میشم.
(06 خرداد 1394 12:56 ب.ظ)samanjjj نوشته شده توسط: [ -> ]شریف ۱۱ تا ظرفیت داره. رتبه ۵ و ۹ رو میشناسم که اصلا علوم کامپیوتر رو انتخاب نکردن. رتبه ۸ و ۱۲ هم تو همین سایتن که اونا هم میگن انتخاب اولشون نیست پس ۴ نفر از افرادی که کمتر از من شدن نیستن میمونه ۳ نفر دیگه هم نزنن قبول میشم.
البته این رو هم در نظر داشته باشید اونهایی که علوم کامپیوتر می خوان برن لزوما شریف رو اول نمی زنن. امیرکبیر و تهران هم خیلی طرفدار داره و سالهای قبل کم نبودن کسایی که انتخاب اولشون شریف نبوده.
آره چون علوم کامپیوتر شریف بیشتر جنبه ریاضی دارد تا هوش و نرم افزار
نظر من اینه که اگه هوش و انرم افزارو سیستم کسی علاقه داشته باشه تو مهندسی خیلی استادهای متخصص تری تو این زمینه ها هست تا تو علوم کامپیوتر که تو ایران تو همه دانشگاه ها توی دانشکده ریاضی است. من چون علاقه به مباحث نظری بیشتر داشتم علوم رو انتخاب کردم و اگه هوش می خواستم بخونم قطعا کنکور مهندسی می دادم.
البته نظر منه شاید اشتباه فکر می کنم
لینک مرجع