تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
کنکور که 3 ماه عقب افتاده. خواهشا یه کمی صبر کنید برای ثبت نام.
(13 مرداد 1394 11:03 ق.ظ)pesar نوشته شده توسط: [ -> ]کنکور که ۳ ماه عقب افتاده. خواهشا یه کمی صبر کنید برای ثبت نام.

دوست عزیز شما تا زمان کنکور هم که ایمیل بفرستین من هربار که لیست به 20 نفر برسه واسه موسسه میفرستم ولی ممکنه زمانی که شما میخواین ثبت نام کنین اونموقع خیلی ها ثبت نام کرده باشن و لیست گروه شما خیلی دیر به حد نصاب برسه و اونموقع چند تا از آزموناتونو از دست بدید.
ولی خب به هر حال هرموقع که شما ایمیل بزنید اسم شما توی لیست اون دوره قرار میگیره و به محض اینکه به 20 نفر برسه واسه موسسه میفرستم.
شاد باشید
سلام ببخشید من قبلا ثبت نام کردم می خواستم ببینم از طریق مانشت می تونم تخفیف بگیرم؟
هچنین این تخفیف شامل پکیج و مشاور هم میشه یا نه با تشکر.
سلام من رشتم علوم کامپیوتر هست از طریق مانشت میتونم گروهی ثبت نام کنم؟تو شهر خودم تعداد انگشت شماری رشته من هستن به خاطر همین به حد نصاب نمیرسیم
با سلام، من هم از شیراز هستم
واسه سری ســـــــــــــــــوم مشخصاتمو ایمیل کردم
خیلی ممنون
Blushسلام
نمیشه زبان ثبت نامو بیشتر کنید؟
راستش فعلا اوضاع مالی خوب نیستSad
این درخواست چند نفر دیگه هم هست
من آزمون ها رو قبلا ثبت نام کردم. الان که 2 تا ازمون اضافه شده میشه روی اونا تخفیف گرفت؟ چون توی سایت نوشته باید برای اون دو آزمون مجددا ثبت نام کرد
(15 مرداد 1394 11:37 ب.ظ)ghazal94 نوشته شده توسط: [ -> ]من آزمون ها رو قبلا ثبت نام کردم. الان که 2 تا ازمون اضافه شده میشه روی اونا تخفیف گرفت؟ چون توی سایت نوشته باید برای اون دو آزمون مجددا ثبت نام کرد
منم شرایط ایشون رو دارم، روی این دو آزمون هم تخفیف میدید دوستان مدرسان شریف ؟
سلام دوستان
تعداد آزمون های مدرسان شده 10 تا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا هزینه آزمون و پولی که قراره بدین به چه صورت میشه دوستان ؟؟؟؟ HuhHuh
(17 مرداد 1394 03:42 ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
تعداد آزمون های مدرسان شده ۱۰ تا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

والا تو سایتش برا 10 تا آزمون حضوری زده 666000 تومان
با 50% تخفیف پس میشه 333000 تومان
(17 مرداد 1394 03:49 ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط: [ -> ]

والا تو سایتش برا ۱۰ تا آزمون حضوری زده ۶۶۶۰۰۰ تومان
با ۵۰% تخفیف پس میشه ۳۳۳۰۰۰ تومان

تشکر بابت پاسختون
آقا سعید دهنوی این مبلغ مورد تایید است SmileSmileSmile
سلام دوستان
با توجه پرسش خیلی از دوستان درباره هزینه دوتا آزمون جدید باید بگم که چیزی که توی سایت خود موسسه زده اینه که برای کسانی که آزمون ثبت نام کرده اند هزینه این دوتا آزمون 160 هزار تومان هست و برای شما دوستانی که از تخفیف 50 درصدی استفاده کرده اید این مبلغ میشه 80 هزار تومان و دوستانی هم که هنوز ثبت نام نکردن باید مبلغ 405 هزار تومان رو بابت 10 مرحله آزمون حضوری و 6 مرحله اینترنتی پرداخت کنید.
البته اینم بگم که ما که رفتیم ثبت نام گفتن ثبت نام آزمون اینترنتی اجباریه ولی اگه نمایندگی شهر شما قبول کرد که فقط حضوری ها رو ثبت نام کنید 30 هزار تومان از مبلغ ثبت نام کسر خواهد شد.
درضمن کسانی که قبلا بدون تخفیف ثبت نام کرده اند نمیتونن برای این دومرحله از تخفیف استفاده کنند.البته من همچنان درحال پیگیری این موضوع هم هستم و اگه به نتیجه ای رسیدم اطلاع میدم خدمتتون.
شاد باشید
(17 مرداد 1394 04:31 ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط: [ -> ]

والا تو سایتش برا ۱۰ تا آزمون حضوری زده ۶۶۶۰۰۰ تومان

تشکر بابت پاسختون

ظاهرا مدرسان بازم شروع به دبه کردن کرده
متاسفانه این موسسه اهل دبه هست
اینو هر کسی میدونه که نصف 666 میشه 333 حالا مدرسان چجوری حساب میکنه که شده 405 - 30 = 375

اینو هم بگم که ممکنه دو روز دیگه بگن تخفیف های مانشت حذف شده و اگه کل پول رو پرداخت نکنید بعضی از آزمون ها رو نمیتونید بدید

در هر حال از دوستمون آقای دهنوی که واقعا زحمت کشیدند و میکشند ممنونم
پیگیریشون خیلی خوبه، از ایشون کمال تشکر رو دارم
(17 مرداد 1394 09:52 ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 مرداد 1394 04:31 ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط: [ -> ]

والا تو سایتش برا ۱۰ تا آزمون حضوری زده ۶۶۶۰۰۰تومان

تشکر بابت پاسختون

ظاهرا مدرسان بازم شروع به دبه کردن کرده
متاسفانه این موسسه اهل دبه هست
اینو هر کسی میدونه که نصف ۶۶۶ میشه ۳۳۳ حالا مدرسان چجوری حساب میکنه که شده ۴۰۵ - ۳۰ = ۳۷۵

اینو هم بگم که ممکنه دو روز دیگه بگن تخفیف های مانشت حذف شده و اگه کل پول رو پرداخت نکنید بعضی از آزمون ها رو نمیتونید بدید

در هر حال از دوستمون آقای دهنوی که واقعا زحمت کشیدند و میکشند ممنونم
پیگیریشون خیلی خوبه، از ایشون کمال تشکر رو دارم

سلام دوست مانشتی عزیز
اول از هر چیز باید از شما تشکر کنم که نگران دوستان هستین که کسی پول اضافه نده و از این بابت ازتون تشکر میکنم.
اما در مورد نگرانیتون اجازه بدید که توضیح بدم جریان از چه قراره.
توی سایت مدرسان اگه دقت کرده باشین نوشته 10 مرحله آزمون آزمایشی و 6 مرحله اینترنتی قیمت اصلی 810 هزار تومان و قیمت با تخفیف 729 هزار تومان که این تخفیف که گفته برای کسانی هست که به صورت اینترنتی ثبت نام میکنن که موسسه تقریبا 10 درصد بهشون تخفیف میده ولی ما که داریم از تخفیف 50 درصد استفاده میکنیم دیگه اون 10 درصد شامل حالمون نمیشه چون در این صورت میشه 60 درصد تخفیف و با این توضیحات 50 درصد 810 هزار تومان میشه 405 هزار تومانی که من گفتم.
اما در مورد 666 هزار تومانی که شما گفتین هم توی سایت مدرسان زده قیمت فقط 10 مرحله آزمون حضوری بدون آزمون اینترنتی قیمت اصلی 740 هزار تومان و قیمت با تخفیف 666 هزار تومان و دوباره با این توضیح نصف 740 هزار تومان میشه 370 هزار تومانی که گفتم اگه نمایندگی شهرتون قبول کنه فقط آزمونای حضوری رو بدون آزمون اینترنتی ثبت نام کنید باید بپردازید.
این چیزی که شما گفتید تقریبا میشه 60 درصد تخفیف برای ما.
البته بگم که من هیچ دفاعی از مدرسان نمیکنم و سودش هم به من نمیرسه که بخوام ازش دفاع کنم و از طرفی اگه از شما دفاع کنم سودش به خودم هم میرسه ولی خب دوستان مدرسان یه قولی به ما داده و داره به قولش هم وفا میکنه.
اگه باز سوالی داشتید من درخدمتتون هستم.
امیدوارم متوجه توضیحاتم شده باشید.
شاد و پیروز باشید
[/size]خیلی ممنون از آقای دهنوی به خاطر پیگیریهاشون
آقای دهنوی میشه لطف کنین بگین واسه گروه سوم چند نفر ثبت نام کردن؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع