تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۹۴ معماری کامپیوتر- روزانه ی امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدا رو شکر همون که می خواستم شد
تبریک بهتون.
(09 شهریور 1394 06:08 ب.ظ)captain نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک بهتون.

ممنون، همچنین تبریک به شما
به شما هم تبریک میگم.موفق باشید. روز ثبت نام نمیدونید کی هست؟
(09 شهریور 1394 06:06 ب.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو شکر همون که می خواستم شد
تبریک میگم هم رشته ای و هم دانشگاهی عزیز Smile ایشالله همیشه موفق باشید. خیلی خووووب قبول شدید. پارسال با این رتبه رفتن بهشتی Rolleyes البته امسال تعداد استادایی که دانشجو میگیرن بیشتر شده Smile تبریک مجددا
(09 شهریور 1394 07:31 ب.ظ)Mahsa Rahmani نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 شهریور 1394 06:06 ب.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو شکر همون که می خواستم شد
تبریک میگم هم رشته ای و هم دانشگاهی عزیز Smile ایشالله همیشه موفق باشید. خیلی خووووب قبول شدید. پارسال با این رتبه رفتن بهشتی Rolleyes البته امسال تعداد استادایی که دانشجو میگیرن بیشتر شده Smile تبریک مجددا

خیلی ممنون، آره خودمم طبق رتبه های پارسال روز امیرکبیر رو فکر نمی کردم بیارم که خدا رو شکر اوردم، فقط از چند نفر از دوستام شنیدم که کلا امیرکبیر خیلی کامپیوترش سخت می گیرن استرس گرفتم! باید از بچه های سال بالایی حتما مشورت بگیرم
(09 شهریور 1394 06:46 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]به شما هم تبریک میگم.موفق باشید. روز ثبت نام نمیدونید کی هست؟

ممنون، فعلا که سایت دانشگاه اطلاعیه نزده، همون شنبه هفته ی بعد که سنجش گفته احتمالا ثبت نام باشه
(10 شهریور 1394 01:14 ق.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 شهریور 1394 07:31 ب.ظ)Mahsa Rahmani نوشته شده توسط: [ -> ]

خیلی ممنون، آره خودمم طبق رتبه های پارسال روز امیرکبیر رو فکر نمی کردم بیارم که خدا رو شکر اوردم، فقط از چند نفر از دوستام شنیدم که کلا امیرکبیر خیلی کامپیوترش سخت می گیرن استرس گرفتم! باید از بچه های سال بالایی حتما مشورت بگیرم
اره خیلی سخت میگیرن Smile من یکی از سال بالایی هاتون هستم Big Grin حالا میاین هفته آینده از استراتژی هاشون آگاه میشید. ولی اینم بگم که خیلی قوی کار میکنن. میتونید هفته اینده بیاید دانشگاه یکشنبه اکثر بچه ها هستن. طبقه سوم آزمایشگاه دکتر صدیقی ECS Lab
موفق باشید ان شاالله
هرروز بیشتر از قبل

دوستان مانشتی به همفکریتون شدیدا نیاز دارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تبریک میگم بهتون دوست عزیز
ایشالا موفق باشید
لینک مرجع