تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 69 هوش مصنوعی- امیرکبیر(روزانه)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

شکر خدا امیر کبیر روزانه قبول شدم.

ایشالا همه موفق باشن
تبریک میگم همکلاسی عزیز، به اون چیزی که حقت بود رسیدی Smile
سلام . تبریک که میای تهران و متاسفام که امیرکبیر قبول شدی Smile
امیدوارم این شکر خدا گفتنت بعدا به حرفایی که ما الان به امیرکبیر میزنیم تبدیل نشه . خخخخ
تبریک می‌گم Smile خود هوش مصنوعی یا رباتیک؟
(09 شهریور 1394 10:24 ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می‌گم Smile خود هوش مصنوعی یا رباتیک؟
هوش مصنوعی

(09 شهریور 1394 10:24 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام . تبریک که میای تهران و متاسفام که امیرکبیر قبول شدی Smile
امیدوارم این شکر خدا گفتنت بعدا به حرفایی که ما الان به امیرکبیر میزنیم تبدیل نشه . خخخخ
من تهرانم. توکل به خدا...

(09 شهریور 1394 10:21 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم همکلاسی عزیز، به اون چیزی که حقت بود رسیدی Smile
مرسی و بهت تبریک میگم.
تبریک میگم
تبریک میگم دوست عزیز...
همه مانشتی ها دارن میرن امیرکبیر. از قبل قرار گذاشته بودید؟Smile
(10 شهریور 1394 12:07 ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم دوست عزیز...
همه مانشتی ها دارن میرن امیرکبیر. از قبل قرار گذاشته بودید؟Smile
ممنون از تبریکتون...
مانشت قرار داد همکاری با امیرکبیر بسته SmileSmileSmile
منم تبریک میگم هم کلاسی جدید. ایشالا که دوران خوبی باشه و خوش بگذره :-) هرچند تو امیرکبیر یه کم بعیده!
(10 شهریور 1394 08:13 ب.ظ)faza نوشته شده توسط: [ -> ]منم تبریک میگم هم کلاسی جدید. ایشالا که دوران خوبی باشه و خوش بگذره :-) هرچند تو امیرکبیر یه کم بعیده!
مگه تو امیرکبیر چه بلایی سر دانشجویان میارن که همه میگن سختهSmile
نکنه از سیستم قدیمی تنبیه بدنی استفاده میکننSmile
(10 شهریور 1394 08:25 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 08:13 ب.ظ)faza نوشته شده توسط: [ -> ]منم تبریک میگم هم کلاسی جدید. ایشالا که دوران خوبی باشه و خوش بگذره :-) هرچند تو امیرکبیر یه کم بعیده!
مگه تو امیرکبیر چه بلایی سر دانشجویان میارن که همه میگن سختهSmile
نکنه از سیستم قدیمی تنبیه بدنی استفاده میکننSmile

امیرکبیر قول میده تو دوره ما بچه خوبی باشه و به طریق مسالمت آمیزی ارشدمون تموم شه Big Grin
یکم جو امیرکبیر رو باید سبک کنیم به یاری خدا ...
تبریک میگم، موفق باشید
انشل الله موفق باشی خوش تیپ
(12 شهریور 1394 10:34 ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط: [ -> ]انشل الله موفق باشی خوش تیپ
مرسی...
منتظر نتیجه خوبت تو سال بعد هستم...
لینک مرجع