تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 481 هوش مصنوعی شبانه مالک(کمک.. :( )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خواهشا جواب بدید.من بعد از شبانه مالک روزانه یزد زدم و مطمئنا میارم..میشه این شبانرو نرم بجاش برم گزینه بعدیم؟امکانش هست؟

Sent from my HTC One using Tapatalk
(10 شهریور 1394 12:50 ق.ظ)MR.oracle نوشته شده توسط: [ -> ]خواهشا جواب بدید.من بعد از شبانه مالک روزانه یزد زدم و مطمئنا میارم..میشه این شبانرو نرم بجاش برم گزینه بعدیم؟امکانش هست؟

ابتدا تبریک می گم به شما به خاطر قبولیتون

راستش تا اونجایی که من می دونم شما می تونین تو تکمیل ظرفیت هم شرکت کنین و انصراف بدین از این دانشگاه ولی شما به فرض اگر هم می تونستین تو روزانه یزد هم قبول شین این دلیل نمیشه که تو تکمیل ظرفیت روزانه یزد رو حتما قبولین چون تکمیل ظرفیت دیگه اسمش روشه اگه ظرفیت پر نشده باشه شما می تونین قبول شین (البته بازم میگم من اینجوری می دونم) البته نمی خوام نا امیدتون کنم ولی دیگه قبول شدن تو روزانه یزد توی تکمیل ظرفیت شاید یکم سخت باشه فقط خواستم بگم حتما قبلش خوب فکر کنین کاری نکنین که از از اونجا مونده، از اینجا رونده شین خدا نکرده
(10 شهریور 1394 02:06 ق.ظ)ataa نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 12:50 ق.ظ)MR.oracle نوشته شده توسط: [ -> ]خواهشا جواب بدید.من بعد از شبانه مالک روزانه یزد زدم و مطمئنا میارم..میشه این شبانرو نرم بجاش برم گزینه بعدیم؟امکانش هست؟

راستش تا اونجایی که من می دونم شما می تونین تو تکمیل ظرفیت هم شرکت کنین و انصراف بدین از این دانشگاه ولی شما به فرض اگر هم می تونستین تو روزانه یزد هم قبول شین این دلیل نمیشه که تو تکمیل ظرفیت روزانه یزد رو حتما قبولین چون تکمیل ظرفیت دیگه اسمش روشه اگه ظرفیت پر نشده باشه شما می تونین قبول شین (البته بازم میگم من اینجوری می دونم) البته نمی خوام نا امیدتون کنم ولی دیگه قبول شدن تو روزانه یزد توی تکمیل ظرفیت شاید یکم سخت باشه فقط خواستم بگم حتما قبلش خوب فکر کنین کاری نکنین که از از اونجا مونده، از اینجا رونده شین خدا نکرده
ممنون از توجهتون..به نظر شما هوش مصنوعی کدوم دانشگاه قوی تره؟یزد یا مالک اشتر؟

(10 شهریور 1394 02:26 ق.ظ)MR.oracle نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 02:06 ق.ظ)ataa نوشته شده توسط: [ -> ]

ممنون از توجهتون..به نظر شما هوش مصنوعی کدوم دانشگاه قوی تره؟یزد یا مالک اشتر؟

بنظرم مالک قویتره.درکل رتبه های حول و حوش 600
میرن یزد ولی رتبه های بهتر میرن مالک.رو این حساب مبگم من!
لینک مرجع