تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 24 هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
اینم هم از نتیجه ی انتخاب رشته من .الیته من3 ترم برق مخابرات خوندم دیدم رشته ی اشغالیه برق عوض کردم اومدم کامپیوتر خوندمSmile
(10 شهریور 1394 12:37 ب.ظ)iwes نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اینم هم از نتیجه ی انتخاب رشته من .الیته من۳ ترم برق مخابرات خوندم دیدم رشته ی اشغالیه برق عوض کردم اومدم کامپیوتر خوندمSmile
تبریک
شما شارینگانت فعال شده خودش خیلیه Big Grin
اینم هم از نتیجه ی انتخاب رشته من .الیته من۳ ترم برق مخابرات خوندم دیدم رشته ی اشغالیه برق عوض کردم اومدم کامپیوتر خوندمSmile
تبریک میگم. موفق باشید.
(10 شهریور 1394 12:41 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
تبریک
شما شارینگانت فعال شده خودش خیلیه Big Grin
من سالهاست که توی یه گنجوتسو گیر کردم بیرون نمیام
(10 شهریور 1394 12:47 ب.ظ)iwes نوشته شده توسط: [ -> ]من سالهاست که توی یه گنجوتسو گیر کردم بیرون نمیام

[تصویر:  380495_Ryukami_genjutsu.gif]
تبریک میگم.
البته تو درسای پایه مثل سیگنال و سیستم و DSP که با مخابرات اشتراک کامل دارین. ریاضی مهندسی پیشرفته و فرآیندهای اتفاقی هم که با مخابرات مشترکید. در درسهای پردازشی اعم از صوت و تصویر و ... هم که کاملا" هوش و مخابرات مشترکند. انگار یه جورایی دوباره برگشتین به آغوش مخابراتBig GrinTongueBig Grin
(10 شهریور 1394 01:54 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]
تبریک میگم.
البته تو درسای پایه مثل سیگنال و سیستم و DSP که با مخابرات اشتراک کامل دارین. ریاضی مهندسی پیشرفته و فرآیندهای اتفاقی هم که با مخابرات مشترکید. در درسهای پردازشی اعم از صوت و تصویر و ... هم که کاملا" هوش و مخابرات مشترکند. انگار یه جورایی دوباره برگشتین به آغوش مخابراتBig GrinTongueBig Grin
ممنون.
بله فرمایش شما درسته ,البته این درسهایی که شما گفتید درسهای سیستمی هستن نه درس ها میدانی مثل انتن و الکترومغناطیس که کلا ماجراشون کاملا فرق داره.
ولی کلا فکر کنم من با مخابرات پیوند خوردم Big Grin
آقا تبریک میبینیمتون مهرماه Wink
(10 شهریور 1394 02:55 ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا تبریک میبینیمتون مهرماه Wink

منم تبریک میگم ،حتما مشتاق دیدار.

Sent from my iPhone using Tapatalk
آقا تبریک فراوان Smile
(10 شهریور 1394 03:39 ب.ظ)codin نوشته شده توسط: [ -> ]
آقا تبریک فراوان Smile

سینا جان ارادت،همیشه اسباب زحمتیم برا شما.

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
اگر در هنگام خواندن ارشد روزانه انصراف دهیم میشه دوباره بدون هزینه برویم ارشد روزانه در سال بعدش بخوانیم؟؟؟؟؟

تبریک هم یادم رفت بگم
واللاه تا تا اون جایی که من میدونم محرومیت داره حال باز شما پرسوجو کنید.
تبریک فراوان دوست عزیز Smile امیدوارم همیشه موفق باشید

سلام
اگر کسی یک یا دو ترم روزانه ارشد بخواند بعدش انصراف دهد جریمه دارد؟
سال بعدش می تواند دوباره ارشد دولتی امتحان دهد و دانشگاه روزانه بخواند؟
ممنونم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع