تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبولی روزانه نرم افزار رجایی تهران جابجایی با نرم روزانه دانشگاه گیلان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من روزانه نرم افزار رجایی قبول شدم اما چون گیلان زندگی می کنم میخوام با یه دانشگاه گیلانی جابجا بشم
اگر کسی شرایطشو داره بهم پیغام بده
فکر نمیکنم توی مقطع ارشد جابه جایی داشته باشیم!
حالا خودتون بیشتر تحقیق کنید تا مطمئن بشید...
با رتبه هوش قبول شدید؟ خب چرا از اول گیلان رو زودتر نزدید؟
(10 شهریور 1394 03:30 ب.ظ)Nara نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من روزانه نرم افزار رجایی قبول شدم اما چون گیلان زندگی می کنم میخوام با یه دانشگاه گیلانی جابجا بشم

من رشت قبول شدم حاضرم عوض کنم
سلام دوستان
در مقطع ارشد فقط در صورتی می تونید حابه حا بشین که دانشگاه مبدا و مقصد موافق باشن.
من چند جا گفتم که در ارشد انتقالی و جابجایی و تغییر رشته ممکن نیست.
دلایلشم را گفتم .
منبع من آیین نامه انتقال و جابجایی دانشجویان سال ۹۱ وزارت علومه.
البته مهمان شدن امکانپذیره.
مصاحبه معاون دانشجویی وزارت علوم هم که همان سال انجام شده باین مطلب اشاره داره :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(دقیقا" میگوید که نقل و انتقال دانشجویان ارشد و دکترا ممکن نیست)

ولی باز ممکنه کسی بگه که انجام میشه . اون را دیگه نمیدونم و برای همین پستهام را پاک کردم.
(10 شهریور 1394 03:59 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]با رتبه هوش قبول شدید؟ خب چرا از اول گیلان رو زودتر نزدید؟
با رتبه نرم قبول شدم، روزانه و شبانه گیلان انتخابای اولم بودن که قبول نشدم

(12 شهریور 1394 03:38 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]من چند جا گفتم که در ارشد انتقالی و جابجایی و تغییر رشته ممکن نیست.
دلایلشم را گفتم .
منبع من آیین نامه انتقال و جابجایی دانشجویان سال ۹۱ وزارت علومه.
البته مهمان شدن امکانپذیره.
مصاحبه معاون دانشجویی وزارت علوم هم که همان سال انجام شده باین مطلب اشاره داره :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(دقیقا" میگوید که نقل و انتقال دانشجویان ارشد و دکترا ممکن نیست)

ولی باز ممکنه کسی بگه که انجام میشه . اون را دیگه نمیدونم و برای همین پستهام را پاک کردم.
ممنونم از بابت اطلاعی که دادین، از دانشگاه سوال می کنم، میدونم احتمالش کمه ولی امیدوارم، از ترم یک میشه مهمان گرفت؟
مهمان تو ارشد 2 ترمه؟

(10 شهریور 1394 08:15 ب.ظ)royaarabi نوشته شده توسط: [ -> ]

من رشت قبول شدم حاضرم عوض کنم
شما هم از دانشگاهتون درباره جابجایی سوال کنید اگر شد جابجا کنیم

سلام. من گیلان روزانه قبول شدم حاضرم جا به جا شیم
سلام
تبریک میگم.
میشه کارنامه و درصداتون رو بذارین؟
و اینکه آیا سهمیه داشتین؟
شما با استفاده از سهمیه دبیری قبول شدید؟
جهت اطلاع دوستان میگم که گفتند انتقال یا جابجایی به هیچ وجه امکان پذیر نیست
لینک مرجع