تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال خیلی مهم ، مجازی امیرکبیر یا آزاد علوم تحقیقات تهران ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان . من خیلی گیج شدم . نمی دونم چکار باید بکنم . از دوستان اگر کسی می تونه راهنمایی کنه . ممنون
1 - مجازی امیرکبیر یا آزاد علوم تحقیقات تهران ؟
2 - آیا الان که امیرکبیر ثبت نام کردم میتونم انصراف بدم برم علوم تحقیقات ؟
3 - تو سایت دانشگاه آزاد نزده ثبت نام کی و چطوری هست ؟ کسی اطلاعی داره ؟
بچه ها من خیلی وقت ندارم لطفاً راهنمایی کنید کدوم بهتره ؟
این سوال خیلی خوبیه کسی جوابشُ نمیدونه؟؟؟
مجازی مدرکش به درد بخور هست؟ (اگه پایان نامه هم بگیری)
سلام
بنظر من "علوم تحقیقات" ارزشش خیلی بیشتر از مجازی هاست
حتما دانشگاه ازاد برید شک نکنید
معلومه. برید علوم تحقیقات و پولتون رو جایی سرمایه گذاری کنید که آینده داشته باشه.
من پردیس علم و صنعت قبول شدم ولی نرفتم. به نظرم علوم تحقیقات بهتره
مرسی از راهنمایی . حالا امیرکبیر ثبت نام کردم چی میشه ؟ شهریه ثابت و پس میدن ؟ مدارک ثبت نام و چی ؟
برید امیرکبیر .مجازی بودنشم اصلا موردی نداره.یکی از اشناهای ما خونده .بهر حال امیرکبیر هستش و شما از امکانات اونجا استفاده می کنید. من واحد تهران جنوب بودم واسه رشته من که اصلا بدرد بخور نبود

شما مدرک امیرکبیر بگیر.استرالیا بهتون ویزا میده راحت .برید تو سایتش ببینید
(21 شهریور 1394 02:47 ب.ظ)fatima1356 نوشته شده توسط: [ -> ]برید امیرکبیر .مجازی بودنشم اصلا موردی نداره.یکی از اشناهای ما خونده .بهر حال امیرکبیر هستش و شما از امکانات اونجا استفاده می کنید. من واحد تهران جنوب بودم واسه رشته من که اصلا بدرد بخور نبود

شما مدرک امیرکبیر بگیر.استرالیا بهتون ویزا میده راحت .برید تو سایتش ببینید

سلام
شما از کجا مطمئن هستید به دارندگان مدرک مجازی هم ویزا میدن؟
منم علوم تحقیقات دارم میخونم ، آش دهن سوزی نیست این دانشگاه ، نظرم مجازی هست .

Sent from my iPad using Tapatalk
برید امیرکبیر .مجازی بودنشم اصلا موردی نداره. .بهر حال امیرکبیر هستش و شما از امکانات اونجا استفاده می کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk
[/quote]
(19 شهریور 1394 04:18 ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]معلومه. برید علوم تحقیقات و پولتون رو جایی سرمایه گذاری کنید که آینده داشته باشه.
من پردیس علم و صنعت قبول شدم ولی نرفتم. به نظرم علوم تحقیقات بهتره
فک کنم از نظر هزینه فرقی نمیکنه
مجازی به اندازه پردیس گرون نیس
مجازی کلاس و اینا هم داره یا کلا مجازیه Smile
هزینش در مقایسه با آزاد چطوریه؟
(22 شهریور 1394 08:59 ق.ظ)heee نوشته شده توسط: [ -> ]مجازی کلاس و اینا هم داره یا کلا مجازیه Smile
هرینش خیلی با آزاد فرق نمیکنه (کمی بیشتر)
کلاس مجازیه اما شنیدم اگه با استاد هماهنگ کنی میتونی سر کلاس حضوری (کلاس بچه های حضوری) شرکت کنی اما ممکنه توی اون ترم کلاس حضوری ارائه نشه
تمرنای هفتگی و پروژه و .... فرقی با حضوری ها نداره (تمریناش واقعن زمانبر و سخته Smile )
البته اینایی که گفتم مال گروه هوش بود شاید تو گروه های دیگه فرق کنه (هوش خیلی اذیت میکنن)

من شنیدم دو نفر فارغ مجازی پارسال دکترا روزانه اصفهان قبول شدن (صرفن شنیدم)
(22 شهریور 1394 09:14 ق.ظ)pkpooria نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 شهریور 1394 08:59 ق.ظ)heee نوشته شده توسط: [ -> ]مجازی کلاس و اینا هم داره یا کلا مجازیه Smile
هرینش خیلی با آزاد فرق نمیکنه (کمی بیشتر)
کلاس مجازیه اما شنیدم اگه با استاد هماهنگ کنی میتونی سر کلاس حضوری (کلاس بچه های حضوری) شرکت کنی اما ممکنه توی اون ترم کلاس حضوری ارائه نشه
تمرنای هفتگی و پروژه و .... فرقی با حضوری ها نداره (تمریناش واقعن زمانبر و سخته Smile )
البته اینایی که گفتم مال گروه هوش بود شاید تو گروه های دیگه فرق کنه (هوش خیلی اذیت میکنن)

من شنیدم دو نفر فارغ مجازی پارسال دکترا روزانه اصفهان قبول شدن (صرفن شنیدم)

شهریه مجازی امیرکبیر با آزاد ترمی حداقل یک میلیون تومن فرق میکنه! (حالا این کم هست یا زیاد بستگی به جیبت داره)
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع