تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان دانشجوی کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران در صورت تمایل خودتون رو معرفی کنید تا توی تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه و یا حتی همینجا توی این انجمن یه گروهی تشکیل بدیم که بتونیم از هم مشورت و خبر بگیریم شاید موقع تشکیل کلاس ها و امتحانات و ....
ممنون دوستانSmile
(24 شهریور 1394 11:30 ق.ظ)it-network نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان دانشجوی کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران در صورت تمایل خودتون رو معرفی کنید تا توی تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه و یا حتی همینجا توی این انجمن یه گروهی تشکیل بدیم که بتونیم از هم مشورت و خبر بگیریم شاید موقع تشکیل کلاس ها و امتحانات و ....
ممنون دوستانSmile
سلام منم هستم Smile
سلام منم هستم شما هم نیم سال دومید؟
بچه ها یک سوال دارم من شهریه ثابت رو ریختم بعد انتخاب واحد کردم بعد الان انتخاب واحد اولیه انجام شده ولی هرچی رو ثبت نام نهایی کلیک میکنم نهایی نمیشه البته اینم بگم که شهریه متغیر رو ندادم
farhadhma
amirrrrrrr
وضعیت شما چطوره ؟شما شهریه متغیر رو دادید؟ و آیا ثبت نهایی واسه شما انجام شده ؟
(25 شهریور 1394 10:27 ق.ظ)it-network نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها یک سوال دارم من شهریه ثابت رو ریختم بعد انتخاب واحد کردم بعد الان انتخاب واحد اولیه انجام شده ولی هرچی رو ثبت نام نهایی کلیک میکنم نهایی نمیشه البته اینم بگم که شهریه متغیر رو ندادم
farhadhma
amirrrrrrr
وضعیت شما چطوره ؟شما شهریه متغیر رو دادید؟ و آیا ثبت نهایی واسه شما انجام شده ؟

سلام
من فردا باید ثبت نام کنم طیق سایت (باتوجه به نام خانوادگی).
شما امسال قبول شدی ؟
(24 شهریور 1394 11:30 ق.ظ)it-network نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان دانشجوی کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران در صورت تمایل خودتون رو معرفی کنید تا توی تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه و یا حتی همینجا توی این انجمن یه گروهی تشکیل بدیم که بتونیم از هم مشورت و خبر بگیریم شاید موقع تشکیل کلاس ها و امتحانات و ....
ممنون دوستانSmile

ممنون میشم کارنامتونو بذارید.

از همه دوستان که کارنامه شبکه و تجارت الکترونیک دارند ممنون میشم کارنامه خودشونو بذارند.
سلام و درود و سپاس برشما

ورودی جدید هستم ارشد شبکه.

ایده خوبی هست تو تلگرام گروه درست کنیم و بتونیم تبادل اطلاعات داشته باشیم و شاید همکاری برای مقاله نویسی و غیره!

اینجا کسی غیر ترم اولی هست؟
(29 شهریور 1394 01:28 ب.ظ)یاشا نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و درود و سپاس برشما

ورودی جدید هستم ارشد شبکه.

ایده خوبی هست تو تلگرام گروه درست کنیم و بتونیم تبادل اطلاعات داشته باشیم و شاید همکاری برای مقاله نویسی و غیره!

اینجا کسی غیر ترم اولی هست؟
سلام
ترم سوم هستم
تبریک به دوستان
نه من شهریه نریختم گفتن بهمن بریز
ممنون دوستانSmile

سلام دوست عزیز
ممنون میشم اگر بگی حدودا درسارو میانگین چند درصد زدی که تونستی شبکه علوم تحقیقات قبول شی؟
و اینکه من میخوام به جای معماری ، مدیریت بزنم تو کنکور.... اینجوری میتونم شبکه علوم تحقیقات قبول شم ؟
اگرم لطف کنی تو گروه تلگرام -اگر ساختی- منم ادد کنی یک دنیا ممنون میشم .
لینک مرجع