تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: یکسان بودن سوالات مدیریت فناوری مدرسان با سال 92 ؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان مملکت هر کی به هرکیه خداییش ، یعنی ارزشی نداره براشون آینده ما ، یکی از دوستان میگفت پارسه مدرسان و پوران و... یکین باورم نمیشد

مدرسان به این بزرگی سوالات مدیریت 25 درصد اولش با سال 92 کاملا یکیه
سوالاتش تکرار زیاد داشت

اما مدیریت حتی گزینه ها و شماره سوالات هم یکی بود

دوستانی که مدرسان بودن چی کار کنیم ؟؟؟

باتشکر Smile
دوستان زیادی امروز امتحان دادن نظری ندارن ؟؟؟؟
(06 آذر 1394 05:37 ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان زیادی امروز امتحان دادن نظری ندارن ؟؟؟؟

چی بگیم؟
چاره ای نیست
سنجش که آ؛زمون اصلی رو برگزار میکنه اصلا براش مهم نیست
حالا این موسسه ها خصوصی براشون مهم باشه؟
سوالات 25 درصد سال پیش رو الان دانلود کردم
پایگاه داده هوش مصنوعی عین پارساله
چند تا سوال مشترک مشاه اند خیلی زیاد و یک سوال آمار تکرار شده دقیقا
خیلی مسخرس اگه کسی از قبل اینارو دیده باشه ازمون دادنش بیخوده
واقعا مسخرس
(06 آذر 1394 06:56 ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 آذر 1394 05:37 ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان زیادی امروز امتحان دادن نظری ندارن ؟؟؟؟

چی بگیم؟
چاره ای نیست
سنجش که آ؛زمون اصلی رو برگزار میکنه اصلا براش مهم نیست
حالا این موسسه ها خصوصی براشون مهم باشه؟
سوالات ۲۵ درصد سال پیش رو الان دانلود کردم
پایگاه داده هوش مصنوعی عین پارساله
چند تا سوال مشترک مشاه اند خیلی زیاد و یک سوال آمار تکرار شده دقیقا
خیلی مسخرس اگه کسی از قبل اینارو دیده باشه ازمون دادنش بیخوده
واقعا مسخرس

یه تکرار و شباهت ولش کن
کلا 15 سوال مدیریت عینا تکرار شده AngryAngryAngry
سلام من با این موسسه موافق نیستم اما همش نیمه خالی رو نبینین مهم سرفصل بندی و هدفه که برنامه ریزیه نه خود تستها.
ضمنا قبلا هم عرض کردم سوالات هیچ موسسه ایی نرمال نیست و سوالات کنکور با این غلط هاش از چندین فیلتر گذر میکنه هنوزم غلط داره .... فرض اینم حرف شما سنده چیزی عاید ما نمیشه
(07 آذر 1394 05:32 ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من با این موسسه موافق نیستم اما همش نیمه خالی رو نبینین مهم سرفصل بندی و هدفه که برنامه ریزیه نه خود تستها.
ضمنا قبلا هم عرض کردم سوالات هیچ موسسه ایی نرمال نیست و سوالات کنکور با این غلط هاش از چندین فیلتر گذر میکنه هنوزم غلط داره .... فرض اینم حرف شما سنده چیزی عاید ما نمیشه

توکل به خدا
تلاشمون باید بیشتر کنیم و به سوالات موسسات رو ملاک قرار ندهیم UndecidedUndecidedUndecided
انتقال داده هم کپی خود سوالات کتاب بود که اونم کپی سوالات کنکور سال های قبل، کلا کپی بود انگار آزمونش

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
سوالای تخصصی شبکه اش به نظرم اسون بود یکم از سطح کنکور از نظر من پایین تر بود البته من تا حالا کنکور ندادم اما فک نمیکنم انقد سوالا مخصوصا قسمت شبکه اش بدیهی باشه
(08 آذر 1394 11:22 ق.ظ)lalaaa نوشته شده توسط: [ -> ]سوالای تخصصی شبکه اش به نظرم اسون بود یکم از سطح کنکور از نظر من پایین تر بود البته من تا حالا کنکور ندادم اما فک نمیکنم انقد سوالا مخصوصا قسمت شبکه اش بدیهی باشه
دوست عزیز شما یه فصل از کتاب انتقال داده و یه فصل از شبکه مدرسان شریف رو امتحان دادید، مطمئن باشید همچین سوال هایی هیچوقت توی کنکور نمیاد

(08 آذر 1394 02:53 ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 آذر 1394 11:22 ق.ظ)lalaaa نوشته شده توسط: [ -> ]سوالای تخصصی شبکه اش به نظرم اسون بود یکم از سطح کنکور از نظر من پایین تر بود البته من تا حالا کنکور ندادم اما فک نمیکنم انقد سوالا مخصوصا قسمت شبکه اش بدیهی باشه
دوست عزیز شما یه فصل از کتاب انتقال داده و یه فصل از شبکه مدرسان شریف رو امتحان دادید، مطمئن باشید همچین سوال هایی هیچوقت توی کنکور نمیاد

دوستان گلم
سال قبل امتحان دادم ، و برای چند سال اخیر ، سوالات شبکه رو توی آی تی مطالعه کردم
بیشتر سوالات از کنترل جریان به بعده شاید از فصل یک هم یکی بیاد ، چند سال اخیر بیشتر اینجوری بوده Smile
لینک مرجع