تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۷۸ نرم‌افزار و ۶۷ االگوریتم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
اینم کارنامه من امیدوارم به درد بخوره. آیتیم شرکت کردم که رتبم ۱۵ شده لینک:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انتخاب بین نرم و آیتی رو موندم ConfusedConfusedConfusedConfused نظر شما چیه؟
سلام .تبریک میگم.میشه توضیح بدین که چطوری درسها رو خوندین که هم آیتی و هم نرم رتبه خوبی آوردین ؟ شبکه و مهندسی نرم هم خونده بودین ؟ کامپایلر هم خوندین؟
(26 خرداد 1395 10:38 ق.ظ)nikash1392 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .تبریک میگم.میشه توضیح بدین که چطوری درسها رو خوندین که هم آیتی و هم نرم رتبه خوبی آوردین ؟ شبکه و مهندسی نرم هم خونده بودین ؟ کامپایلر هم خوندین؟

من تمام دروس مهندسی نرم افزار رو جز ریاضی مهندسی خوندم. برای آیتی شبکه و مهندسی نرم افزار نخوندم ولی از هر کروم 1 تست تونستم بزنم. شبکه سوال همینگ جزو مباحث مدار منطقی بود و یک سوال مهندسی نرم هم چون کتاب پرسمن رو ترم 6 خونده بودم و توی مهندسی نرم 2 اسلایدای لارمن رو خونده بودم تونستم بزنم.
بدون هوش، نرم و شبکه خوندن رتبه ایتیم این شد ولی نمیدونم چرا مشترک های کامپیوتر رو خراب کردم SadSad
اینکه دیگه سوال کردن نداره
خب معلومه اگه رتبتون در آیتی 15 شده و در نرم 78 خب اگه آیتی انتخاب کنید هر جایی رو میتونید قبول بشید
ولی نرم افزار باید علم و صنعت یا بهشتی قبول بشید
(26 خرداد 1395 09:50 ق.ظ)ememem نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تبریک
نرم امیرکبیر قبول میشید ولی خب شبکه یا امنیت شریف میارید که این دیگه به علاقه خودتون برمیگرده
(26 خرداد 1395 11:59 ق.ظ)snskn نوشته شده توسط: [ -> ]

تبریک
نرم امیرکبیر قبول میشید ولی خب شبکه یا امنیت شریف میارید که این دیگه به علاقه خودتون برمیگرده

شریف امنیت نداره که داره؟
(26 خرداد 1395 12:28 ب.ظ)ememem نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 خرداد 1395 11:59 ق.ظ)snskn نوشته شده توسط: [ -> ]

تبریک

شریف امنیت نداره که داره؟

نه من اشتباه فکر میکردم که داره
سلام
دوستان من با توجه به اینکه احتمال تهران قبول شدنم در گرایش نرم افزار خیلی کمه، قصد داشتم گرایش الگوریتم دانشگاه تهران رو انتخاب کنم. به همین دلیل با یکی از کاربران سایت که پارسال در همین گرایش قبول شده بود صحبت کردم و خواستم کمی در مورد درسهاشون و همینطور سطح عملی استادهاشون و ارزش مدرک و ... برام توضیح بده
متاسفانه پاسخی که ایشون به من داد کمی منو دلسرد کرده که به همین دلیل میخواستم با سایر دوستان مشورت کنم و نظرشون رو بپرسم
اولاً که ایشون چارت درسیشون رو برای من ارسال کردند (کلی دنبالش گشتم و حتی تو سایت دانشگاه تهران هم پبدا نمیشد) و بعد از دیدن درسها متوجه شدم که این رشته کاملاً ریاضیه و ارتباط زیادی با کامپیوتر و نرم افزار نداره
اینم لینک چارت درسی که میتونید دانلود کنید و ببینید

ضمناً ایشون گفتند که استاداشون اکثراً از دانشکده ریاضی میان و اصلاً دید کامپیوتری ندارن، ضمن اینکه کلاسهاشون هم در دانشکده کامپیوتر امیرآباد نیست و در انقلاب برگزار میشه
این رو هم اضافه کنم که من کلاً در دروس رشته‌ی کامپیوتر از درس طراحی الگوریتم واقعاً متنفر بودم و تو کنکور هم فقط یکی زدم که اونم غلط در اومد. و حالا میبینم تمام دروس این گرایش یه جورایی به طراحی الگوریتم و ریاضیات وابسته اند.
حالا میخواستم بدونم به نظر شما اصلاً ارزش داره که تو این گرایش ادامه تحصیل بدیم
ضمن اینکه این گرایش هنوز در ایران دوره دکترا نداره و اگر هم بخوام تو دکترا تغییر گرایش بدم، خیلی به این گرایش ارزشی قائل نیستند و نمیشه تو دانشگاههای خوب پذیرش شد
ولی واقعاً برای من رفتن به شهرستان خیلی سخته و حتماً باید تو تهران درس بخونم،
دوستان آیا صلاح میدونن من این گرایش رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً جواب بدید
سلام
نمیدونم چرا اینهمه به آدم استرس وارد میکنن
بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم، خودم رو قانع کردم که الگوریتم دانشگاه تهران رو بزنم که احتمالاً هم قبول میشم.
و خودم رو اینطور قانع کرده بودم که تو دکترا گرایشم رو عوض کنم و نرم افزار بخونم. چون این گرایش اصلاً دکترا نداره و بازار کار خوبی هم نداره
حالا امروز که با یکی دیگه از دانشجویان این رشته صحبت کردم، میگه اصلاً تا به حال ندیده که از فارغ التحصیلان این رشته کسی دکترا بخونه (به جز 2 نفر که رفتن خارج)
میگه این گرایش اینقدر آدم رو از نرم افزار دور میکنه که بعد فارغ التحصیلی اصلاً میلی به برگشتن به نرم افزار نداری و تازه اگر هم کنکور بدی، موقع مصاحبه چون پایان نامت هیچ ارتباطی به نرم افزار نداره قبول نمیشی
بابا یکی یه چیز امیدوار کننده بگه لطفاً
آیا این شخصی که من باهاش صحبت کردم راست میگه؟ آیا واقعاً اینطوریه؟
اگه کسی اطلاعی داره جواب بده
سلام تبریک میگم
بنظرم حیفه اگه آی تی نرید چون هم دانشگاه بهتری قبول میشید هم رشته خوبی هست

تبریک میگم
(01 مهر 1395 12:33 ق.ظ)kh11 نوشته شده توسط: [ -> ]

تبریک میگم

سپاس
لینک مرجع