تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 32 شبکه و امنیت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[attachment=20236]با سلام خدمت دوستان
به لطف خدا من رتبه ۳۲ شبکه و امنیت و ۷۲آی تی شدم خواستم بدونم با این رتبه کجا میتونم قبول بشم ؟
احتمال قبولی امنیت یا شبکه امیرکبیر هست؟
(02 تير 1395 10:48 ق.ظ)saeidsalehi نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت دوستان
به لطف خدا من رتبه ۳۲ شبکه و امنیت و ۷۲آی تی شدم خواستم بدونم با این رتبه کجا میتونم قبول بشم ؟

سلام، تبریک میگم.
روزانه امیرکبیر رو بعید میدونم قبول شی، ولی شبانه ش احتمالش خوبه.
شبانه امیرکبیر قبول میشید
تبریک میگم
دوستم سال 93 با 50 شبکه امیرکبیر قبول شد، عالیه تو شبکه امنیت به دانشگاه عالی قبول میشید،تبریککک
(02 تير 1395 11:51 ق.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 تير 1395 10:48 ق.ظ)saeidsalehi نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت دوستان

سلام، تبریک میگم.
روزانه امیر‌‌‌‌‌‌کبیر رو بعید میدونم قبول شی، ولی شبانه ش احتمالش خوبه.
ممنون
ممنون
ببخشید هیچ کدوم از کارنامه ها باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید

فرستاده شده از SM-G7102ِ من با Tapatalk
سلام بابت قبولیتون بهتون تبریک میگم.
منم میخواستم واسه همین گرایش کنکور بدم.میشه راهنماییم کنین که چه منابعی بخونم؟؟؟
(27 شهریور 1395 12:36 ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بابت قبولیتون بهتون تبریک میگم.
منم میخواستم واسه همین گرایش کنکور بدم.میشه راهنماییم کنین که چه منابعی بخونم؟؟؟
سلام ممنون ببحشید خیلی با تاخیر جواب دادم کل تابستان درگیر حاشیه های زندگی خودم بودم و اصلا وقت نداشتم که به مانشت سر بزنم
و اما منابعی که من خوندم :
ساختمان گسسته و طراحی الگوریتم و ساختمان داده پوران (البته ساختمان داده پارسه هم خوبه)
600مسئله دکتر قدسی حتما مطالعه بشه نه یک بار بلکه چند بار (یکی از اشتباهات من این بود که فقط یه بار تستاش زدم اگه بار دوم مرور می کردم حیلی بهتر میشد)
معماری کامپیوتر پوران
هوش راهیان ارشد
پایگاه داده فقط پارسه واقعا معرکه است
مهندسی نرم افزار من مدرسان خوندم خوب بود از 6 تا 5 تا درست زدم تعریف کتاب پارسه را زیاد شنیدم ولی من نتونستم تو بازار پیداش کنم
سیستم عامل پارسه کافیه
شبکه کتاب مرجع راس و کراس (لایه های بالا)و پارسه (لایه های پایین)
به امید موفقیت شما
تبریک عرض میکنم
(27 شهریور 1395 04:37 ب.ظ)saeidsalehi نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 شهریور 1395 12:36 ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بابت قبولیتون بهتون تبریک میگم.
سلام ممنون ببحشید خیلی با تاخیر جواب دادم کل تابستان درگیر حاشیه های زندگی خودم بودم و اصلا وقت نداشتم که به مانشت سر بزنم
و اما منابعی که من خوندم :
ساختمان گسسته و طراحی الگوریتم و ساختمان داده پوران (البته ساختمان داده پارسه هم خوبه)
۶۰۰مسئله دکتر قدسی حتما مطالعه بشه نه یک بار بلکه چند بار (یکی از اشتباهات من این بود که فقط یه بار تستاش زدم اگه بار دوم مرور می کردم حیلی بهتر میشد)
معماری کامپیوتر پوران
هوش راهیان ارشد
پایگاه داده فقط پارسه واقعا معرکه است
مهندسی نرم افزار من مدرسان خوندم خوب بود از ۶ تا ۵ تا درست زدم تعریف کتاب پارسه را زیاد شنیدم ولی من نتونستم تو بازار پیداش کنم
سیستم عامل پارسه کافیه
شبکه کتاب مرجع راس و کراس (لایه های بالا)و پارسه (لایه های پایین)
به امید موفقیت شما

اختیار دارین. بابت راهنمایی و وقتی که برای سوال من گذاشتین ازتون خیلی ممنونم.Blush

ببخشید یه سوال . پایگاه داده پارسه منظورتون همین کتاب نوشته ی کیوان پور ویرایش یک هستش ؟ کافیه برای این درس؟
(04 مهر 1395 07:27 ب.ظ)mrh72 نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 شهریور 1395 04:37 ب.ظ)saeidsalehi نوشته شده توسط: [ -> ]

ببخشید یه سوال . پایگاه داده پارسه منظورتون همین کتاب نوشته ی کیوان پور ویرایش یک هستش ؟ کافیه برای این درس؟

سلام بله کتاب دکتر کیوان پور من چاپ 94 خریدم پیشنهاد من اینه که اگه براتون ممکنه کتاب نو و چاپ جدید بخرین به نظر من کافیه اگه کتاب روحانی رانکوهی هم دم دست داشته باشین برای قسمتهایی که کتاب پارسه کامل نگفته و یا جایی متوجه نشدین ولی با کتاب پارسه هم میشه به تسلط کافی رسید .

(29 شهریور 1395 12:28 ب.ظ)kh11 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک عرض میکنم
ممنون دوست عزیز به امید موفقیت شما
خیلی ممنون .
(29 شهریور 1395 12:28 ب.ظ)kh11 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک عرض میکنم
ممنون از لطفت
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع