تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ارائه مقاله به صورت تکی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با درود
دوستان در این کنفرانس های معمولی داخلی،یک مقاله داشته باشیم، بدون استاد میشه؟
تک نفره. کسی نیست همراهم Smile
چرا نشه؟! میشه ولی متاسفانه یا خوشبختانه اسم استاد پای مقاله یکم در دید داور تاثیر داره...
(25 تير 1395 01:22 ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط: [ -> ]چرا نشه؟! میشه ولی متاسفانه یا خوشبختانه اسم استاد پای مقاله یکم در دید داور تاثیر داره...

آره حق با شماست.
یکی از بچه ها رو اضافه کنم چی؟ باز هم ناجوره؟
دو نفره بشه اما استاد توش نیست
(25 تير 1395 01:38 ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 تير 1395 01:22 ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط: [ -> ]چرا نشه؟! میشه ولی متاسفانه یا خوشبختانه اسم استاد پای مقاله یکم در دید داور تاثیر داره...

آره حق با شماست.
یکی از بچه ها رو اضافه کنم چی؟ باز هم ناجوره؟
دو نفره بشه اما استاد توش نیست
اگر خواستید کسی رو اضافه کنید بهتره اون شخص رزومه خوبی داشته باشه , منظورم اینه که مثلا دانشگاهی که درس خونده یا میخونه, مقالاتی که داده و... خوب باشن
راستش کنفرانس از این معمولی ها هست. یعنی کسی میشینه روزمه نگاه میکنه؟ آخه خیلی معتبر نیست این کنفرانسش.
همون ها هم برای رزومه و اسم کنفرانس برگزار دارن میکنن!!!خخخخ
سلام
میگن تو ایران اگه اسم استاد پایه مقاله نباشه داور ردش می کنه ولی ژورنالای خارجی حتی مقاله با یک نفر نویسنده نا شناس رو ممکنه قبول کنن

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(26 تير 1395 12:24 ب.ظ)stabesh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
میگن تو ایران اگه اسم استاد پایه مقاله نباشه داور ردش می کنه ولی ژورنالای خارجی حتی مقاله با یک نفر نویسنده نا شناس رو ممکنه قبول کنن

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
سلام ..
اما من در ایران دیدم اسم استاد هم پای اون نبوده و قبول شده!
فکر کنم مقاله اش خوب بوده ... حتی قدرت isi هم داشت و اینکه کنفرانس هم ملی بود ..
لینک مرجع