تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ای تی-تهران-تحصیل قم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نتیجه تداخل سربازی و ارشد و فقط کمتر از ۴۵ روز خوندن شد این
. خدایا شکر
حضرت عباسی ؟ نابغه ای به خدا [FEARFUL FACE]

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
(08 شهریور 1395 07:08 ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط: [ -> ]حضرت عباسی ؟ نابغه ای به خدا [FEARFUL FACE]

بیخیال بابا Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مسخره نکن اقا SmileSmileSmileSmile
(08 شهریور 1395 07:15 ب.ظ)maxwel نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 شهریور 1395 07:08 ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط: [ -> ]حضرت عباسی ؟ نابغه ای به خدا [FEARFUL FACE]

بیخیال بابا Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مسخره نکن اقا SmileSmileSmileSmile
ما خودمون رو در حد جر خوردن بردیم ولی جز رتبه ای برابر با پین کد شارژ ایرانسل نصیبمون نشد، معدلت چند بود ؟ درصدات ؟

از دوستان کسی اینجا قبول نشده
(10 شهریور 1395 12:42 ب.ظ)maxwel نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان کسی اینجا قبول نشده

سلام بله منم فکر کنم قبول شدم
بی زحمت اینباکس پیامتون چک کنید
(10 شهریور 1395 12:42 ب.ظ)maxwel نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان کسی اینجا قبول نشده
منم اینجا قبول شدم....از دانشگاهش،استاداش و سطح علمیش شما خبر دارین؟
میدونین چند ساله این رشته رو آورده؟
(08 شهریور 1395 07:03 ب.ظ)maxwel نوشته شده توسط: [ -> ]نتیجه تداخل سربازی و ارشد و فقط کمتر از ۴۵ روز خوندن شد این
. خدایا شکر

موفق باشید
(12 شهریور 1395 04:08 ب.ظ)golbargg نوشته شده توسط: [ -> ]
منم اینجا قبول شدم....از دانشگاهش،استاداش و سطح علمیش شما خبر دارین؟
میدونین چند ساله این رشته رو آورده؟

تبریک میگم موفق باشید
اونطور که گفتن اساتیدش از دانشگاه تهران اینا میاد و سطح علمیش هم خوبه

(12 شهریور 1395 08:34 ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 شهریور 1395 07:03 ب.ظ)maxwel نوشته شده توسط: [ -> ]نتیجه تداخل سربازی و ارشد و فقط کمتر از ۴۵ روز خوندن شد این
. خدایا شکر

موفق باشید

ممنون شماهم موفق باشید
تبریک می گم.
نتیجه خیلی خوبیه سرباز سابق وطنWink و حداقلش اینه که مدرک پردیس فارابی دانشگاه تهران، چیزی از مدرک خود دانشگاه تهران کم نداره. منم شنیدم بیشتر اساتیدش مال خود دانشگاه تهران هستن. می تونید وبسایتش رو چک کنید و اسامی اساتید گروه های آموزشی مختلفش رو ببینید.
(13 شهریور 1395 05:40 ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می گم.
نتیجه خیلی خوبیه سرباز سابق وطنWink و حداقلش اینه که مدرک پردیس فارابی دانشگاه تهران، چیزی از مدرک خود دانشگاه تهران کم نداره. منم شنیدم بیشتر اساتیدش مال خود دانشگاه تهران هستن. می تونید وبسایتش رو چک کنید و اسامی اساتید گروه های آموزشی مختلفش رو ببینید.

من اساتیدش رو چک کردم ولی فارغ التحصیل رشته ما نیستن .....فقط رییس دانشکده حوزه کاریش خیلی خیلی به رشته ی ما نزدیکه، نمیدونم خودش تدریس میکنه یا نه ولی هنوز چهار سال نیست که به طور رسمی در دانگشاه هست و سمت ایشون استادیاره.....
ولی منم شنیدم که اساتیدش با اساتید یونی تهران یکیه....
(13 شهریور 1395 05:40 ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می گم.

SmileSmileSmileSmile
ممنون موفق باشی
یاشا
لینک مرجع