تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 178 معماری سازمانی بهشتی شبانه---- بنظتون میشه با انتخاب بعدی تغییر بدم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شهریه بهشتی خیلی بالاس!امکان تغییر قبولی هست؟
(09 شهریور 1395 02:54 ق.ظ)xak0008 نوشته شده توسط: [ -> ]شهریه بهشتی خیلی بالاس!امکان تغییر قبولی هست؟

هزینش چه قدره حدودا!؟
(09 شهریور 1395 06:58 ق.ظ)sogiii نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 شهریور 1395 02:54 ق.ظ)xak0008 نوشته شده توسط: [ -> ]شهریه بهشتی خیلی بالاس!امکان تغییر قبولی هست؟

هزینش چه قدره حدودا!؟
شهریه ثابت اینجا دوتومنه،تهران هشتصد تومن حدودا
(09 شهریور 1395 09:29 ق.ظ)xak0008 نوشته شده توسط: [ -> ]

هزینش چه قدره حدودا!؟
فکر نمیکنم انقدر باشه...شما مطمئنین...اینجوری خیلی زیاد در میاد که...
امکان تغییر به انتخاب بعدی رو دارید اگه در انتخاب بعدی قبول شده باشید باید به سنجش درخواست بفرسستید و سنجش با دانشگاه مربوطه(انتخاب بعدی) هماهنگ می کنه و در صورات موافقت اون دانشگاه، انتقال داده میشید ولی حواستون باشه تا قبل از مهر فرصت هست بعد از اون دیگه نمیشه کاری کرد. حتما از طریق سنجش باید پیگیری کنید راحت انتقال میدن معمولا. نیازی به مراجعه به دانشگاه نیس.
(10 شهریور 1395 01:49 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]امکان تغییر به انتخاب بعدی رو دارید اگه در انتخاب بعدی قبول شده باشید باید به سنجش درخواست بفرسستید و سنجش با دانشگاه مربوطه(انتخاب بعدی) هماهنگ می کنه و در صورات موافقت اون دانشگاه، انتقال داده میشید ولی حواستون باشه تا قبل از مهر فرصت هست بعد از اون دیگه نمیشه کاری کرد. حتما از طریق سنجش باید پیگیری کنید راحت انتقال میدن معمولا. نیازی به مراجعه به دانشگاه نیس.
سلام
من از سنجش الان در مورد تغییر به انتخاب بعدی سوال کردم پس چرا اینجوری گفته؟؟؟؟؟ Sad Sad Sad

"با سلام
تغییر رشته، تغییرگرایش و نقل و انتقال پذیرفته‌شدگان در حیطه وظایف این سازمان نبوده و به اینگونه درخواست‌ها ترتیب اثر داده نمی‌شود.
با سپاس"
(09 شهریور 1395 09:29 ق.ظ)xak0008 نوشته شده توسط: [ -> ]

هزینش چه قدره حدودا!؟

کجای این متن نوشته 2 تومن؟ نوشته 1/200 که
کد php:
[quote='khordad.girl' pid='419901' dateline='1472648993']
[
quote='xak0008' pid='419457' dateline='1472533193']
[
quote='sogiii' pid='419443' dateline='1472524093']
[
quote='xak0008' pid='419430' dateline='1472509446']
شهریه بهشتی خیلی بالاس!امکان تغییر قبولی هست؟
[/quote]

هزینش چه قدره حدودا!؟
[/quote]
شهریه ثابت اینجا دوتومنه،تهران هشتصد تومن حدودا
[/quote]

کجای این متن نوشته ۲ تومن؟ نوشته ۱/۲۰۰ که
[/quote]

شهریه نوبت دوم رو نوشته برابر با شصت درصد شهریه پردیس دو که اون سه میلیون و پانصده
(10 شهریور 1395 05:15 ب.ظ)ts2927 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1395 01:49 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]امکان تغییر به انتخاب بعدی رو دارید اگه در انتخاب بعدی قبول شده باشید باید به سنجش درخواست بفرسستید و سنجش با دانشگاه مربوطه(انتخاب بعدی) هماهنگ می کنه و در صورات موافقت اون دانشگاه، انتقال داده میشید ولی حواستون باشه تا قبل از مهر فرصت هست بعد از اون دیگه نمیشه کاری کرد. حتما از طریق سنجش باید پیگیری کنید راحت انتقال میدن معمولا. نیازی به مراجعه به دانشگاه نیس.
سلام
من از سنجش الان در مورد تغییر به انتخاب بعدی سوال کردم پس چرا اینجوری گفته؟؟؟؟؟ Sad Sad Sad

"با سلام
تغییر رشته، تغییرگرایش و نقل و انتقال پذیرفته‌شدگان در حیطه وظایف این سازمان نبوده و به اینگونه درخواست‌ها ترتیب اثر داده نمی‌شود.
با سپاس"
خیلی رو حرف اینا حساب نکنید یه عده اپراتور هستن. هرچند تا اونجایی که یادمه پارسال توی گزینه های درخواست سایتش یه چیزی مربوط به قبولی بعدی بود.
پارسال چندتا از بچه های همین مانشت این کارو کردن من خودمم حتی سازمان سنجشم رفتم و مشکلی نداشتن ولی خودم منصرف شذم.
شما نامه بفرستید به سازمان سنجش و درخواست بدید میتونید بگید اشتباه کردید توی انتخاب رشه و این حرفها و یا اینکه حضوری برید ولی اصلا دردسر نداره وبراحتی قبول میکنن پس اگر تصمیم تون جدیه حتما برید.

الان رفتم تو سایت سنجش
گفتم که خودشون هم گزینه ای واسه همچین چیزی تو قسمت درخواست ها گذاشتن
شما تو قسمت درخواست ها ثبت نام کنید، نام ازمون رو کارشناسی ارشد انتخاب کنید، تو لیست موضوع این عنوانی هست: "بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای اولویت بعدی" و درخواست تون بنویسید. ولی حتما بگید که مثلا اشتباه کردید توی انتخاب رشته و اینها
درضمن حتما در کنارش نامه بزنید و یا حضوری برید. دیگه نگما Smile
درخواست انتخاب کدرشته پایینتر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام بچه ها یه سوال
دوستان ایا میشه الان انتخاب رشته ام رو تغیر بدم و تا کی میشه؟
بهشتی معماری سازمانیش ایا خوبه؟
خواهش میکنم کمکم کنید
لینک مرجع