تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: همپوشانی فوق العاده امسال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدا رو شکر من هم با 160، روزانه معماری سازمانی شهید بهشتی قبول شدم که انتخاب دومم بود
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به خواجه یا شبانه علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا 800 هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم
(09 شهریور 1395 03:31 ب.ظ)aria نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو شکر من هم با ۱۶۰، روزانه معماری سازمانی شهید بهشتی قبول شدم که انتخاب دومم بود
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به شبانه خواجه یا علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا ۸۰۰ هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم

درست میگید علوم کامپیوتر و نرم افزار و غیره تا رتبه های خیلی بالا تهران قبول میشن اما بچه های ایتی اینطور نیستن
راستی امسال تعداد شرکت کننده گرایش های ایتی چقدر بود؟

قوبلیتون هم مبارک خوب قبول شدید.البته گویا خیلیا خوب قبول شدن
(09 شهریور 1395 03:31 ب.ظ)aria نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو شکر من هم با ۱۶۰، روزانه معماری سازمانی شهید بهشتی قبول شدم که انتخاب دومم بود
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به شبانه خواجه یا علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا ۸۰۰ هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم

والا؛ چی بگیم
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به خواجه یا شبانه علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا ۸۰۰ هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم

اینجوری که از صحبت با چندتا از بچه ها و همینطور کارنامه های نهایی مانشت فهمیدم همپوشانی آی تی زیاد بوده ولی برای کامپیوتر نه . یعنی خیلیا کامپیوتر یا علوم کامپیوترو به آی تی ترجیح دادن . نمونه ش دوستی که گفتن با 29 شبکه شریف قبول شدن در حالیه کلا 18 نفر شبکه و امنیت میگیره شریف . این از یه نظر واسه ماها خوبه که رقبامون کمتر میشن از یه نظر هم نگران کننده ست که چرا اونا نیومدن آی تی . یه دلیلش ممکنه بحث امکان اپلای باشه و اینا که کاری نداریم .
ولی از حق نگذریم ظرفیت آی تی در مقابل رشته ای مثل مکانیک که با رتبه 100 شریف قبول میشن واقعا کمه ! حتی اگه بگیم متقاضی اونا بیشتره!
(10 شهریور 1395 05:58 ق.ظ)mrh72 نوشته شده توسط: [ -> ]
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به خواجه یا شبانه علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا ۸۰۰ هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم

اینجوری که از صحبت با چندتا از بچه ها و همینطور کارنامه های نهایی مانشت فهمیدم همپوشانی آی تی زیاد بوده ولی برای کامپیوتر نه . یعنی خیلیا کامپیوتر یا علوم کامپیوترو به آی تی ترجیح دادن . نمونه ش دوستی که گفتن با ۲۹ شبکه شریف قبول شدن در حالیه کلا ۱۸ نفر شبکه و امنیت میگیره شریف . این از یه نظر واسه ماها خوبه که رقبامون کمتر میشن از یه نظر هم نگران کننده ست که چرا اونا نیومدن آی تی . یه دلیلش ممکنه بحث امکان اپلای باشه و اینا که کاری نداریم .
ولی از حق نگذریم ظرفیت آی تی در مقابل رشته ای مثل مکانیک که با رتبه ۱۰۰ شریف قبول میشن واقعا کمه ! حتی اگه بگیم متقاضی اونا بیشتره!
علوم که شرکت کننده ای نداره و کلا مورد بحث نیست اصلا نمی تونن بیان ایتی شرکت کنن چون هر دوشون رشته شناور هستن کامپیوتری امسال زیاد شرکت کردن تو ایتی چند تا از دوستان خودم رتبه های بهتری در نرم افزار اوردن بخاطر اینکه دانشگاه بهتر ی تو نرم افزار قبول می شدن رفتن نر مافزار
ولی کلا فکر می کنم همپوشانی دو طرفه بوده و به نفع همه شده
لینک مرجع