تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست راهنمایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام...دوستان شما به طور قطعی میدونین تاثیر معدل کارشناسی در رتبه هست یا در پذیرش؟ خودم تا جایی که می‌دونم در پذیرش هست تاثیرش...من موقع ثبت نام چون هنوز معدل نهایی ام مشخص نشده بود کمتر زدم...یعنی زدم ۱۵ ولی ۱۶.۵ هست...سنجش کی وقت میده برای تصحیح؟جریان برگ تاییدیه معدل چیه؟ من نیمسال اول ۹۵-۹۶ تمامی دروس رو پاس کردم ولی به علت مشغله کاری هنوز نتونستم کارهای فارغ التحصیلی رو تموم کنم...با این شرایط برای برگ تاییدیه معدل باید چیکار کنم؟
(12 خرداد 1396 12:01 ب.ظ)bahman2000 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام...دوستان شما به طور قطعی میدونین تاثیر معدل کارشناسی در رتبه هست یا در پذیرش؟ خودم تا جایی که می‌دونم در پذیرش هست تاثیرش...من موقع ثبت نام چون هنوز معدل نهایی ام مشخص نشده بود کمتر زدم...یعنی زدم ۱۵ ولی ۱۶.۵ هست...سنجش کی وقت میده برای تصحیح؟جریان برگ تاییدیه معدل چیه؟ من نیمسال اول ۹۵-۹۶ تمامی دروس رو پاس کردم ولی به علت مشغله کاری هنوز نتونستم کارهای فارغ التحصیلی رو تموم کنم...با این شرایط برای برگ تاییدیه معدل باید چیکار کنم؟
واقعا کسی اطلاع نداره؟
(12 خرداد 1396 12:01 ب.ظ)bahman2000 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام...دوستان شما به طور قطعی میدونین تاثیر معدل کارشناسی در رتبه هست یا در پذیرش؟ خودم تا جایی که می‌دونم در پذیرش هست تاثیرش...من موقع ثبت نام چون هنوز معدل نهایی ام مشخص نشده بود کمتر زدم...یعنی زدم ۱۵ ولی ۱۶.۵ هست...سنجش کی وقت میده برای تصحیح؟جریان برگ تاییدیه معدل چیه؟ من نیمسال اول ۹۵-۹۶ تمامی دروس رو پاس کردم ولی به علت مشغله کاری هنوز نتونستم کارهای فارغ التحصیلی رو تموم کنم...با این شرایط برای برگ تاییدیه معدل باید چیکار کنم؟

بهترین و درستترین جواب معمولاً باید از آموزش خودتون بپرسید که مدام در این حوزه هستن و به اطلاعیه ها اشراف دارن.

تو دفترچه انتخاب رشته بخش پیوست‌ها فرم اصلاح معدل موجوده
توی رتبه میدونم به میزان ۲۰ درصد تاثیر داره.
یعنی برای محاسبه تراز نهایی که باش رتبه بندی انجام میشه، ۸۰ درصد، میانگین درصد های آزمون ارشد تاثیر داره و ۲۰ درصد هم معدل، بعد تراز به دست میاد و بعدش به وسیله ی این تراز داوطلب ها رتبه بندی میشن.
لینک مرجع