تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 69 دانش 725 علوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
طاعات عبادات قبول
دوستان با رتبه 68 میتونم امیدی به قبولی (روزانه / شبانه ) هر دانشگاهی در رشته دانش داشته باشم ؟؟؟؟
علوم چطور؟؟؟؟؟
پی دی اف قبولی های سالهای قبل هست، با رتبه ی حدود ۴۰ روزانه ی خوارزمی آوردن. متاسفانه امسال شبانه نداره و دانشگاهای کمی میگیرن. مثلا علوم اقتصادی اینام که قبلا میگرفتن دیگه نمیگیرن. ولی خب خوارزمی ۲۰ تا ظرفیت داره. خیلی هام که جلوی شما هستن انتخاب نمیکنن پس ایشالا قبول میشید.
علوم هم بعضی شهرستانها. ولی شبانه ی شهرستان نمی ارزه به نظرم.
(16 خرداد 1396 01:20 ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]پی دی اف قبولی های سالهای قبل هست، با رتبه ی حدود ۴۰ روزانه ی خوارزمی آوردن. متاسفانه امسال شبانه نداره و دانشگاهای کمی میگیرن. مثلا علوم اقتصادی اینام که قبلا میگرفتن دیگه نمیگیرن. ولی خب خوارزمی ۲۰ تا ظرفیت داره. خیلی هام که جلوی شما هستن انتخاب نمیکنن پس ایشالا قبول میشید.
شما چند شدید خانم
آرزوی موفقیت
(16 خرداد 1396 01:22 ق.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط: [ -> ]شما چند شدید خانم
آرزوی موفقیت
من اونی که میخواستم نشد به هیچ وجه. علومم بد نشد. حالا انتخاب رشته میکنیم ببینیم چی میشه.
خیلی ممنون. انشاالله شما هم موفق باشید چه توی کنکور اگه تصمیم دارید دوباره شرکت کنید چه برنامه نویسی
(16 خرداد 1396 01:20 ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]پی دی اف قبولی های سالهای قبل هست، با رتبه ی حدود ۴۰ روزانه ی خوارزمی آوردن. متاسفانه امسال شبانه نداره و دانشگاهای کمی میگیرن. مثلا علوم اقتصادی اینام که قبلا میگرفتن دیگه نمیگیرن. ولی خب خوارزمی ۲۰ تا ظرفیت داره. خیلی هام که جلوی شما هستن انتخاب نمیکنن پس ایشالا قبول میشید.
ممنونم از پاسخگویی خوبتون
حقیقتا با مدیریت شایسته امثال شما به جایی میرسیم
والا پارسال خوارزمی ۱۴ نفر میگرفت آخرین نفر قبولی ۴۵ بود رتبه اش امسال . علوم روزانه جایی قبول نمیشم به نظرتون؟؟؟
۲۰ نفر میگیره خدا کنه ما هم یکی از اون ۲۰ نفر باشیم
التماس دعا شدیدا
(16 خرداد 1396 01:40 ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم از پاسخگویی خوبتون
والا پارسال خوارزمی ۱۴ نفر میگرفت آخرین نفر قبولی ۴۵ بود رتبه اش امسال ۲۰ نفر میگیره خدا کنه ما هم یکی از اون ۲۰ نفر باشیم
التماس دعا شدیدا
خواهش میکنم.
ایشالا قبول میشید. ولی از من میشنوید دانشگاهای سطح پایین رو نزنید. تهش خوارزمی رو بزنید نه حکیم سبزواری به نظرم ارزش نداره
(من رتبه م جلوی شماست توی این ولی انتخاب رشته نمیکنم. یکی هم کم شد : ) )
(16 خرداد 1396 01:47 ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 خرداد 1396 01:40 ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم از پاسخگویی خوبتون
والا پارسال خوارزمی ۱۴ نفر میگرفت آخرین نفر قبولی ۴۵ بود رتبه اش امسال ۲۰ نفر میگیره خدا کنه ما هم یکی از اون ۲۰ نفر باشیم
التماس دعا شدیدا
خواهش میکنم.
ایشالا قبول میشید. ولی از من میشنوید دانشگاهای سطح پایین رو نزنید. تهش خوارزمی رو بزنید نه حکیم سبزواری به نظرم ارزش نداره
(من رتبه م جلوی شماست توی این ولی انتخاب رشته نمیکنم. یکی هم کم شد : ) )
ما ارادت ویژه داریم
من شنیدم میگن پارسال به ظرفیت علوم بازم اضافه شده با اصلاحیه دفترچه هایی که اومده نمیدونم راسته یا دروغ؟
بعدش هم میگن تا روز انتخاب دانشگاه ، برای بعضی رشته ها مثه علوم و... دانشگاه اضافه میکنن
شما این احتمال رو میدید که اصلاحیه دفترچه و ظرفیت بیاد؟؟
ان شا الله جفتتون قبول شین تهران
سال بعد ان شا الله جبران میشه
(16 خرداد 1396 01:57 ق.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط: [ -> ]ان شا الله جفتتون قبول شین تهران
سال بعد ان شا الله جبران میشه
ما نوکر شما هم هستیم آقای رییس
تبریک می گم. اگه افزایش ظرفیت باشه با توجه به اینکه عمده انتخاب رشته ها در علوم کامپیوتر مربوط به گرایش 1 هست می تونید امیدوار باشید. pdf قبولی های سال قبل علوم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع