تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبولی در دوره غیر روزانه ارشد 96 (شبانه . پردیس . مجازی و ...) و کنکور مجدد در ارشد97
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود و احترام

اگر قبولی در دوره غیر روزانه ارشد 96 (شبانه . پردیس . مجازی و ...) اتفاق افتاده باشه و شخص ثبت نام کنه و تحصیل کنه و قصد و کنکور مجدد در ارشد97 رو داشته باشه در صورت قبولی در ارشد 97 آیا امکان ادامه تحصیل در دوره ی پذیرفته شده جدید هست یا خیر ؟

مثلا : شبانه زاهدان قبول شدی ثبت نام کردی داری درس میخونی همزمان واسه ارشد 97 هم مطالعه میکنی اگه قبول شدی تکلیف چیه ؟
باید انصراف داد قبل کنکور یا نه

ضمنان شنیدم قانون سنجش هم عوض شده ولی دقیق مطلع نیستم
(30 مهر 1396 04:19 ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط: [ -> ]درود و احترام

اگر قبولی در دوره غیر روزانه ارشد ۹۶ (شبانه . پردیس . مجازی و ...) اتفاق افتاده باشه و شخص ثبت نام کنه و تحصیل کنه و قصد و کنکور مجدد در ارشد۹۷ رو داشته باشه در صورت قبولی در ارشد ۹۷ آیا امکان ادامه تحصیل در دوره ی پذیرفته شده جدید هست یا خیر ؟

مثلا : شبانه زاهدان قبول شدی ثبت نام کردی داری درس میخونی همزمان واسه ارشد ۹۷ هم مطالعه میکنی اگه قبول شدی تکلیف چیه ؟
باید انصراف داد قبل کنکور یا نه

ضمنان شنیدم قانون سنجش هم عوض شده ولی دقیق مطلع نیستم

سلام
من یکی از هم ورودیام که مجازی94 بود یکسال رو مجازی خوند و دوباره کنکور داد و روزانه همین دانشگاه خودمون قبول شد و از دوره قبل انصراف و برای دوره جدید تطبیق واحد داد.من از اموزشمون شنیدم که یکماه فرصت هست که درخواست انصرافی که داده میشه رو لغو کرد.

پ.ن:البته این هم دوره ای من بخاطر همین انصراف ندادن از طرف سنجش لغو قبولی براش زدن که پیگیری کرد و درستش کرد.بهتره که بابت قضیه انصرافی و قوانینش از آموزش دانشگاهتون بپرسید.
لینک مرجع