تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دکتری پیوسته زنجان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
همکلاسی من کیا هستن؟
منم گرایش هوش مصنوعی زنجان قبول شدم
شاید همکلاسی باشیم ?
سلام.دوست عزیز میشه کارنامه خودتون رو قرار بدبد و کمی در باره ی مصاحیه ی زنجان توضیح بدبد .ممنون میشم
سلام عژیزان والا الان کارنامه ها اومد من علاوه بر دکتری زنجان که اولویت اولم بوده تربیت مدرس و علامه و شاهد و صنعتی اصفهان و اصفهان و خوارزمی و‌مهمتر از همه معماری امیرکبیر قبول شدم حالا بنظرتون کار درستی کردم؟

بهحال بعد از ارشد واقعا قبول شدن دکنری مخصوصا مصاحبه بسیار سخته دلیل انتخابم هم همین و قید تهران رو زدم و زنجان رو زدم.جالب اینکه کسایی که هم قبل من هم زنجان قبول شدن همشون رتبه های زیر صد و صد هستن.حتما چیز خوبی بوه وه اینا هم قید تهران رو زدن.
سلام دوست عزیز .منظور من از کارنامه رتبه و درصداتون هستش و اینکه مدرک زبان انگلیسی و اینا میخوان یا نه ؟
در ضمن مصاحبه تخصصی چطوری بود؟
کسی از بچه های زنجان نیست اینجا؟
زنجان چطور دانشگاهی هست؟
(18 شهریور 1397 07:03 ق.ظ)saj65 نوشته شده توسط: [ -> ]زنجان چطور دانشگاهی هست؟
دانشگاه خوبی است
از چه لحاظ خوبه؟
رشد صنعت اونجا 20 درصد بالاتر از کشور و نرخ بیکاری 2 صدم درصد هست اب و هوای مدیترانه ایی خوبی داره مردمش صلح طلبن و در رفاه و ارامش زندگی می کنن با توجه به نرخ رشد ناخالصش و خدمات رایگان بیمه و اموزش در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل شغل محسوب میشه ... شرکت های خودرو سازی زیادی داخل استان فعالیت دار ن و مشغول روی فناوری های تک ماشین های خود ران هستن...
باز سوالی باشه بپرسین
نایت لایف تو پاییز از 6 عصر به بعد شروع میشه و خیابان ها پذیرای توریست ها و شب گرد ها هستن ، سینما، باشگاه تئاتر داخل شهر و کمپ دانشگاهتون هست
(18 شهریور 1397 02:01 ب.ظ)saj65 نوشته شده توسط: [ -> ]از چه لحاظ خوبه؟
یکی اینکه جای خوبی قرار گرفته
خیلی زیبا و چشم انداز هست
امکانات مناسبی داره
سطح علمی اش هم مطلوب است
(18 شهریور 1397 02:19 ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط: [ -> ]رشد صنعت اونجا ۲۰ درصد بالاتر از کشور و نرخ بیکاری ۲ صدم درصد هست اب و هوای مدیترانه ایی خوبی داره مردمش صلح طلبن و در رفاه و ارامش زندگی می کنن با توجه به نرخ رشد ناخالصش و خدمات رایگان بیمه و اموزش در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل شغل محسوب میشه ... شرکت های خودرو سازی زیادی داخل استان فعالیت دار ن و مشغول روی فناوری های تک ماشین های خود ران هستن...

اینها الان جدی گفته شده یا به مزاح !!؟؟
(18 شهریور 1397 04:12 ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]اینها الان جدی گفته شده یا به مزاح !!؟؟
من یه لحظه فکر کردم احوالات کالیفرنیا است
(18 شهریور 1397 04:40 ب.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط: [ -> ]من یه لحظه فکر کردم احوالات کالیفرنیا است

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من فکر کردم داره استرالیا را توصیف میکنه.
آخه زنجان جز استانهای سردسیر هست. آب و هوای مدیترانه ای چیه -ـ-

اصن طرز جمله بندیشون میخونم میترکم از خنده.جمله بندی کتابی نوشته شده. انگار متن از جایی کپی شده اومده Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
منم تو این مدت در به در دنبال اطلاعاتی در مورد این دانشگاه ام .
با خوندن این پست حس کردم دارم میرم خارج ???
به هر حال ممنون از امیدواری ایجاد کردنتون
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع