تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
سلام
می خواستم برای پایان نامه یه موضوع انتخاب کنم که در زمینه های زیر باشه
Fault-Tolerant System Design, Reliability
Network-on-Chip (NoC) and Multi-Processor System-on-Chip (MP-SoC) Design
Computer Architecture and Arithmetic
VLSI Architectures
اگه کسی موضوع جالبی میشناسه معرفی کنه
خیلی خوبه که خودم جواب خودمو بدم

routing algorithm in noc
swich or router architecture design in noc
من فکر می کنم سمت mpsoc ها برین و سیستم های embedded بهتر از noc باشه.
خدا خیرت بده، واقعا منتظر چنین جوابی بودم، اگه چند تا مقاله خوب تو این زمینه رو بهم معرفی کنی ممنون میشم.
بحث mapping in NOC هم جالبه و جای کار داره...
Noc کلا خیلی کم جای کار داره. تمام الگوریتم ها و اینا کار شدن تقریبا. اگه روی mpsoc ها کار کنین بهتره. دوست عزیز خیلی این موضوع ها کلیه. نمی دونم چه نوع مقاله ای منظورتونه. بهتره زمینه ی کاری اساتید دانشگاهتون رو ببینین.
ممنون از اینکه جواب دادید ،
Bache Mosbat اگه مقاله ای مد نظرم بود که مزاحم دوستان نمیشدم ولی موضوع mapping in noc که دوستمون گفت میتونه موضوع خوبی باشه، البته از یکی از دوستان سوال کردم گفت موضوع سختیه ، نمی دونم واسه چی گفت سخته؟
برای این که موضوع ما به یه جای خوب ختم بشه چند تا مقاله خوب آپلود میکنم.
من دانشجوی ارشد نرم افزارم میخوام موضوع پایان نامه ام رو در مورد ربات کار کنم کسی اطلاعاتی داره که روی چه جزیی اش کار کنم بهتره؟

من دانشجوی ارشد نرم افزارم میخوام موضوع پایان نامه ام رو در مورد ربات کار کنم کسی اطلاعاتی داره که روی چه جزیی اش کار کنم بهتره؟
می تونید به مقالات معتبر دسترسی داشته باشید؟ چند مقاله خوب در موئرد فناوری NFC می خواستم . خواهشا فوری فوریه. دسترسی ام به منابع قطع شده
دوستان کمک کنید. من نمیدونم چجور فیلد و موضوع پایان نامه رو انتخاب کنم. خیلی استرس دارمممم
ترم ۱ ارشد نرم افزارم هستم
مقاله های مرتبط با موضوعاتی که علاقه داریو بخون
سلام
میخوام بدونم میشه پایان نامه و سمینار رو با هم برداشت؟
(24 بهمن 1391 04:21 ب.ظ)byb نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
میخوام بدونم میشه پایان نامه و سمینار رو با هم برداشت؟

سلام
مشکلی نداره می تونید هر دو رو با هم بردارید.
سلام. من لیسانس نرم افزار بودم و ارشد معماری قبول شدم. ترم اول هستم و این ترم سمینار دارم. قرار شده که موضوع سمینار با پایان ناممون یکی باشه و تا هفته دیگه استاد راهنما و موضوعمون رو انتخاب کنیم. راستش من هیچ آشنایی با مباحث معماری ندارم. کسی میتونه چند تا مبحثی که میشه روش کار کرد رو بهم معرفی کنه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع