تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست مقاله
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28 اردیبهشت 1391 09:37 ب.ظ)goodstudent67 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی که کمک نکردین
احتمالا" کسی اکانت springer نداشته و گرنه تا اونجا که من دیدم مقاله ها همیشه در اسرع وقت در اختیار دوستان قرار گرفته.
شما ببینید میتونید همین مقاله رو از جای دیگه مثلا" ieee یا science Direct پیدا کنید لینکشو بذارید یا نه؟
(28 اردیبهشت 1391 06:04 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 اردیبهشت 1391 04:52 ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستای خوبم
بچه ها هیچ کدوم به سیویلیکا دسترسی ندارن!؟
چه خوب!
ما که دسترسی نداریم!

شما کارتون بیسته بیسته
اگه دسترسی داشتید که الان مقاله در اختیارم بود

دانشگاه تهران که گویا پول اشپرینگر رو نداده. کلا چند ماهی هست که دسترسی نداریم.
(28 اردیبهشت 1391 09:37 ب.ظ)goodstudent67 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی که کمک نکردین

راستش ما هم به اشپرینگر خیلی محدود دسترسی داریم. من تا اونجایی که بتونم و دسترسی داشته باشم میذارم اگه از روی ارسال شما رد شدم و مقالات ارسالهای بعدی رو گذاشتم یعنی نتونستم مقالات ارسال شما رو دانلود کنم.
دوستان میشه یکی پی دی اف این مقاله رو برای من اینجا attach کنه...
دسترسی بهش ندارم!ترجیحا سریع...

Aspect-Connectors to Support the Evolution of Component-Based Product Line Architectures: A Comparative Study
(28 اردیبهشت 1391 11:38 ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان میشه یکی پی دی اف این مقاله رو برای من اینجا attach کنه...
دسترسی بهش ندارم!ترجیحا سریع...

Aspect-Connectors to Support the Evolution of Component-Based Product Line Architectures: A Comparative Study
معذرت میخوام .خیلی شرایط بدی داشتم.قصد بی ادبی یا نادیده گرفتن زحماتتون رو نداشتم.بهرحال ممنون
(28 اردیبهشت 1391 12:38 ق.ظ)goodstudent67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها ببخشید من خیلی عجله دارم میشه لطف کنین این مقاله رو برام دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

P2P Network Traffic Identification Technologies for Internet
شما این مقاله رو ببینید شاید کمکی کرد

دسترسی به springer مشکل تر از بقیست. اگر موفق شدم دانلود کنم حتما پیوست می کنم.

اینحا چون مقاله ها درخواستی گذاشته میشه، نمیشه توضیح داد کدوم دانلود شد، کدوم نشد.... شلوغ میشه تا حدی. اگر قصد بر کمک کردن نبود این مقاله ها هم گذاشته نمیشدSmile بچه ها از این بابت دلخور نشن
اگر دسترسی دارید این مقاله رو برام بگیرید، واقعا ممنون

S. M. Thatte and J. A. Abraham, "Test generation for general microprocessors architectures," inProc. FTCS 9, 1979, pp. 203-210.
(30 اردیبهشت 1391 11:14 ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط: [ -> ]این لینکو واسه من دانلود کنید.ممنون.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(30 اردیبهشت 1391 11:28 ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط: [ -> ]اگر دسترسی دارید این مقاله رو برام بگیرید، واقعا ممنون

S. M. Thatte and J. A. Abraham, "Test generation for general microprocessors architectures," inProc. FTCS 9, 1979, pp. 203-210.
نمی دونم همینه یا نه اگه نبود اطلاع بدید
(29 اردیبهشت 1391 01:54 ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط: [ -> ]دسترسی به springer مشکل تر از بقیست. اگر موفق شدم دانلود کنم حتما پیوست می کنم.

من زمانی که VPN دانشگاه امیر کبیر کار می کرد اول صفحه springer را باز می کردم بعد VPN را قطع می کردم و تا چند دقیقه بعد springer به من اجازه دانلود مستقیم می داد با سرعت خیلی بهتر از VPN دانشگاه.
شما اگر از VPN استفاده می کنید این روش را امتحان کنید ببینید جواب می دهد؟

دعا کنید VPN دانشگاه امیر کبیر درست بشود و دسترسی فارغ التحصیل ها نیز ادامه داشته باشد.Big Grin
(30 اردیبهشت 1391 11:55 ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 اردیبهشت 1391 01:54 ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط: [ -> ]دسترسی به springer مشکل تر از بقیست. اگر موفق شدم دانلود کنم حتما پیوست می کنم.

من زمانی که VPN دانشگاه امیر کبیر کار می کرد اول صفحه springer را باز می کردم بعد VPN را قطع می کردم و تا چند دقیقه بعد springer به من اجازه دانلود مستقیم می داد با سرعت خیلی بهتر از VPN دانشگاه.
شما اگر از VPN استفاده می کنید این روش را امتحان کنید ببینید جواب می دهد؟

دعا کنید VPN دانشگاه امیر کبیر درست بشود و دسترسی فارغ التحصیل ها نیز ادامه داشته باشد.Big Grin

نه vpn نیست. با اینترنتی که توی خونه استفاده میکنم.

نمیدونم چرا برای اسپرینگر اینقد بد دانلود میشه!

دعا میکنیمSmile
سلام دوستان.من این مقاله رو میخوام.help me
Influence Propagation in Social Networks: A Data Mining Perspective
از سایت ieee هستش.
(31 اردیبهشت 1391 10:34 ق.ظ)jaroon نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان.من این مقاله رو میخوام.help me
Influence Propagation in Social Networks: A Data Mining Perspective
از سایت ieee هستش.
(31 اردیبهشت 1391 10:30 ق.ظ)robot2050 نوشته شده توسط: [ -> ]این لینکو برای من دانلود کنید .ممنون/

بفرمایید

(31 اردیبهشت 1391 10:43 ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه این مقاله ها رو بگیرم. هم لینک و هم اسمشون رو گذاشتم. ببخشید خیلی زیاد شد.
....
این یکی رو نتونستم دانلود کنم Wideband High Voltage Probe

(31 اردیبهشت 1391 06:25 ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها یکی این مقالات رو واسه من بگیره.ممنون میشم پیشاپیش.ببخشید تعداد زیاده.
فقط امکان دانلود برخی هاش رو داشتم

ادامه
لینک مرجع