تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست مقاله
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

A practical analysis of EAP authentication methods

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Scalable fault-tolerant network design for Ethernet-based wide area process control network systems
(17 بهمن 1391 08:37 ب.ظ)majid36809 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

A practical analysis of EAP authentication methods

Scalable fault-tolerant network design for Ethernet-based wide area process control network systems

سلام. بفرمایید
سلام
خیلی ببخشید نتونستم دو تا مقاله بالا نتونستم دانلود کنم خواهش می کنم اگه امکان داره برای ایمیلم بفرستی ممنون میشم بهش خیلی نیاز دارم
majed36809@gmail.com

سلام
بسیار ممنون آخرش تونستم دانلودشان کنم ممنون

سلام
بسیار ممنون آخرش تونستم دانلودشان کنم ممنون
میشه خواهش کنم این مقاله رو واسم بگیرید
خیلی ضروریههه مرسییی

سلام

ممنون میشم اگه مقاله برام بگیری
DFDM: Decentralized Fault Detection Mechanism to Improving Fault Management in Wireless Sensor Networks

سلام
بسیار ممنون از همکاری شما

Motion fault detection and isolation in Body Sensor Networks

سلام

ممنون میشم اگه مقاله برام بگیری
خواهش می کنم
DFDM: Decentralized Fault Detection Mechanism to Improving Fault Management in Wireless Sensor Networks

سلام
اگه می تونی به ایمیلم بفرستی ممنون میشم
majid.shababi@gmail.com
اینجانمی تونم دانلود کنم

سلام
اگه می تونی به ایمیلم بفرستی ممنون میشم
majid.shababi@gmail.com
اینجانمی تونم دانلود کنم
(18 بهمن 1391 08:34 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]

Mobile Business Intelligence
دوستان میشه این مقاله رو بگیرید. ممنون
(زبان مقاله انگلیسی نیست)
لینک اسکولار:

(19 بهمن 1391 11:31 ب.ظ)majid36809 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
...
اینجانمی تونم دانلود کنم

سلام
شاید به خاطر IDM باشه (غیرفعالش کنید)؛
[attachment=9434]
سلام
بسیار ممنون
اگه شما مهندس یا هر کسی دیگری این پیام می بینه اگه زمینه کشف خرابی در شبکه وایرلس اطلاعات ، مقاله فارسی یا انگلیسی یا هر کمک دیگری که فکر می کنه داره به من برسانه بسیار بسیار ممنون میشم آخه موضوع پایان نامه می باشد.
خواهش می کنم کمکم کنید
لطفا این مقاله رو واسم میزارید

سلام
دوتا مقاله زیرو می خواستم:

(20 بهمن 1391 07:51 ب.ظ)pofef نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوتا مقاله زیرو می خواستم:
......
بفرمایید
[attachment=9455]
[attachment=9456]
سلام
Yu, M., Mokhtar, H., Merabti, M. ,” Fault Management in wireless sensor network”, IEEE Wireless
Communications, 2007.
لطفا این مقاله رو برام بگیرین فوری
Comparative Study of Supervised Machine Learning Techniques for Intrusion Detection

(21 بهمن 1391 08:51 ب.ظ)ahmad8726 نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا این مقاله رو برام بگیرین فوری
Comparative Study of Supervised Machine Learning Techniques for Intrusion Detection

بفرمایید
[attachment=9510]
درخواست مقاله
سلام
Yu, M., Mokhtar, H., Merabti, M. ,” Fault Management in wireless sensor network”, IEEE Wireless
Communications, 2007.
لینک مرجع