تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۳۶۴ نرم، ۵۰۰ هوش، ۳۱۹ معماری و ۴۳۵ الگوریتم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
رتبه ۳۶۴ نرم و ۵۰۰ هوش و ۳۱۹ معماری و ۴۳۵ الگوریتم خوشحالمSmileBig Grin
مبارک باشه....
کارنامه جالبی دارین...
درصد مشترکتون خیلی عالیه....
ممنون رتبه شما چند شده؟
هنوز موفق به دیدنش نشدم Big Grin
سلام خوبی با این رتبه کجا قبول می شید چون منم مثل شما سال بعد می خوام امتحان بدم و در ضمن دارم موسسه پوران پژوهش کلاس مشترکا را می رم به اضافه آزمونهاش نظرتم می خوام بدونم
سلام فعلا معلوم نیست ولی فکر نکنم مرکز استان ها قبول شم دروس مشترک نظریه لینز و سیستم عامل حقیقت و مدار پوران معماری مقسمی
سلام.حیلی تبریک میگم بهتون.زحمت کشیده بودید و نتیجه زحماتتون رو دیدید.انشاالله انتخاب رشته خوبی هم داشته باشید

من میخواستم زودتر از این تبریک بگم.کارنامه تون را هم همان روز اول که زدید دیدم ولی خیلی سرم شلوغ بود نرسیدمSmile!
احتمال زیاد اصفهان روزانه قبولید.
سپاس و تشکر از زحماتتون فاطیما خانم
ببخشید باران جان کدام گرایش اصفهان روزانه قبول میشوم؟
(08 خرداد 1391 10:32 ق.ظ)HRZ نوشته شده توسط: [ -> ]سپاس و تشکر از زحماتتون فاطیما خانم
ببخشید که جای باران جواب میدم اما زیاد امید نداشته باشید واقع بین باشید با این کاهش زیاد ظرفیتها تو نرم فک نمیکنم تو نرم امیدی باشه مخصوصاً اینکه بعضی جاها بیشتر از شبانه زدن تا روزانه ! بازم توکل به خدا Confused
ممنون از پاسختون به روزانه هوش یا معماری امید داشته باشم؟
سلام کسی می دونه ار بچه هایی که رفته باشن مهستان کسی قبول شده یا نه ؟
باسلام وتبریک
ولی اگه می شه منو هم راهنمایی کنید
من 35 علوم کامپیوتر و285 هوش هستم
نمی دونم واقعا علوم کامپیوتر ارزششو داره بخونم یا نه
هوش کجا قبول میشم
با تشکر
(08 خرداد 1391 10:32 ق.ظ)HRZ نوشته شده توسط: [ -> ]سپاس و تشکر از زحماتتون فاطیما خانم

معماری البته با ظرفیتهای پارسال نه ظرفیتهای دو سال پیش (که کمتر بوده)
انشالله که قبولی احتمالش زیاده
این درصد مشترک تبریک داره Smile
حیف این تخصصی کمی استاندارد تر میومد شما نتیجتون یه چیز دیگه بود Smileشاید زیر 100Smile
تبریک میگمSmile
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع