تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۵۶ نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام.
سایت مفید و خوبی دارید. توی این مدت کمک خوبی بودید. خسته نباشید.
امیدوارم توی انتخاب رشته هم به ما کمک کنید.
کارنامه ام رو پیوست کردم. هنوز درصد مشترک هام برام جای سواله. یعنی فکر می کردم خیلی بهتر از این مشترک هام رو زده باشم. هر چند با کلید چک نکردم.
به نظرتون دانشگاه تهران قبول می شم؟Huh
[attachment=4697]
تبریک میگم
تبریک میگم می خواستم بدونم شما چه منابعی را خواندید و آیا کلاس هم رفته بودید ؟
من خودم از امسال می خوام بخونم ولی مهستان اسم نوشتم نظرتون را به من می گید . ممنونم
(06 خرداد 1391 04:34 ب.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم می خواستم بدونم شما چه منابعی را خواندید و آیا کلاس هم رفته بودید ؟
من خودم از امسال می خوام بخونم ولی مهستان اسم نوشتم نظرتون را به من می گید . ممنونم

خیلی ممنون.
من کلاس نرفتم. اما آزمون های پارسه رو ثبت نام کردم و جزواتش رو گرفتم. که البته بعدا پشیمون شدم. خیلی هاش رو گذاشتم کنار و اصلا نخوندم. کتاب های پوران پژوهش رو هم می خوندم. توی امتحانات پارسه رتبه هام بهتر از این می شد.
فکر کنم بهتر باشه منابع رو از اون هایی که تک رقمی شدن بپرسینWink ولی برای ریاضی و آمار کتاب های پارسه رو خوندم.
موفق باشید.
تبریک میگم.
انشاا... دانشگاه تهران قبول میشید
تبریک میگم بهتون
تبریک
عالیه
تبریک میگم!
خوش بحالتون!
من که فعلنا باید تو کف کنکور باشم!!!!!
توصیه تون برا من که 92 کنکور دارم چیه؟
موفق باشید.
تبریک میگم.
من ریاضی امسال سفید گذاشتم و نخونده بودم.به نظر شما از ریاضیات رو کدوما ببیشتر سرمایه گذاری کنم ارزش داره؟
ودر مورد امار و ریاضی مهندسی اگه اطلاعات قبلی نداشته باشم بازم پارسه کافیه؟
تبریک میگم
موفق باشین
سلام
من 57 نرم رو اوردم.
با توجه به این که ظرفیت روزانه ها کم شده، معلوم نیست چه اتفاقی می افته، مگر این که بیش تر از چیزی که اعلام کردن، دانشجو بگیرن.
(07 خرداد 1391 11:42 ق.ظ)navid-p نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم.
من ریاضی امسال سفید گذاشتم و نخونده بودم.به نظر شما از ریاضیات رو کدوما ببیشتر سرمایه گذاری کنم ارزش داره؟
ودر مورد امار و ریاضی مهندسی اگه اطلاعات قبلی نداشته باشم بازم پارسه کافیه؟
خیلی منون.
به نظرم نباید قبل از کنکور درسی رو حذف کرد. چون معلوم نیست سنجش می خواد از کدوم قسمت سوال آسون بده و از کدوم قسمت سوال سخت. امسال ریاضی آسون بود و فکر کنم اونهایی که ریاضی رو حذف کرده بودن ضرر کردن. به نظرم محاسبات و آمار خیلی ساده هستن فقط باید دقت داشته باشید. ریاضی مهندسی هم اگه موضوع رو بفهمید دیگه حله. فقط باید مطالب رو برای خودتون دسته بندی کنید و حتما خلاصه نویسی کنید. مخصوصا فرمول ها رو.
در مورد سوال دوم، من خودم قبل از کتاب های پارسه جزوه هام رو می خوندم تا مطلب یادم بیاد. برای مهندسی کتاب پوران پژوهش رو هم خوندم که اصلا توصیه اش نمی کنم.
امیدوارم موفق باشید.

(08 خرداد 1391 11:09 ق.ظ)letsmilad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من ۵۷ نرم رو اوردم.
با توجه به این که ظرفیت روزانه ها کم شده، معلوم نیست چه اتفاقی می افته، مگر این که بیش تر از چیزی که اعلام کردن، دانشجو بگیرن.

سلام.
بهتون تبریک میگم.
حق با شماست، امسال ظرفیت ها کم شده. اینم شانس ماست دیگه! باید امیدوار باشیم تا ببینیم خدا چی می خواد. یه سوال شما انتخاب رشته کردید؟ میشه بپرسم به چه ترتیبی انتخاب کردید؟ اول روزانه ها بعد شبانه ها؟ من موندم شبانه شریف رو بالاتر بزنم یا روزانه تهران و امیبر کبیر رو؟
احتمال تهران قبول شدنتون هست ولی یکم باید خوش شانس باشین. بیشتر رو امیرکبیر حساب کنید بهتره!
بهتون پیشنهاد می کنم برین قبولیای سال 89 رو ببینید. هرچند هم پوشانی رتبه ها اون سال بیشتر از امسال بود ولی ظرفیت ها تقریبا مثل 89 هست.
(08 خرداد 1391 05:16 ب.ظ)ghasedak29 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
بهتون تبریک میگم.
حق با شماست، امسال ظرفیت ها کم شده. اینم شانس ماست دیگه! باید امیدوار باشیم تا ببینیم خدا چی می خواد. یه سوال شما انتخاب رشته کردید؟ میشه بپرسم به چه ترتیبی انتخاب کردید؟ اول روزانه ها بعد شبانه ها؟ من موندم شبانه شریف رو بالاتر بزنم یا روزانه تهران و امیبر کبیر رو؟

خیلی ممنون
من هنوز انتخاب رشته نکردم ولی خب فکر می کنم بستگی به خودتون داره که اول شبانه رو بزنید یا روزانه، مثلا اگر قصد دارید از ایران برید به نظرم شبانه شریفو بالای روزانه تهران و امیرکبیر بزنید بهتره ولی اگر قصد دارید بمونید ارزشش رو نداره که شبانه بزنید.
من احتمالا اینجوری بزنم:
روزانه شریف
روزانه تهران
روزانه امیر کبیر یا علم و صنعت (چون دانشجوی علم و صنعتم)
...
...
شبانه شریف
شبانه تهران
...
...
ریاضی و تخصصی عالی کمی مشترک بالاتر میزدی رتبت تک رقمی میشد Smile
تبریک میگم آفرین Smile
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع