تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۵ شبکه و ۳۹ تجارت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام به همه دوستان
من از این سایت خیلی انرژی گرفتم امیدوارم که مطالبی که در زیر نوشتم به درد کسی بخوره
من رشته تحصیلیم سخت افزار بود وقتی می خواستم برای IT بخونم تقریبا همه دوستان(به غیر از یکی) گفتن قبول نمی شی، ظرفیتش کمه، برو معماری بخون. ولی چون من هدفم مشخص بود و به خودم ایمان داشتم شروع کردم.
انصافا برای اولین آزمون پارسه خیلی درس خوندم ولی رتبه ام شد ۳۷۰ خیلی ناراحت شدم بعضی موقع ها فکر می کردم که این کاره نیستم، ولش کن بابا. ولی از همون دوستم و این سایت خیلی انرژی گرفتم و دوباره با تمام وجود شروع کردم البته سبک درس خوندنم رو کلا عوض کردم و با یکی از دوستام (شهرام) می رفتیم دانشگاه و با هم درس می خوندیم که در ضمن گروهی درس خوندن رو خیلی توصیه می کنم.
خلاصه تو آزمون بعدی شدم ۸۰ و هر آزمون بهتر شدم (تقریبا) و اون دو آزمون جامع رو ۱۲ و ۱۳ شدم
خدا رو شکر توی کنکور هم بهترین رتبه ام رو اوردم
از نصیحت کردن و نصیحت شنیدن، بدم میاد ولی بچه ها برای آرزو هاتون تلاش کنید به حرف بقیه کاری نداشته باشید به خودتون هم ایمان داشته باشید. من خواستم، شد. نمی گم اسون بود، دهنم ..... شد، ولی شد.
شاید اگر تو زندگیم تا این حد خدا رو باور نداشتم صد مرتبه جا می زدم تک تک لحظه های تنهاییم با اون بود که دردل می کردم و واقعا انرژی می گرفتم. نمی خوام درس دینی بدم ولی ایمان داشتن به یه قدرت ماورای الطبیعه خیلی تاثیر داره (حداقل برای من)
خدایا شکرت. شاید اختلاف من با رتبه بالای ۵۰ فقط ۲ تا تست باشه ولی نمی دونم خدا خیلی دوستم داشت که این شدم.
این اولین بار که یک مطلب می گذارم اگر کمی و کاستی داره به بزرگی خودتون ببخشید
خیلی خوبه ، تبریک میگم ، امیدوارم توبقیه مراحل زندگیتون هم موفق باشید . Smile
سلام خیلی عالی بود. تبریک می گم. معماری رو چطور 100 زدید. منبعتون چی بود؟
(06 خرداد 1391 10:36 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]منظور از دوستت شهرام شریف نیا هست ؟
بله تقریبا مثل داداش شدیم

(06 خرداد 1391 10:38 ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خیلی عالی بود. تبریک می گم. معماری رو چطور ۱۰۰ زدید. منبعتون چی بود؟
فقط پوران ولی خیلی با دقت خوندم و هیچ تستی نبود که ندونم چه جوری حل میشه
(06 خرداد 1391 10:15 ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان
من از این سایت خیلی انرژی گرفتم امیدوارم که مطالبی که در زیر نوشتم به درد کسی بخوره
من رشته تحصیلیم سخت افزار بود وقتی می خواستم برای IT بخونم تقریبا همه دوستان(به غیر از یکی) گفتن قبول نمی شی، ظرفیتش کمه، برو معماری بخون. ولی چون من هدفم مشخص بود و به خودم ایمان داشتم شروع کردم.
انصافا برای اولین آزمون پارسه خیلی درس خوندم ولی رتبه ام شد ۳۷۰ خیلی ناراحت شدم بعضی موقع ها فکر می کردم که این کاره نیستم، ولش کن بابا. ولی از همون دوستم و این سایت خیلی انرژی گرفتم و دوباره با تمام وجود شروع کردم البته سبک درس خوندنم رو کلا عوض کردم و با یکی از دوستام (شهرام) می رفتیم دانشگاه و با هم درس می خوندیم که در ضمن گروهی درس خوندن رو خیلی توصیه می کنم.
خلاصه تو آزمون بعدی شدم ۸۰ و هر آزمون بهتر شدم (تقریبا) و اون دو آزمون جامع رو ۱۲ و ۱۳ شدم
از نصیحت کردن و نصیحت شنیدن، بدم میاد ولی بچه ها برای آرزو هاتون تلاش کنید به حرف بقیه کاری نداشته باشید به خودتون هم ایمان داشته باشید. من خواستم، شد. نمی گم اسون بود، دهنم ..... شد، ولی شد.
شاید اگر تو زندگیم تا این حد خدا رو باور نداشتم صد مرتبه جا می زدم تک تک لحظه های تنهاییم با اون بود که دردل می کردم و واقعا انرژی می گرفتم. نمی خوام درس دینی بدم ولی ایمان داشتن به یه قدرت ماورای الطبیعه خیلی تاثیر داره (حداقل برای من)
خدایا شکرت. شاید اختلاف من با رتبه بالای ۵۰ فقط ۲ تا تست باشه ولی نمی دونم خدا خیلی دوستم داشت که این شدم.

داش علی موکرتم رتبه 10 معماری منم بخاطر درس خوندن با تو بودش.

(06 خرداد 1391 10:57 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]خب وقتی رشتش سخت افزار بوده معلومه که معماری رو ۱۰۰ % میزنه.
//-------------------------

اما به حساب شما دوتا میرسم ۲ روز زودتر نتایجتون رو بلد بودید و خیالتون راحت ما هم دهنمون آسفالت شد./

دفترچه انتخاب رشته رو دیدید شریف ۱۴ نفر روزانه میگیره من ۱۵ شدم آخه چرا ظرفیتا رو کم می کنید.

بخدا معماری کامپیوتر ورودی 86 شاهد معروفه تقریبا صفر بود فقط کتاب پوران(هادی یوسفی) ....
شرمنده من جواب دادمااااا
(06 خرداد 1391 10:15 ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط: [ -> ]من رشته تحصیلیم سخت افزار بود وقتی می خواستم برای IT بخونم تقریبا همه دوستان(به غیر از یکی) گفتن قبول نمی شی، ظرفیتش کمه، برو معماری بخون. ولی چون من هدفم مشخص بود و به خودم ایمان داشتم شروع کردم.

تبریک میگم. نتیجه زحماتتون رو گرفتید.

میخواستم اگه ممکنه منابعتون رو هم بگید. ممنون
الان قصد دارید چه رشته ای انتخاب کنید؟
راستی پایگاه چی خوندید؟
از کی شروع کردید به خوندن؟
من که می خوام از فردا دوباره شروع کنم
(06 خرداد 1391 10:53 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]راستی اولین باره که می بینم کسی گروهی درس خوندن رو توصیه میکنه.
واقعا اگر دو نفر هماهنگ باشند خیلی موثر هست. یعنی می دونید آدم وقتی یه چیزی رو برای یک نفر دیگه توضیح می ده خودش بهتر یاد می گیره این حرف رو معلم ریاضی سوم راهنمایی ما می گفت. و من هم نتیجشو خیلی دیدم. ولی نفر دوم خیلی مهمه که کی باشه
اقایون رتبه 5 و 10: به هردوتون خیلی تبریک میگم
من شاهد بودم که خیلی زحمت کشیدید، برای هر دوتون ارزوی موفقیت میکنم
امیدوارم همیشه باعث موفقیت هم بشید و دوستیتون پایدار باشه
سلام تبریک میگم
ببخشید من امسال خراب کردم کنکورا حدود1000 شدم میشه یکم واسه برنامه ریزی کردن خوندن از حالا و منابعی که خوندین را بگین
با هم درس خوندن خیلی حساسه. واقعا بستگی داره با کی بخونید. میتونه به طرز عجیبی تاثیر مثبت بزاره ولی میتونه تاثیر منفی هم بزاره. من بیشتر دیدم تاثیر منفی بزاره ولی اگه دو نفر واقعا اراده کرده باشن برای خوندن و چند تا شرط دیگه هم برقرار باشه خیلی مفیده.
(06 خرداد 1391 10:53 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 خرداد 1391 10:45 ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 خرداد 1391 10:36 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]منظور از دوستت شهرام شریف نیا هست ؟
بله تقریبا مثل داداش شدیم

(06 خرداد 1391 10:38 ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خیلی عالی بود. تبریک می گم. معماری رو چطور ۱۰۰ زدید. منبعتون چی بود؟
فقط پوران ولی خیلی با دقت خوندم و هیچ تستی نبود که ندونم چه جوری حل میشه
یعنی پایه قوی ای از درس معماری داشتید که فقط پوران خوندید؟ یا کلا از اول با پوران شروع کردید؟

راستی اولین باره که می بینم کسی گروهی درس خوندن رو توصیه میکنه.
ببینید من معماری رو با 13 پاس کردم و تقریبا چیزی از معماری بلد نبودم حتی بعضی از فصل ها مثل پایپ لاین و حافظه رو کلا به ما درس ندادند(شهرام هم میتونه تایید کنه) ولی چون با شهرام درس می خوندم فیدبک هایی که بهم می دادیم باعث شد خیلی پیشرفت کنیم و به درک خیلی بالایی از مطلب برسیم
در ضمن گروهی درس خوندن اگر یکسری مسائل توش رعایت بشه خیلی تاثیر گذاره
مثلا قبلا هر دو طرف درس یه بار خونده باشند و بیان هر چیزی از درس فهمیدن رو بهم بگن
(06 خرداد 1391 11:14 ب.ظ)f_adineh نوشته شده توسط: [ -> ]اقایون رتبه ۵ و ۱۰: به هردوتون خیلی تبریک میگم
من شاهد بودم که خیلی زحمت کشیدید، برای هر دوتون ارزوی موفقیت میکنم
امیدوارم همیشه باعث موفقیت هم بشید و دوستیتون پایدار باشه
من هم برای شما و شهرام هم بهترین ها رو آرزو می کنم
تبریک میگم...
کارنامه تون هیجان انگیزه...Big Grin
موفق باشید...
(06 خرداد 1391 10:57 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]خب وقتی رشتش سخت افزار بوده معلومه که معماری رو ۱۰۰ % میزنه.
//-------------------------

اما به حساب شما دوتا میرسم ۲ روز زودتر نتایجتون رو بلد بودید و خیالتون راحت ما هم دهنمون آسفالت شد./

دفترچه انتخاب رشته رو دیدید شریف ۱۴ نفر روزانه میگیره من ۱۵ شدم آخه چرا ظرفیتا رو کم می کنید.
واقعا چرا ....Wink

(06 خرداد 1391 11:13 ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط: [ -> ]الان قصد دارید چه رشته ای انتخاب کنید؟
راستی پایگاه چی خوندید؟
از کی شروع کردید به خوندن؟
من که می خوام از فردا دوباره شروع کنم
(06 خرداد 1391 10:53 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]راستی اولین باره که می بینم کسی گروهی درس خوندن رو توصیه میکنه.
واقعا اگر دو نفر هماهنگ باشند خیلی موثر هست. یعنی می دونید آدم وقتی یه چیزی رو برای یک نفر دیگه توضیح می ده خودش بهتر یاد می گیره این حرف رو معلم ریاضی سوم راهنمایی ما می گفت. و من هم نتیجشو خیلی دیدم. ولی نفر دوم خیلی مهمه که کی باشه
تقریبا 1 ماه 1 هفته از تابستون رو درس خوندم ولی وقتی اولین آزمون پارسه رو دادم تازه فهمیدم درسی که تا حالا می خوندم صرفا رفع تکلیف بوده بعد از اولین آزمون پارسه که رتبه بد شد خیلی جدی درس خوندم

(06 خرداد 1391 11:08 ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 خرداد 1391 10:15 ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط: [ -> ]من رشته تحصیلیم سخت افزار بود وقتی می خواستم برای IT بخونم تقریبا همه دوستان(به غیر از یکی) گفتن قبول نمی شی، ظرفیتش کمه، برو معماری بخون. ولی چون من هدفم مشخص بود و به خودم ایمان داشتم شروع کردم.

تبریک میگم. نتیجه زحماتتون رو گرفتید.

میخواستم اگه ممکنه منابعتون رو هم بگید. ممنون
منابع
گسسته : پوران پژوهش البته تست ها به قدری سخت شده که واقعا کافی نیست ولی من فقط همین رو خوندم
ساختمان داده : اول کتاب دکتر قدسی رو خوندم که خیلی هم به درد طراحی خورد همزمان مقسمی رو هم می خوندم
طراحی الگوریتم: راهیان ارشد (چندان راضی کننده نبود) البته قبلا قدسی رو خونده بودم
شبکه : طرقی حقیقت واقعا عالی نوشته شده
مهندسی نرم افزار : چون این درس رو پاس نکرده بودم مرجع کتاب پرسمن ترجمه سالخورده تست هم پوران
پایگاه : مقسمی
سیستم: طرقی حقیقت
هوش : پوران و فصل آخر و ضمیمه 1 کتاب راهیان ارشد
معماری : پوران
در ضمن برای امتحانات پارسه منابع مهندسی نرم افزار که معرفی کردم اصلا خوب نیستند من همیشه تو پارسه مهندسی نرمافزار رو پایین می زدم ولی تو کنکور خوب زدم
سلام و تبریک به خاطر موفقیات

شما هوش 84 زدید . آیا در سوالات هوش مصنوعی سه تا سوال دارای دو گزینه جواب نبودند لطفاً به این مورد پاسخ دهید
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع