تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هوش مصنوعی 251
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

اول باید بگم که مانشت واسه بدست آوردن این رتبه خیلی به من کمک کرده ، خواهش می کنم تو این مرحله آخر هم همراهی کنید.

رتبم 251 هوش هست ، نگرانم که آیا روزانه شیراز رو میارم ؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیتم واسه دانشگاه های تهران چطوره ؟

کلا هر چی زاهنماییم کنید ممنون میشم .
سلام
بچه ها میشه لطفا کارنامه هاتونو بذارین
داداش رفیق من با 238 هوش پارسال آخرین فرد قبولی بود با احتساب کاهش ظرفیتها شما با 251 علم وصنعت رو نمیاری میمونه اصفهان و شیراز که با توجه به اینکه اصفهان رو بالا میزنن شما با احتمال 80 درصد شیراز رو میاری
برو حال کن
(07 خرداد 1391 11:58 ق.ظ)cormen نوشته شده توسط: [ -> ]داداش رفیق من با ۲۳۸ هوش پارسال آخرین فرد قبولی بود با احتساب کاهش ظرفیتها شما با ۲۵۱ علم وصنعت رو نمیاری میمونه اصفهان و شیراز که با توجه به اینکه اصفهان رو بالا میزنن شما با احتمال ۸۰ درصد شیراز رو میاری
برو حال کن

ممنونم
آفرین
رتبتون خوب شده
تبریک
منم دیگه موندم واسه سال دیگه
(07 خرداد 1391 11:58 ق.ظ)cormen نوشته شده توسط: [ -> ]رفیق من با ۲۳۸ هوش پارسال آخرین فرد قبولی بود
مطمئنید؟
(07 خرداد 1391 04:25 ب.ظ)BJS نوشته شده توسط: [ -> ]آفرین
رتبتون خوب شده
تبریک
منم دیگه موندم واسه سال دیگه

ممنونم ، ایشا الله که سال دیگه رتبتون همونی بشه که میخواید.

(07 خرداد 1391 11:53 ق.ظ)09359595755 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها میشه لطفا کارنامه هاتونو بذارین
(07 خرداد 1391 04:37 ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 خرداد 1391 11:58 ق.ظ)cormen نوشته شده توسط: [ -> ]رفیق من با ۲۳۸ هوش پارسال آخرین فرد قبولی بود
مطمئنید؟

آره بابا اسمش میلاد کرماجانی هستش ما با هم درس میخوندیم
با این رتبه، هم هوش دانشگاه اصفهان و هم هوش دانشگاه شیراز را ۹۹%میاورید. ۱% را هم بذارید به پای حوادث غیرمترقبه.
برای قبولی در روزانه تهران،شانس خیلی کمی دارید.
(08 خرداد 1391 05:32 ب.ظ)fariba.h نوشته شده توسط: [ -> ]با این رتبه، هم هوش دانشگاه اصفهان و هم هوش دانشگاه شیراز را ۹۹%میاورید. ۱% را هم بذارید به پای حوادث غیرمترقبه.
برای قبولی در روزانه تهران،شانس خیلی کمی دارید.

وای ممنون ، ایشالا که اون یک درصد اتفاق نیفته .
بنظرم روزانه اصفهان -صنعتی اصفهان - شیراز - فردوسی رو میارید .بین رتبه من و شما 1 نفر اختلافه ، اگه گیرش میوردم Big Grin ( من 253 شدم ) . نظر خودتون چیه کجا رو دوست دارید از بین اینایی که گفتم؟
(09 خرداد 1391 03:26 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم روزانه اصفهان -صنعتی اصفهان - شیراز - فردوسی رو میارید .بین رتبه من و شما ۱ نفر اختلافه ، اگه گیرش میوردم Big Grin ( من ۲۵۳ شدم ) . نظر خودتون چیه کجا رو دوست دارید از بین اینایی که گفتم؟

من چون شیراز زندگی می کنم هدفم شیرازه ، شهر دیگه نمیتونم برم حتی تهران،ولی ما احتمالش هست خواجه نصیر و بهشتی هم بیاریم طبق آمار پارسال

(09 خرداد 1391 04:07 ب.ظ)bahman309 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
میشه بگین به ترتیب کدوم دانشگاهها رو میزنید؟؟؟
دانشگاه خواجه نصیر رو میزنید؟؟

khoshbinane sharif ,tehran ,amirkabir,elmo sanat,beheshti,khaje nasir,sanati esfahan,esfahan

albate aval shiraz be dalayele shakhsi
(12 خرداد 1391 02:14 ب.ظ)sh4477 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 خرداد 1391 03:26 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم روزانه اصفهان -صنعتی اصفهان - شیراز - فردوسی رو میارید .بین رتبه من و شما ۱ نفر اختلافه ، اگه گیرش میوردم Big Grin ( من ۲۵۳ شدم ) . نظر خودتون چیه کجا رو دوست دارید از بین اینایی که گفتم؟

من چون شیراز زندگی می کنم هدفم شیرازه ، شهر دیگه نمیتونم برم حتی تهران،ولی ما احتمالش هست خواجه نصیر و بهشتی هم بیاریم طبق آمار پارسال

من شیراز رو بالای علم و صنعت زدم . امیدوارم همین قبول بشم . اگه طبق پارسال حساب کنیم ، احتمال علم و صنعت و بهشتی و مخصوصا خواجه نصیر زیاده اما امیتاز میزبان بودن هم کم اهمیت نداره Big Grin
لینک مرجع