تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 62 آی تی و 250 شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اینم کارنامه من
تبریک میگم ، امیدوارم موفق باشید . Smile
تبریک میگم

منابع درسیتونا کی اعلام میکنید
من هم تبریک می گم.
انتخاب اولتون کجاست؟
پایگاه رو از روی چی خوندید؟
(07 خرداد 1391 10:52 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]من هم تبریک می گم. مدیریت و پایگاه بالا زدید. منتظر مصاحبه شما هم هستیم.
موفق باشید.

دوست عزیز مدیریت را چی خوندید ؟
تبریک میگم
معدلتون چند بوده؟
از همتون تشکر می کنم. لطف دارید. در جواب دوستان بگم که :
معدل موثرم : 17.44
مدیریت فقط و فقط : رابینز - اولش با پارسه می خوندم ولی شما این اشتباه رو نکنید!
پایگاه داده: مقسمی + کتاب سیلبرشاتز (من پی دی اف انگلیسیشو داشتم) . سیلبر شاتز خیلی کتاب خوبیه سوال اول کنکور هم دقیقا یکی از مثال های این کتاب بود.

والا دارم تحقیق می کنم! موندم بین آی تی شهید بهشتی و تربیت مدرس و تجارت علم و صنعت و پزشکی تهران؟ دوستان اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن!
مرسی ،ایشالله همگی موفق باشید
تبریک میگم بقیه درسا رو از چه کتابهایی خوندین؟
شما هم مثله اینکه از تیغ هوش مصنوعی در امان نبودید...
(08 خرداد 1391 11:49 ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط: [ -> ]از همتون تشکر می کنم. لطف دارید. در جواب دوستان بگم که :
معدل موثرم : ۱۷/۴۴
پایگاه داده: مقسمی + کتاب سیلبرشاتز (من پی دی اف انگلیسیشو داشتم) . سیلبر شاتز خیلی کتاب خوبیه سوال اول کنکور هم دقیقا یکی از مثال های این کتاب بود.

والا دارم تحقیق می کنم! موندم بین آی تی شهید بهشتی و تربیت مدرس و تجارت علم و صنعت و پزشکی تهران؟ دوستان اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن!

سلام . میتونم بدونم معدل واقعی تون چند بوده که موثر شده 17/44 Cool
(08 خرداد 1391 11:49 ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط: [ -> ]از همتون تشکر می کنم. لطف دارید. در جواب دوستان بگم که :

تبریک
منم وضعیتی مشابه شما دارم
بعد کل تحقیق
آخر این طوری زدم
تربیت مدرس
علم صنعت
بهشتی
علو و فنون نوین

شما چی کار کردین؟
(08 خرداد 1391 11:49 ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط: [ -> ]والا دارم تحقیق می کنم! موندم بین آی تی شهید بهشتی و تربیت مدرس و تجارت علم و صنعت و پزشکی تهران؟ دوستان اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن!
اینا روبه عنوان انتخاب اولتون مردد هستید یا بعدازشریف و امیرکبیر اینا رو میزنید؟
(10 خرداد 1391 03:48 ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط: [ -> ]

تبریک
منم وضعیتی مشابه شما دارم
بعد کل تحقیق
آخر این طوری زدم
تربیت مدرس
علم صنعت
بهشتی
علو و فنون نوین

شما چی کار کردین؟

در مورد تربیت مدرس و علم و صنعت تحقیق کردین ؟
یعنی استادای تربیت مدرس بهترن ؟
با عرض تبریک
دوست گرامی 2 کتاب رابینز واسه مدیریت هست کدوم رو خوندید ؟ رفتار ساز مانی ؟؟ یا مبانی مدیریت ؟؟؟؟
والا من تحقیق کردم گفتن تربیت مدرس کلا می ره به سمت صتایع واسه همین اینجوری زدم که:

1-بهشتی
2-علوم و فنون نوین
3-تربیت مدرس
4-علم و صنعت

که به احتما خیلی زیاد از همون آی تی پزشکی علوم و فنون نوین قبول شم!

(17 خرداد 1391 12:22 ب.ظ)saghi نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض تبریک
دوست گرامی ۲ کتاب رابینز واسه مدیریت هست کدوم رو خوندید ؟ رفتار ساز مانی ؟؟ یا مبانی مدیریت ؟؟؟؟

من مبانی مدیریت رو خوندم!! 4 تا از سوالا از تو جدول های همین کتاب اومده بود و 2 تای دیگه هم از متنش بود! سوالا اصلا مفهومی نبود و حفظی بود !! فک کنم مبانی مدیریت کافی باشه

سلام

@: Leilasast: نه دیگه بعد از شریف و امیر کبیر و تهران
Ehsannaq2:17.17 معدل اصلیم بود !
بقیه منابع:

گسسته : گریمالدی حتما مثال ها و تمریناتشو حل کنید چون 80 درصد سوالا از اونه- و پوران پژوهش
ساختمان داده :مقسمی- پارسه (برای مرور خوبه)- و سوالات 10 سال آخر تو کتاب پارسه
الگوریتم: مقسمی + پارسه (مرور)
شبکه : پارسه
نرم افزار : پرسمن ترجمه هاشمی طبا (2 جلده که من جلد 1 رو خوندم و واسه 4 فصل بقیه از پارسه خوندم)
مدیریت: مبانی مدیریت رابینز + بازم توصیه می کنم از کتاب 2 جلدی پارسه استفاده نکنید چون وقت تلف کردنه
پایگاه داده: مقسمی + سیلبرشاتز(خیلی عالیه ، مثالاش سوالات کنکورن مثل سوال اول امسال که دقیقا تو این کتاب بود)
سیستم عامل: پارسه
معماری: من نخوندم ولی می گن پوران پژوهش
هوش مصنوعی: پوران پژوهش+ بعضی فصل ها رو نداره که اونم با راسل خوندم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع