تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال:دوره های مجازی؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و با امید

دوستان آنچه می اندیشیدیم نشد اما حالا باید فکر چاره بود.
<قابل توجه افرادی مثل من ___پیدا کرن مقصر فایده نداره چون من گشتم پیدا نشد...>Confused

حالا که خلافمون سنگین شده و رتبه خوبی کسب نکردیم برای گذشتن از این دره باید به زمین و آسمون چنگ بندازیم تا شاید فرجی....

تهش اینه که مجاز به انتخاب رشته شدی (دلت خوشه...) ولی باید فکر دوره های مجازی باشی(برای نمونه بنده 1700 هوش مصنوعی).
داخل دفترچه انتخاب رشته که چیزی پیدا نمیشه و کد رشته دوره های مجازی وجود نداره.

چند تا سوال بی جواب
اصلا این دوره ها فایده داره با توجه به هزینه ای که میدی؟........................................................
انتخاب این دوره ها آزمونش جداست یا همین ارشد خودمونه؟..........................................................
چه دانشگا هایی این دوه ها را ارائه میدهند؟.........................................................................​.
آیا من قبول میشم همین و تمام!Sad
کسی از مجازی شیراز و اصفهان خبر داره؟

از شما دوست گرامی خواستارم اگه اطلاعی در این زمینه داری ارائه بدی و بگی همینطور دلم خوش باشه یا فکر سال دیگه باشم.
من دانشجوی مجازی شهید بهشتی هستم فقط میتونم بهت بگم مجازی نه نه نه نه 100 برابر بقیه اذیت میشی آخرش دانشجو حساب نمیشی
ممنون از پاسختون

اما من نمیدونم چطوری میشه رشته های مجازی رو در فرم اتنخاب رشته وارد کرد آخه کد ندارند.
آیا انتخاب مجازی فرمش جداست.؟؟<لطفا کمک>

بزارین بینم قبول میشیم(محض دلخوشی) بعد تصمیم میگیریم بریم یا نریم!!!!
حالا که مجازی انتخاب می کنیم کد.م اولویتش بالاتره؟
(07 خرداد 1391 07:11 ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط: [ -> ]من دانشجوی مجازی شهید بهشتی هستم فقط میتونم بهت بگم مجازی نه نه نه نه 100 برابر بقیه اذیت میشی آخرش دانشجو حساب نمیشی

دوست عزیز شما که دانشجوی مجازی شهید بهشتی هستی میدونی شهریه ی علوم کامپیوتر مجازی شهید بهشتی چقدره؟ آخه تو دفترچه چیزی ننوشته ! اگه لطف کنی و زودتر بگی خیلی ممنون می شم
(11 خرداد 1391 01:21 ب.ظ)حورا نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 خرداد 1391 07:11 ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط: [ -> ]من دانشجوی مجازی شهید بهشتی هستم فقط میتونم بهت بگم مجازی نه نه نه نه ۱۰۰ برابر بقیه اذیت میشی آخرش دانشجو حساب نمیشی

دوست عزیز شما که دانشجوی مجازی شهید بهشتی هستی میدونی شهریه ی علوم کامپیوتر مجازی شهید بهشتی چقدره؟ آخه تو دفترچه چیزی ننوشته ! اگه لطف کنی و زودتر بگی خیلی ممنون می شم

500 هزار ثابت و هر درس 3 واحدی 265 هزارتومان
(11 خرداد 1391 06:27 ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 خرداد 1391 07:11 ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط: [ -> ]من دانشجوی مجازی شهید بهشتی هستم فقط میتونم بهت بگم مجازی نه نه نه نه ۱۰۰ برابر بقیه اذیت میشی آخرش دانشجو حساب نمیشی

500 هزار ثابت و هر درس 3 واحدی 265 هزارتومان

خیلی ممنون که جواب دادین 2تا سوال دیگه ام داشتم:
1- اینکه درساشونو از طریق اینترنت ارائه می دن درسته؟ یا همینجوری فرمالیته میگن که کلاسای مجازی غیرحضوریه؟ آخه زمان لیسانس هم که پیام نور رو انتخاب می کردیم می نوشتن که کلاس نداره و اگه داشته باشه ام جمعه هاست ولی اصلاً اینطوری نبود و من ترمی رو داشتم که هر 6 روز هفته ام کلاس داشتیم !
2- تو کامنتا خوندم که شما از مجازی راضی نیستید می شه دلیلشو بگید که منم با آگاهی انتخاب رشته کنم ؟
(11 خرداد 1391 06:44 ب.ظ)حورا نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 خرداد 1391 06:27 ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط: [ -> ]

۵۰۰ هزار ثابت و هر درس ۳ واحدی ۲۶۵ هزارتومان

خیلی ممنون که جواب دادین ۲تا سوال دیگه ام داشتم:
۱- اینکه درساشونو از طریق اینترنت ارائه می دن درسته؟ یا همینجوری فرمالیته میگن که کلاسای مجازی غیرحضوریه؟ آخه زمان لیسانس هم که پیام نور رو انتخاب می کردیم می نوشتن که کلاس نداره و اگه داشته باشه ام جمعه هاست ولی اصلاً اینطوری نبود و من ترمی رو داشتم که هر ۶ روز هفته ام کلاس داشتیم !
۲- تو کامنتا خوندم که شما از مجازی راضی نیستید می شه دلیلشو بگید که منم با آگاهی انتخاب رشته کنم ؟
8 جلسه استاد و 4 جلسه استادیار اینترنتی و هیچ جلسه حضوری ندارد
من به شخصه تحت فشار درس میخونم و تو مجازی چون از محیط دانشگاه دور هستم زیاد توی جو درس نیستم و نمیتونم بازدهی خوبی داشته باشم
بازم سلام

به نظر من مجازی برای افراد شاغل در سازمان ها مناسب تره، از دوجهت
1-خیالشون تخته که استخدامند و هیچ باکی ندارند از مدرکش، چرا که فقط برای تحصیلات بیشتر تلاش میکنند(حقوق بیشتر)
2-از نظر مالی مشکلی ندارند و روی پای خود ایستادند.

برا کسی که بخواد به صورت حرفه ای تحصیل کنه شاید بهتر باشه دوباره ارشد امتحان بده تا که به این دوره ها دل خوش کنه!!
دوست عزیزی که داری مجازی می خونی سلام
باچه رتبه ای مجازی قبول شدی
رتبش شده ۴۳۶ برو به پروفایل ش
لینک مرجع