تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۲۹۳ آی تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
اولش نمیخواستم کارنامم رو بذارم! چون خوب نیست و ضمنا تصمیم جدی برای کنکور 92 دارم.
اما حیفم اومد تجربم رو باهاتون در میون نذارم.

اگه کارنامه ی منو ببینید و با رتبه های زیر 50 مقایسه کنید (البته گرایش یک و چهار)، میبینید فقط سیستم عاملUndecided...
من امسال سیستم رو برای100 خونده بودم و سر کنکور حیفم اومد نزنم! برای همین، بی احتیاطی کردم و 2 تاش رو با شک زدم که متاسفانه هر دو غلط در اومد و از شانس بدم، 2 تا سوال هم حذف شد که درصدم رو تا منفی 16 رسوند...

البته من ان شاالله در ارشد 92 روزانه آی تی، گرایش آی تی، دانشگاه تهران رو میارم؛Blush به امید خداAngel
اینو گفتم که بگم نکنه به خاطر یه بی احتیاطی، زحمات خودتون رو هدر بدید...
امیدوارم موفق باشید.
منم سیستمو خیلی خوب خونده بودم ولی نتیجه شد منفی 8
اره بچه ها.محض رضای خدا اونایی رو که شک داریم نزنیم.منم تردیدیا کار دستم داد و 50% هوش رو تبدیل به 0 کردم.
انشالله سال دیگه سیستم رو هم خوب میزنین و رتبه یک رقمی هم میارین
دانـــــشـــــگـــــــاه صـــــنـــــعــــتــی شـــــــــــــــــــاهـــــــرود ، همچنان پیشتازSmile
سیستم عامل امسال که در نوع خودش بی نظیر بود. فکر می کنم هوشتون رو هم دوتا غلط زدید و درصدتون رو کشونده پایین.
من هم از همین امروز دوباره شروع کردم به خوندن.
امیدوارم موفق باشید
امیدوارم که سال دیگه دانشگاه مورد علاقتون قبول بشید .
برای منم امسال با اینکه خوب خونده بودم ولی خوب نبود .
منم به احتمال زیاد دوباره از شهریور شروع کنم . انشاالله
(07 خرداد 1391 09:48 ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط: [ -> ]سیستم عامل امسال که در نوع خودش بی نظیر بود. فکر می کنم هوشتون رو هم دوتا غلط زدید و درصدتون رو کشونده پایین.
من هم از همین امروز دوباره شروع کردم به خوندن.
امیدوارم موفق باشید
هوش رو طبق کلید اولیه، 55 درصد زده بودم
اما وقتی کلیدا رو اصلاح کردن (اونم به غلطAngry)، اینطوری شدConfused
دیگه برام مهم نیست! راضیم به رضای خدا... من خیلی زحمت کشیده بودم و نتیجه رو به خدا واگذار کرده بودم... حالا هم میگم حتما خیری توی این قضیه بوده...
شما هم موفق باشید...
مرسی از اینکه تجربتون رو با ما قسمت کردین. میشه در مورد منابعی که خوندین بگین؟ و اینکه امسال چه تغییری تو عملکردتون میخواین بدین؟
البته سیستم رو ۰ هم میزدی زیر ۵۰ نمیومدی...اما زیر ۱۰۰ بودی..ایشالا ۹۲ رتبه ۱ رقمی تو میبینیم و خوشحال میشیم
(08 خرداد 1391 05:21 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]البته سیستم رو ۰ هم میزدی زیر ۵۰ نمیومدی...اما زیر ۱۰۰ بودی..ایشالا ۹۲ رتبه ۱ رقمی تو میبینیم و خوشحال میشیم
البته منظور من این بود که به جای غلط زدن، درست میزدم که بشه 50 درصدBig Grin یا اقلا یکیش رو درست میزدم که بشه16 درصدSleepy
به هر حال هرچی بوده تموم شده. با این که فکرش آزارم میده، اما فایده نداره. حتما حکمتی توش بوده.
و ممنون که دلداری میدین برای سال بعدAngel
موفق باشیدSmile

(08 خرداد 1391 03:43 ب.ظ)kerm نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی از اینکه تجربتون رو با ما قسمت کردین. میشه در مورد منابعی که خوندین بگین؟ و اینکه امسال چه تغییری تو عملکردتون میخواین بدین؟

خواهش میکنم. در مقابل کمکی که بچه های گل مانشت بهم میکنن، هیچی نیستAngel

منابع من هم تقریبا مثل بیشتر بچه های مانشته...

زبان: من زبانم خیلی ضعیف بود و برای همین 504 رو از تابستون خوندم (با جعبه لایتنر و تا بهمن هم ادامه دادم). از مهر هم تخصصی پارسه رو خوندم. و در نهایت تونستم از زیر صفر، به این حد برسونم. کمه، اما از هیچی بهتره. و خوبیش اینه که امسال دیگه نمیخوام از اول شروع کنم.

مشترک:
گسسته: فقط پوران
ساختمان داده: اول پارسه (در کل، دو دور کامل و یک دور خلاصه خوندمش) + تستای آخر فصلای مقسمی
(همین ساختمان داده تونست مشترکم رو بکشه بالا)

طراحی: پوران + تستای آخر کتاب پارسه که به تفکیک سال هستش.
نرم: انتشارات جلوه، تالیف اسلام ناظمی (همونی که پارسه داده بود) + پوران(ویرایش جدیدش) (این هم حاصلش 4 تست درست از 6 تا بود)
شبکه: تابستون تنن باوم رو خوندم که بدرد کنکور نخورد زیاد! و بیشتر به درد اطلاعات عمومی خورد! اما پارسه (حقیقت) عالیه؛ حیف که از اول مهر شروعش کردم. به نظرم همون کافیه. اما باید خوب بخونید و تستای آخر فصلاش رو خوب بزنید.

پایگاه: من فقط مقسمی خوندم. زیاد برای پایگاه سرمایه گذاری نکردم...

مدیریت: فقط 2 ماه آخر خوندم. جلد اول پارسه. چون از اول، قصدم برای شبکه بود، معماری خوندم. اما بعدا تصمیمم عوض شد.

هوش: پوران(مهدیه شادی، و نه رامین رهنمون) + پارسه، مخصوصا تستای آخر کتابش

معماری: پوران. البته چون 5 ماه اول خوندم و 2 ماه مونده به کنکور، ولش کردم، نتیجش شد یه تست غلط. اما امسال بازم همین پوران رو میخونم و دیگر هیچ!

و اما سیستم، این موجود موذیBig Grin: پیشنهاد من، پارسه (دکتر حقیقت) هستش. من پارسال، تموم تابستون تنن باوم خوندم، چون کتاب پارسه رو آخرای شهریور دادن. اما بعد دیدم همون پارسه کافیه و عملا وقتم رو تلف کردم که تنن باوم خوندم (البته بد نبود؛ اما اگه به جای اون، یه دور دیگه پارسه رو میخوندم بهتر بود.). مشکلی که من در مورد سیستم داشتم، این بود که چون خیلی خونده بودم، وقتی سر کنکور دیدم 5 دقیقه به آخر وقت مونده و هیچی نزدم، با خودم فکر کردم زحماتم هدر میره اگه نزنم!!! مواظب شیطون باشید این طور وقتاUndecided

امسال، ان شاالله از مرداد شروع میکنم. (چون تا آخر تیر، درگیر دفاع پروژه کارشناسی و... هستم)
حتما در کنار درس، یه کلاس ورزشی ثبت نام میکنم و میرم! چون امسال فهمیدم که یه کار غیر درسی مستمر، کنار درس خوندن لازمهCool

سراغ منابع پراکنده نمیرم، مگر اینکه با کتابایی که گفتم به نتیجه نرسم (که بعید میدونم)
زبان رو بیشتر جدی میگیرم و از تابستون، بیشتر روی تخصصی پارسه وقت میذارم..
هوش رو بیشتر میخونم. مخصوصا فصلای آخر، پرولوگ.
پایگاه احتمالا رانکوهی هم بخونم و روی نرمالسازی ها بیشتر وقت بذارم.
شبکه رو بیشتر تست میزنم. (تستای آخر فصلای پارسه)
برناممو طوری می ریزم که تا اوایل آذر تموم کنم (امسال، آخر دی تموم کردم!) و بقیه شو مرور میکنم.
روی کنکور دادن های آخر، بیشتر سرمایه گذاری میکنم (کنکورای سالای قبل با زمان بندی و شبیه سازی شرایط کنکور)
پارسال فقط دو هفته وقت گذاشته بودم که کم بود...

دیگه فعلا چیزی یادم نمیاد. اگه سوالی داشتین، بپرسید، خوشحال میشم بتونم کمک کنم.Smile
موفق باشیدHeart
(08 خرداد 1391 08:17 ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط: [ -> ]زبان: من زبانم خیلی ضعیف بود و برای همین ۵۰۴ رو از تابستون خوندم (با جعبه لایتنر و تا بهمن هم ادامه دادم). از مهر هم تخصصی پارسه رو خوندم. و در نهایت تونستم از زیر صفر، به این حد برسونم. کمه، اما از هیچی بهتره. و خوبیش اینه که امسال دیگه نمیخوام از اول شروع کنم.

امیدوارم بتونید سال بعد جز افرادی باشید که اینجا ازتون مصاحبه بشهSmile
504 به دردتون خورد؟ لغتایی که داره؟ فقط لعتای هر درسو خوندید یا لغتای جمله هاشم ...؟
نمی دونم چرا همش حس می کنم 504 به درد نمی خوره!! احتمالا برا این که سختهUndecided
(08 خرداد 1391 10:53 ب.ظ)sdb_i نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 خرداد 1391 08:17 ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط: [ -> ]زبان: من زبانم خیلی ضعیف بود و برای همین ۵۰۴ رو از تابستون خوندم (با جعبه لایتنر و تا بهمن هم ادامه دادم). از مهر هم تخصصی پارسه رو خوندم. و در نهایت تونستم از زیر صفر، به این حد برسونم. کمه، اما از هیچی بهتره. و خوبیش اینه که امسال دیگه نمیخوام از اول شروع کنم.

امیدوارم بتونید سال بعد جز افرادی باشید که اینجا ازتون مصاحبه بشهSmile
۵۰۴ به دردتون خورد؟ لغتایی که داره؟ فقط لعتای هر درسو خوندید یا لغتای جمله هاشم ...؟
نمی دونم چرا همش حس می کنم ۵۰۴ به درد نمی خوره!! احتمالا برا این که سختهUndecided

من گفتم که زبانم فوق ضعیف بودBig Grin
برای همین کلا کتاب رو کامل خوندم. خیلی طول کشید. اما خوب بود. لغتای جمله ها و ... شم خوندم.
به نظر من فقط در صورتی به درد میخوره که با لایتنر کار کنید تا توی حافظه بلند مدت (دائمی) تون بره. وگرنه همون میشه که خودتون گفتین (به درد نمیخوره). مطمئن باشید حتی اگه کنکور نخواید بدین، خوندن این کتاب به درد یه جای زندگیتون خواهد خورد...
لینک مرجع