تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کدوم مسیر؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من رتبه ۲۴۶نرم افزار و ۴۷۰ هوش مصنوعی شدم
تو اهواز زندگی می کنم و همین جا هم لیسانسم رو گرفتم . خیلی دوست ندارم برم واسه یه فوق لیسانس ناقابل شهرهای دیگه و بیخود خودمو اذیت کنم. به رشته ی نرم افزار خیلی بیشتر علاقه دارم و خیلی به فکر هوش نبودم و البته بدمم نمیاد از هوش.

حالا با این اوصاف کدوم مسیر رو انتخاب کنم؟؟
- رفتن به روزانه ی نرم افزار شهرستان ها
- رفتن به غیر انتفاعی نرم افزار جهاد دانشگاهی خوزستان
- رفتن به هوش مصنوعی شهید چمران اهواز
به غیر انتفایی که اصلا فکر نکنین. شما رتبتون خوب شده Smile
خواهشا غیر انتفاعی رو از لیستتون حذف کنین HuhHuhHuh رتتبتون که خوب شده Exclamation

اگه به نرم افزار علاقه دارین خب نرم افزار برین, حالا تهران قبول نمیشین که هیچی ولی احتمالا تو
شهرهای خوبی مثل اصفهان , مشهد یا شیراز قبولید دیگهRolleyes
تهران نشد ,شیراز و صنعتی شیراز که حتما میاری غیرانتفاعی میخوای چیکار
اگر به نرم افزار علاقه داری که به نظر من همون نرم افزار رو ادامه بده... مخصوصا که میگی اینقدر برنامه نویسی سیستمهای موبایل رو دوست داری و بلدی... حیفه واقعا... فکر کنم روزانه ی شیراز رو بیاری!

از طرفی اهواز هم که میدونی فقط هوش مصنوعی داره و اگر همون شهید چمران درس خوانده باشی میدونی که همچین جای خوبی نیست، در سطح همون جهاد دانشگاهیشه!!! ولی اگر خودت پیگیر باشی میتونی خودت رو اونجا بکشی بالا. دکتر شادگار مهندسی نرم افزار خواندند فکر کنم اگر رزومه اتون رو بدید و درباره ی کارهای نرم افزاری ای که انجام دادید، باهاشون صحبت کنید، باهاتون راه بیان... البته مثل اینکه میخوان از ایران برن! برای همین پیشنهادم اینه که قبل از انتخاب رشته، همین فردا صبح پاشید برید دانشگاه چمران و با دکتر شادگار صحبت کنید و نظرشون رو جویا بشید اگر قبول کردند که هوش اهواز رو بزنید. و مسئله ی دیگه اینه که دکتر شادگار و عصاره معمولا پروژه ی بیرون دانشگاهی خیلی میگیرند و اگر به کارتون اعتماد داشته باشند، پروژه رو به شما میدن و درصدی از درآمد (که البته باید بگم درصد کمی از درآمد) رو به شما تقدیم میکنن! اینطوری میتونید کار هم کنید...
و بله همونطور که گفتند اصلا با این رتبه فکر غیر انتفاعی رو نکن! حداقل برای آینده ی شغلیت!

نتیجه ی نهایی: فردا برو مشورت با اساتید دانشگاه چمران...
(08 خرداد 1391 07:55 ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط: [ -> ]اگر به نرم افزار علاقه داری که به نظر من همون نرم افزار رو ادامه بده... مخصوصا که میگی اینقدر برنامه نویسی سیستمهای موبایل رو دوست داری و بلدی... حیفه واقعا... فکر کنم روزانه ی شیراز رو بیاری!

از طرفی اهواز هم که میدونی فقط هوش مصنوعی داره و اگر همون شهید چمران درس خوانده باشی میدونی که همچین جای خوبی نیست، در سطح همون جهاد دانشگاهیشه!!! ولی اگر خودت پیگیر باشی میتونی خودت رو اونجا بکشی بالا. دکتر شادگار مهندسی نرم افزار خواندند فکر کنم اگر رزومه اتون رو بدید و درباره ی کارهای نرم افزاری ای که انجام دادید، باهاشون صحبت کنید، باهاتون راه بیان... البته مثل اینکه میخوان از ایران برن! برای همین پیشنهادم اینه که قبل از انتخاب رشته، همین فردا صبح پاشید برید دانشگاه چمران و با دکتر شادگار صحبت کنید و نظرشون رو جویا بشید اگر قبول کردند که هوش اهواز رو بزنید. و مسئله ی دیگه اینه که دکتر شادگار و عصاره معمولا پروژه ی بیرون دانشگاهی خیلی میگیرند و اگر به کارتون اعتماد داشته باشند، پروژه رو به شما میدن و درصدی از درآمد (که البته باید بگم درصد کمی از درآمد) رو به شما تقدیم میکنن! اینطوری میتونید کار هم کنید...
و بله همونطور که گفتند اصلا با این رتبه فکر غیر انتفاعی رو نکن! حداقل برای آینده ی شغلیت!

نتیجه ی نهایی: فردا برو مشورت با اساتید دانشگاه چمران...

ببخشید حالا که حرف از غیر انتفاعی شد از نظر آینده کاری لطف کنید بگید آزاد و پیام نور و مجازی هم همینطورند؟؟
(08 خرداد 1391 09:01 ب.ظ)باران سپهری نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید حالا که حرف از غیر انتفاعی شد از نظر آینده کاری لطف کنید بگید آزاد و پیام نور و مجازی هم همینطورند؟؟

من در حالت کلی گفتم... اینکه یکی شرایطش رو داشته باشه ولی استفاده نکنه و یه دانشگاه دولتی-روزانه رو کنار بزنه، عوضش بره دانشگاه غیرانتفاعی... درسته بودن در این دانشگاه هایی که نام بردید کمی موقع استخدامی اذیت میشید ولی اینطور نیست که به هیچ عنوان شانسی نداشته باشید... من دقیقا در این مورد اطلاعی ندارم...
(07 خرداد 1391 04:38 ب.ظ)bashir نوشته شده توسط: [ -> ]حالا با این اوصاف کدوم مسیر رو انتخاب کنم؟؟
- رفتن به روزانه ی نرم افزار شهرستان ها
- رفتن به غیر انتفاعی نرم افزار جهاد دانشگاهی خوزستان
- رفتن به هوش مصنوعی شهید چمران اهواز
حیفه برید یه دانشگاهی که درحد رتبه شما نیست و رتبه های حدود 700-800 به بالا اونجا رو میتونن انتخاب کنند
ولی اگر شهرهایی باشه که از اهواز بالاتر باشند به نظر من که بهتره اونجا برید.(کارهمیشه هست آزمون شرکت نفت هم کلی آدم ثبت نام میکنه و تعداد خیلی کمی رو قبول میکنه بعد هم توی مصاحبه باز خیلیها رو رد میکنه)
هوش چمران هم هرچند به شهرهایی مثل اصفهان و شیراز نمیرسه ولی باز هم از غیرانتفاعی بهتره
ولی دراین بین علاقه تون هم هست
به نظر من یه تحقیقی هم از دانشجوها و اساتید و وضعیت جهاد دانشگاهی اهواز کنید بعد براساس اون تصمیم بگیرید(شاید ارزشش روداشته باشه شاید هم اصلا خوب نباشه)
نتیجه تحقیقاتون هم به مابگیدSmile
باتوجه به توضیحاتی که دادید، مثل روز روشنه که چمران بهترین انتخاب برای شماست
منم فکر می کنم چمران بهتره
لینک مرجع