تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تحصیل در دانشگاه مجازی شیراز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها

من قصد ادامه تحصیل در دانشگاه مجازی شیراز رو دارم رشته فناوری اطلاعات، حالا از بین ۳گرایش موندم کدوم رو انتخاب کنم اگه می‌شه راهنمایی‌ کنید: تجارت الکترونیک،مدیریت سیستمهای اطلاعاتی‌،طراحی و تولید نرم‌افزار
up----
سلام. به نظر من اولویت با تجارت هست
لطفا دلیلش رو بگید
(07 خرداد 1391 06:12 ب.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها

من قصد ادامه تحصیل در دانشگاه مجازی شیراز رو دارم رشته فناوری اطلاعات، حالا از بین ۳گرایش موندم کدوم رو انتخاب کنم اگه می‌شه راهنمایی‌ کنید: تجارت الکترونیک،مدیریت سیستمهای اطلاعاتی‌،طراحی و تولید نرم‌افزار

سلام دوست عزیز
به نظر من اول مدیریت سیستم های اطلاعاتی بعد تجارت و انتها طراحی و تولید نرم افزار
به این دلیل که بازار کار مدیریت سیستم های اطلاعاتی بهتر است در صورتی که دو گرایش اول در دوره ارشد تفاوت زیادی از نظر واحد های درسی ندارند .اما رشته طراحی و تولید نرم افزار بیشتر ادامه دهنده دروس نرم افزاری دوره کارشناسی است
سلام .
دوست عزیز ، شاید اینجا جاش نباشه ولی می خواستم بپرسم شما اطلاع دارید هزینه دور ه های مجازی دانشگاه شیراز چقدر هست ؟
اگر بله ، ممنون میشم اطلاع رسانی کنید .
با تشکر
(09 خرداد 1391 07:08 ب.ظ)ghaside نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .
دوست عزیز ، شاید اینجا جاش نباشه ولی می خواستم بپرسم شما اطلاع دارید هزینه دور ه های مجازی دانشگاه شیراز چقدر هست ؟
با تشکر
تو این لینک یه توضیحاتی هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(09 خرداد 1391 07:08 ب.ظ)ghaside نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .
با تشکر

فکر می کنم شیراز حدود یک میلیون و دویست باشد
به نظره من اول مدیریت بعد تجارت بعد سیستم بهتره از نظر بازار کار تجارت بهتره
bacheha kasi midune akharin rotbe ghabuli majazi shiraz chand bude parsal?
(13 خرداد 1391 11:07 ق.ظ)azar.poorhashemi نوشته شده توسط: [ -> ]bacheha kasi midune akharin rotbe ghabuli majazi shiraz chand bude parsal?
من سال قبل 1700 آی تی شدم و طراحی و تولید نرم افزار مجازی شیراز قبول شدم.ولی آخرین رتبه رو نمی دونم.
mamnoonam.bebakhshid ye soale dige ham dashtam,mOsahebe ham dare ?
(14 خرداد 1391 01:41 ب.ظ)azar.poorhashemi نوشته شده توسط: [ -> ]mamnoonam.bebakhshid ye soale dige ham dashtam,mOsahebe ham dare ?
فارسی بنویس ممنون میشیم Smile
سوال پرسیدم که دانشگاه مجازی شیراز مصاحبه داره؟
نه ندارد
لینک مرجع