تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 35 شبکه - 78 ای تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینم مال من ولی با این شرایط فکر نکنم تهران شبکه بیارم Sad
[attachment=4802]
(08 خرداد 1391 09:20 ق.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط: [ -> ]اینم مال من ولی با این شرایط فکر نکنم تهران شبکه بیارم Sad
تبریک میگم... امیدوارم اونجایی که دوس دارین قبول شین...
آره بابا..کی گفته تهران نمیاری...من از خیلیا شنیدم که وزارت علوم بیشتر از این ظرفیت اعلام شده بر میداره..مثلا تو واقعا فکر میکنی امیر کبیر ۳ تا شبکه بر میداره؟ من فکر میکنم حداقل ۸ تا بگیره
(08 خرداد 1391 05:20 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]مجتبی بهت که گفتم جریانو.تهران میاری.

شاید با اون اوصافی که من برات تعریف کردم انتخاب رشته نکنم بیخیال شم اصلا کی حال داره دیگه درس بخونه.

ای بابا شما اصلا حال نداری ها! شما برو امیر کبیر حال پیدا میکنی!

(08 خرداد 1391 08:27 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]آره بابا..کی گفته تهران نمیاری...من از خیلیا شنیدم که وزارت علوم بیشتر از این ظرفیت اعلام شده بر میداره..مثلا تو واقعا فکر میکنی امیر کبیر ۳ تا شبکه بر میداره؟ من فکر میکنم حداقل ۸ تا بگیره

نه ببینید اگه مثلا میرید میبینید امیر کبیر مثلا 10 نفر سر کلاسن! به خاطر اینه که 2 تا شاگرد اولی اند و 6-7 تا هم از ممتازهای خودشون. ولی بعیده بزنه 3 و 8 تا از سهمیه آزاد بگیره!
(08 خرداد 1391 08:27 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]آره بابا..کی گفته تهران نمیاری...من از خیلیا شنیدم که وزارت علوم بیشتر از این ظرفیت اعلام شده بر میداره..مثلا تو واقعا فکر میکنی امیر کبیر ۳ تا شبکه بر میداره؟ من فکر میکنم حداقل ۸ تا بگیره

شما سخت در اشتباهی.جالبه بهت بگم که دانشگاه ها یه ظرفیتی رو اعلام میکنن وزارت علوم بیشتر از اون تو دفترچه میزنه و دانشگاه ها رو مجبور میکنن یر اون اساس بردارن.همیشه دانشگاه ها بعد از چاپ دفترچه ناراضیند از این موضوع.ولی از نظر ظرفیتی اگه تو دفترچه 10 نفر نوشته دقیقا 10 نفر عادی پذیرش میشن و 2 الی 3 نفر هم علاوه بر اون با سهمیه.اینجوریاس....
(09 خرداد 1391 04:47 ب.ظ)someone نوشته شده توسط: [ -> ]

شما سخت در اشتباهی.جالبه بهت بگم که دانشگاه ها یه ظرفیتی رو اعلام میکنن وزارت علوم بیشتر از اون تو دفترچه میزنه و دانشگاه ها رو مجبور میکنن یر اون اساس بردارن.همیشه دانشگاه ها بعد از چاپ دفترچه ناراضیند از این موضوع.ولی از نظر ظرفیتی اگه تو دفترچه 10 نفر نوشته دقیقا 10 نفر عادی پذیرش میشن و 2 الی 3 نفر هم علاوه بر اون با سهمیه.اینجوریاس....

واقعا امیدوارم این طوری نباشه
مجتبی جان شما امیدوار باش حرف من درست باشه..این دوستمون که میگه اصلا راه نداره بیشتر از اون چیزی که اعلام کردن بگیرن..اما کلا در هر دو صورت شما تهران روزانه میاری..رتبه ها روی هم افتاده..تو واقعا نفر ۳۵ نیستی که..۲۵ نفر حداکثر جلوی تو ان...۱۷ نفر که میرن شریف..الباقی هم پخش میشن دیگه..یکیشونم تو
سلام امنیت یا شبکه امیرکبیر رو به احتمال زیاد میاری . خیالت راحت باشه
تبریک میگم میشه بگین چطور انتخاب رشته کردین ؟
(11 خرداد 1391 12:44 ق.ظ)qaranqush نوشته شده توسط: [ -> ]سلام امنیت یا شبکه امیرکبیر رو به احتمال زیاد میاری . خیالت راحت باشه

ممنون
خدا از دهنتون بشنوه من از خدامه و امیدوارم

(02 تير 1391 05:29 ب.ظ)saeedehhhh نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم میشه بگین چطور انتخاب رشته کردین ؟

فناوری دانشگاه صنعتی شریف
شبکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر
امنیت دانشگاه صنعتی امیرکبیر
فناوری دانشگاه تهران
شبکه دانشگاه علم و صنعت ایران
امنیت دانشگاه تربیت مدرس

ولی راستش یه کمی برای امنیت که دیرتر زدم پشیمون شدم البته مهم نیست!!!
لینک مرجع