تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بین روزانه و شبانه گیر کردم کمکم کنین!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(09 خرداد 1391 10:41 ق.ظ)a1i نوشته شده توسط: [ -> ]حالا از شماره ۴ به بعد و نمی دونم چی بزنم؟
روزانه بهشتی یا تربیت مدرس؟ یا شبانه شریف یا شبانه تهران؟
(شبانه بالاخره هزینش زیاده و یکم سخت میشه می خوام ببینم خیلی فرق داره یعنی با روزانه شهید بهشتی؟)
شبانه شریف(فقط اینجا یکم بحث مالی پیش میاد ) میتونید با خانواده تون مشورت کنید اگر میتونن شما رو پشتیبانی کنن مسلما شبانه شریف و امیر کبیر.
(09 خرداد 1391 10:12 ب.ظ)mamani نوشته شده توسط: [ -> ]
تا کی فرصت دارین من یه پرس و جویی میکنم
دستت درد نکنه بیخیال زحمت میشه زمان ویرایش از ساعت 6 دهم شروع میشه تا یازدهم.

آخه فرق بین لیسانس و فوق تو تزشه دیگه اگه قرار به درس پاس کردن نظری فقط باشه چه فرقی میکنه؟

ولی حذفش میکنم به نظرم کارم به اینجاها نمیرسه !!! همون شبانه تهران یا امیرکبیر متوقف میشه دیگه ... درسته؟؟
شبانه....شک نکن...من خودم هم اول شبانه شریف و امیر کبیر و زدم بعد روزانه بقیه رو..چون میخوام برم بعد از تموم شدن درسم
(09 خرداد 1391 10:34 ب.ظ)a1i نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 خرداد 1391 10:12 ب.ظ)mamani نوشته شده توسط: [ -> ]
تا کی فرصت دارین من یه پرس و جویی میکنم
دستت درد نکنه بیخیال زحمت میشه زمان ویرایش از ساعت ۶ دهم شروع میشه تا یازدهم.

آخه فرق بین لیسانس و فوق تو تزشه دیگه اگه قرار به درس پاس کردن نظری فقط باشه چه فرقی میکنه؟

ولی حذفش میکنم به نظرم کارم به اینجاها نمیرسه !!! همون شبانه تهران یا امیرکبیر متوقف میشه دیگه ... درسته؟؟

آره دقیقا
منم اینطور فکر میکنم
اشالله هرچی میخاین همون بشه
دوستان این داستان ویرایش چطوریه؟
چرا نمیشه ویرایش کرد پس؟ pageش نمیاد تو هیچ گزینه ای برای ورود نداره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع