تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۶۵ علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
10/00زبان عمومی وتخصصی
دروس پایه /ریاضی 1و2-امارواحتمال -مبانی کام25/00

ریاضیات گسسته53/33

ساختمان داده هاوالگوریتم ها24/44

اصول سیستمهای کامپیوتری42/22

نظریه اتوماتاوزبان ها37/78

انالیزعددی23/81

بچه ها من نه از گرایش ها و نه از دانشگاه ها خبر دارم امشب فهمیدم فقط تا پنج شنبه فرصت دارم واسه انتخاب دانشگاه

بهم کمک کنید!!!
سلام تبریک
1-شریف روزانه
2-امیر کبیر روزانه سیستم های کامپیوتری
3-امیر کبیر روزانه سیستم های هوشمند
4- تهران روزانه
5- بهشتی روزانه

به نظرم اخری رو صد درصد بیاری.
موفق باشین
راستی گرایش های بهشتی هم عبارتند از:
1-بیوانفورماتیک
2-رمزنگاری
3-سیستم های کامپیوتری
4-گراف و الگوریتم
5-محاسبات علمی
البته امیدوارم شهیدبهشتی رو بیارید ولی خوب ۱۰۰% نیست.اما تربیت مدرس 99.9% هست البته گرایشهای تربیت مدرس محاسبات علمی و بیشتر تئوری هست.
شهید بهشتی پارسال از ۳۹ تا 58 قبول شدن.

گرایش محاسبات علمی ریاضی تره.
توی دفترچه معمولا گرایشها رو مشخص کرده اگر نکرده بود باید تحقیق کنید که چه گرایشهایی داره و چه گرایشهایی نداره.
(09 خرداد 1391 10:32 ب.ظ)nobody نوشته شده توسط: [ -> ]10/00زبان عمومی وتخصصی
دروس پایه /ریاضی 1و2-امارواحتمال -مبانی کام25/00

ریاضیات گسسته53/33

ساختمان داده هاوالگوریتم ها24/44

اصول سیستمهای کامپیوتری42/22

نظریه اتوماتاوزبان ها37/78

انالیزعددی23/81

بچه ها من نه از گرایش ها و نه از دانشگاه ها خبر دارم امشب فهمیدم فقط تا پنج شنبه فرصت دارم واسه انتخاب دانشگاه

بهم کمک کنید!!!
سلام دوست عزیز (عذر می خوام فامیل شریفتون رو نمی دونم) ضمن تبریک لطف می کنید سری به اینجا بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(10 خرداد 1391 10:56 ق.ظ)nobody نوشته شده توسط: [ -> ]فقط صفحه ۳۴ را میشه انتخاب کرد؟اینکه خیلی کمه من اصلا قبول نمیشمم!!!!

دوستان من لیست انتخابی برا دانشگاه ها م فقط از فایل fasle2-jadvale2-payeh صفحه ۳۴ هست؟پس چرا نوشته بالای جدول کد گرایش ۱؟ اما داخل جدول از بقیه گرایش ها هم گفته؟!کد ۱ کدوم گرایشه؟

من بالاخره فرق بین محاسبات علمی و نظریه محاسبات را نفهمیدم کسی چرا کمک نمیکنه؟

محاسبات علمی درسهاش ریاضی تره مثل آنالیز عددی و نظریه محاسبه درسهاش در ادامه ی نظریه زبانها(اتوماتا) است.
(10 خرداد 1391 10:56 ق.ظ)nobody نوشته شده توسط: [ -> ]من بالاخره فرق بین محاسبات علمی و نظریه محاسبات را نفهمیدم کسی چرا کمک نمیکنه؟

سلام
با مراجعه به سایت مرکز مطالعات، تحقیقات و ارزشیابی آموزشی با آدرس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونین از محتوای درسی این گرایش ها تا حدی مطلع بشین. البته اطلاعاتش قدیمی هست و الآن احتمالا تغییرات زیادی داشته باشه.
(09 خرداد 1391 11:09 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]شهید بهشتی پارسال از ۳۹ تا 58 قبول شدن.

گرایش محاسبات علمی ریاضی تره.
توی دفترچه معمولا گرایشها رو مشخص کرده اگر نکرده بود باید تحقیق کنید که چه گرایشهایی داره و چه گرایشهایی نداره.

در تکمیل پاسخ دوستمون باید بگم که پارسال رتبه 60 هم بهشتی قبول شده
ممنون
خوب علوم کامپیوتر که توی خود کنکور گرایش نداره.واسه همین زده 1 (علوم کامپیوتر گرایش علوم کامپیوتر)
مثلا مهندسی کامپیوتر 4 تا گرایش داره.

من واسه خودم اینجوری انتخاب کرده بودم :

شریف
امیرکبیر کامپیوتری
امیرکبیر هوشمند
تهران
امیرکبیر محاسبات
شهیدبهشتی
مدرس
(11 خرداد 1391 05:44 ب.ظ)MShariati نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 خرداد 1391 10:56 ق.ظ)nobody نوشته شده توسط: [ -> ]من بالاخره فرق بین محاسبات علمی و نظریه محاسبات را نفهمیدم کسی چرا کمک نمیکنه؟

سلام
با مراجعه به سایت مرکز مطالعات، تحقیقات و ارزشیابی آموزشی با آدرس:

میتونین از محتوای درسی این گرایش ها تا حدی مطلع بشین. البته اطلاعاتش قدیمی هست و الآن احتمالا تغییرات زیادی داشته باشه.

scientific computing contains bioinformatic ,computational geometry matrix computing,... exactly is interface between other sciences and computer science
but computation theory is algorithm theory computability theory parallel algorithms ,complexity theory , and extremly concern with algorithm knowned as theoretical computer science
computer science in iran has two other important branchs :computer systems(software engineering) and intelligent systems(AI)
سلام تبریک میگم Smile

براتون در سایر مراحل زندگی آرزوی سربلندی دارم Smile
سلام ضمن تبریک جهت کامل کردن نظرات دوستان من شنیدم بهشتی تارتبه ۷۲ پذیرفته
با ارزوی موفقیت
(09 خرداد 1391 10:32 ب.ظ)nobody نوشته شده توسط: [ -> ]۱۰/۰۰زبان عمومی وتخصصی
دروس پایه /ریاضی ۱و۲-امارواحتمال -مبانی کام۲۵/۰۰

ریاضیات گسسته۵۳/۳۳

ساختمان داده هاوالگوریتم ها۲۴/۴۴

اصول سیستمهای کامپیوتری۴۲/۲۲

نظریه اتوماتاوزبان ها۳۷/۷۸

انالیزعددی۲۳/۸۱

بهم کمک کنید!!!

سلام
عالی بوده رتبه اتون باید بیشتر از این می شد منم می خوام ارشد علوم کامپیوتر بخونم می تونی بگی بهترین منابع کدوم هست ...ممنونم
(22 خرداد 1391 05:36 ب.ظ)خرم آبادی نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 خرداد 1391 10:32 ب.ظ)nobody نوشته شده توسط: [ -> ]۱۰/۰۰زبان عمومی وتخصصی
دروس پایه /ریاضی ۱و۲-امارواحتمال -مبانی کام۲۵/۰۰

ریاضیات گسسته۵۳/۳۳

ساختمان داده هاوالگوریتم ها۲۴/۴۴

اصول سیستمهای کامپیوتری۴۲/۲۲

نظریه اتوماتاوزبان ها۳۷/۷۸

انالیزعددی۲۳/۸۱

متاسفانه نشد با اینکه از نظر علمی سر بودم
بله حتما

بهم کمک کنید!!!

سلام
عالی بوده رتبه اتون باید بیشتر از این می شد منم می خوام ارشد علوم کامپیوتر بخونم می تونی بگی بهترین منابع کدوم هست ...ممنونم
لینک مرجع