تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 1067 نرم افزار------> یعنی پیام نور و غیرانتفاعی قبول میشم؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
منم ۱۰۶۷ نرم افزار شدم ولی دوس ندارم مجازی بخونم، یعنی احتمال قبولی تو پیام نور یا غیرانتفاعی هست؟ اگه نه کجا رو باید انتخاب کنم؟ اصلا امکان اینکه اصلاحیه دفترچه بیاد هست؟ اگه آره تا کی صبر کنیم بعد انتخاب رشته کنم؟
به خدا خیلی دلشوره دارم، اصلا امکانشو ندارم بزارم واسه سال بعد، نمی دونم چی کار کنم، میشه یکی لطف کنه راهنمایی ام کنه؟
بچه ها یعنی واقعا هیچ کس نیس اینجا جواب منو بده؟ اگه میشه راهنمایی کنید ببینم چی کار میتونم بکنم
متاسفانه بعیده که غیر از مجازی جایی قبول شی
غیر انتفاعی،پیام نور و مجازی احتمال قبولیتون هست
پارسال 1200 هوش غیر انتفاعی قبول شده
منم رتبه معماریم1100 و1500هوش امیدی به غیرانتفاهی هست؟
(11 خرداد 1391 07:32 ب.ظ)wh_ghost نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه بعیده که غیر از مجازی جایی قبول شی

یعنی حتی غیرانتفاعی شهرستان؟
سلام بر همه دوستان و عرض تبریک به اونایی که به چیزی که دلشون میخواست رسیدن
من با رتبه ۱۰۶۷ غیرانتفاعی صفاهان قبول شدم، گویا امسال سال اولیه که ارشد نرم افزار می گیره، سایتشو هم دیدم اما هیچ چیزی ازش نمی دونم. نمی دونم چی کار کنم؟ و نمی دونم چه جور دانشگاهیه؟ کسی هست اینجا اطلاعاتی درباره اش داشته باشه؟
جز این، آیا موقع انتشار کارنامه نهایی در اول مهر، میتونم دانشگاهو عوض کنم و اولویت های بعدی رو که قبول شدم، برم؟ اگر میتونم، باید الان هم صفاهان رو ثبت نام کنم یا نه؟؟ و اینکه آیا امیدی به تکمیل ظرفیت میشه داشت؟ اگه صفاهان رو ثبت نام کنم بازم میتونم از تکمیل ظرفیت استفاده کنم؟
اصلن با این وضعیت که ثبت نام دانشگاه ها از هجدهم تا بیستمه، خب ما چه جوری می تونیم از نتایج آزاد باخبر بشیم و تصمیم بگیریم که کدوم یکی رو بریم؟؟؟ اونم وقتی نتایج آزاد بیستم میاد...
واقعن نمی دونم باید چی کار کنم اگر کسی اطلاعاتی داره خواهشن راهنمایی ام کنه
(12 شهریور 1391 11:11 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]مگه اسم اون دوتا ساختمان رو میشه گذاشت دانشگاه ؟!!!
...

ببخشید ولی 4 تا ساختمان داره .
لینک مرجع